logo
logo

مزایای لیپوماتیک در تهران با آناهید بیوتی

avatar
vida alipour

مرکز کاشت مو در تهران آناهید بیوتی

مرکز ترمیم مو و کاشت مو در تهران (واحد تخصصی "آناهید بیوتی") متخصص در رسیدگی به مشکلات ریزش مو و بازگرداندن موهای شما به حالت طبیعی و جوان است. ما شرایط منحصر به فرد ریزش موی شما را ارزیابی می کنیم و بهترین برنامه درمان رشد مو را توصیه می کنیم. تیم متخصصان آناهید بیوتی یک استراتژی بلند مدت برای اطمینان از نتایج ماندگار از طریق روش های مختلف رشد مو مانند مدیریت پزشکی ساده ، درمان، یا کاشت مو ارائه می دهند. ما بهترین خدمات درمانی ریزش مو را برای مردان و زنان در زمینه کاشت مو در تهران ارائه می دهیم.

پیشرفت های فناوری پزشکی به بهبود روش های کاشت مو  درتهران در سال های اخیر کمک کرده است. با این حال، اسکار همچنان یک عارضه جانبی اجتناب ناپذیر از درمان است. میزان زخم شما عمدتا توسط مهارت و تجربه جراح شما ، همراه با عوامل دیگر مانند سن و وضعیت پوست سر تعیین می شود. در حال حاضر ، دو نوع روش جراحی معمولاً برای انجام کاشت مو پیشنهاد می شود ، یعنی FUT و FUE. با این حال ، هر دو این روش ها باعث ایجاد شکل متمایز زخم می شوند

روش کاشت مو - یک مرور کلی

در اینجا مروری بر دو روش رایج جراحی که برای کاشت مو استفاده می شود میپردازیم

1. FUT (پیوند واحد فولیکولار)

در این روش ، یک نوار از پوست سر از طریق جراحی از ناحیه اهدا کننده خارج می شود ، معمولاً از پشت سر. هنگامی که نوار مو برداشته شد این ناحیه به هم بخیه می شود. این معمولاً جای زخم خطی بر روی پوست سر شما به جا می گذارد که بسته به اندازه نوار موی کشیده شده ممکن است طول آنها متفاوت باشد. مرحله بعدی برداشتن پیوندهای فولیکول مو از نوار پوست سر و پیوند آنها به ناحیه گیرنده است. ممکن است جراح مجبور شود برش های کوچکی را در ناحیه گیرنده ایجاد کند تا روش کاشت هر موی سر قرار گیرد. این روش معمولاً به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود. این روش ممکن است به بخیه هایی نیاز داشته باشد که تقریباً پس از ده روز نیاز به برداشتن دارند.

2. FUE (استخراج واحد فولیکولی)

در این روش ، فولیکول های مو به صورت جداگانه با استفاده از ابزار میکرو پانچ از مناطق اهدا کننده خارج می شوند. این می تواند منجر به ایجاد اسکارهای گرد کوچک در سر شما در اطراف هر فولیکول موی کشیده شده ، تا قطر 1 میلی متر شود. بسته به تعداد فولیکول های موی استخراج شده ، این روش می تواند صدها یا هزاران زخم روی ناحیه اهداکننده ایجاد کند. در مرحله بعدی ، هر فولیکول مو به صورت جداگانه روی نواحی گیرنده پوست سر پیوند زده می شود. این روش معمولاً به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود. به طور معمول ، هیچ بخیه ای در این روش جراحی دخیل نیست.

عواملی که تکنیک کاشت مو را تعیین می کند

FUT و FUE به همان اندازه در رشد مجدد مو موثر موفق هستند. با این حال ، به یاد داشته باشید که یک روش برای همه مناسب نخواهد بود. با وجود این ، معمولاً نمی توان یکی را از دیگری متمایز کرد زیرا روش گیرنده برای هر دو روش مشابه است.

جراح قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی برای بیمار بهتر است ، معمولاً حقایق زیر را در نظر می گیرد

سن و نگرش بیمار
میزان ریزش مو
کیفیت و میزان موهای موجود در ناحیه اهدا کننده
اندازه منطقه گیرنده

تهیه و ترجمه آناهید بیوتی

 

 
collect
0
avatar
vida alipour
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 300 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.