logo
logo

قیمت دستگاه پلاسما جت

avatar
vida alipour
img

 

دستگاه پلاسما جت کاربردهای پزشکی و زیبایی فراوانی دارد که یکی از مهمترین و شناخته شده ترین کاربردها در درمان افتادگی پلک می باشد. همانطور که می دانید افتادگی پلک علاوه بر تاثیر منفی بر زیبایی فرد می تواند باعث سردرد، کاهش بینایی و خستگی شود. در گذشته افتادگی پلک با جراحی درمان می شد که عوارضی مانند طولانی شدن پروسه درمان، احتمال عفونت یا جای زخم داشت. روش پلاسما جت کم دردترین، آسان ترین و سریع ترین درمان افتادگی پلک است. این روش یکی از درمان های جدیدتر برای رفع افتادگی پلک است. به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می شود. امروزه جایگزین مناسبی برای جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) می باشد. در این روش ابتدا ناحیه به نقطه اسکن می شود سپس با ایجاد نقاط متناوب ناحیه مورد نظر درمان می شود. در این روش دیگر نیازی به برش پوست نیست و لایه سطحی پوست در کسری از ثانیه از حالت جامد به حالت گاز تبدیل می شود و در واقع با استفاده از امواج لایه پوست برداشته می شود. قیمت دستگاه پلاسما جت در بازار بسته به فاکتورهای متعدد قیمت گذاری می شود.

دستگاه پلاسما جت

دستگاه پلاسما جت ، بسیاری از خواسته های مشتریان برآورده می شود. به این ترتیب نواحی مختلف پوست گرم و منقبض می شوند. به سفت شدن و سفت شدن پوست کمک می کند. معمولا بسته به نوع نیاز پوست و جنسیت هر پوست، جلسات بین سه تا چهار جلسه به فاصله یک تا دو ماه تکرار می شود. لیفت بینی می تواند برای درمان آکنه، جای زخم و سایر بیماری های پوستی مانند افتادگی پلک و چین و چروک دور چشم استفاده شود. این روش بدون بریدگی یا خونریزی انجام می شود و نیازی به بخیه نیست. این روش غیر تهاجمی برای بیمار بسته به نوع بیماری و نوع پوست بین 1 تا چند جلسه استفاده می شود. پلاسماپاشی هیچ عارضه ای ندارد و نسبت به روش های دیگر به خصوص جراحی نیاز به مراقبت کمتری دارد. در این روش لکه های ریز با هم توسط پلاسما جت سوزانده می شوند که فقط به لایه سطحی پوست آسیب می زند و در نتیجه جای زخمی باقی نمی ماند اما در عین حال به دلیل تبخیر قسمت هایی از لایه های بیشتر در عمق، پوست منقبض می شود. بنابراین پس از یک هفته پوست ترمیم می شود عمق چین و چروک ها کاهش می یابد و منافذ کوچکتر می شوند و پوست ناحیه لیفت می شود.

ویژگی دستگاه پلاسما جت

دستگاه پلاسما جت متشکل از ذرات گاز یونیزه شده توسط دستگاه  پلاسما جت به سطح پوست و نواحی مورد نظر وارد می شود که به درمان مشکل پوستی کمک می کند. در این روش پوست ناحیه تحت درمان با پلاسما جت در نقاط کوچکی در فاصله کمی (حدود 0.5 میلی متر) سوزانده می شود. این باعث تبخیر قسمت هایی از لایه های عمیق تر پوست می شود و باعث جمع شدن پوست می شود. این روش باعث ایجاد اسکار نمی شود و برای لیفت بینی و پلک قابل استفاده است. با استفاده از دستگاه پلاسما جت گرما بدون تاثیر بر بافت اطراف به ناحیه تحت درمان نفوذ می کند. در این روش به لطف تعادل اتمی و به لطف انرژی و دمای بالا، سلول های پوست تحریک شده و باعث جوان سازی و بهبود ناحیه تحت درمان می شوند. روشی کاملاً مؤثر که تأثیر آن با روش‌های دیگری مانند لیزر درمانی، داروهای شیمیایی یا طب سوزنی قابل مقایسه نیست.

 
collect
0
avatar
vida alipour
guide
Zupyak is a free B2B community content platform for publishing and discovering stories, software and businesses. Explore and get your content discovered.