logo
logo
Sign in

Specyfikacja i cena tabletu Huawei MatePad T8

avatar
welevelup
Specyfikacja i cena tabletu Huawei MatePad T8

Czy Huawei przegapił aktualizację, że bieżącym rokiem jest 2020? Huawei MatePad T8 to rekord poniżej 100 euro. To jest powód, dla którego sprzęt musi być przemyślany i kompromisy. Zakładając, że właśnie miałeś przed sobą arkusz danych MatePad T8, prawdopodobnie pomyślisz, że to tablet z 2017 roku, a nie 2020 roku.


kup matepad t 8:         449,00 zł 

 

Wyświetlacz - MatePad T8 z płytką IPS


8-calowy ekran LCD T8 ma lokalny cel 1280x800 pikseli i proporcję kąta 16:10. Płyta IPS ma wyjątkowo niską grubość pikseli (poniżej 200 PPI), co negatywnie wpływa na wrażenia klienta. Prezentacja walczy z niewielkimi stylami tekstowymi.

Jak wynika z naszych szacunków, tablet na poziomie pasażowania ma najbardziej ekstremalną wspaniałość ekranu 343 cd/m² i dobrą cyrkulację blasku 92%. W naszym rozsądnie zorganizowanym teście APL50, w którym ekran pokazuje przykład, który składa się z równomiernie przyporządkowanych obszarów przyciemnionych i wspaniałych, splendor sumuje się do zaledwie 300 dysków/m². W każdym razie nasze szacunki pokazują, że T8 nie używa dostrajania szerokości rytmu (PWM) do kontroli jasności.


Etui - MatePad T8 z połączeniem metalu i plastiku

MatePad T8 jest dostępny w planie zacienienia znanym jako Deepsea Blue i składa się głównie ze szkła i metalu. Mimo to po bokach znajdują się plastikowe dodatki. W miejscach, w których spotykają się różne materiały, nie ma szczelin ani dziur.

Ramki 8-calowego tabletu są wyjątkowo ogromne, dlatego jego stosunek ekranu do obudowy wynosi 76%. Dzięki umiarkowanie zminimalizowanym rozmiarom i niewielkiej wadze 310 gram (0,7 funta) tablet nie jest trudny do trzymania w dłoni.

Nie ma co analizować ogólnej jakości formularza, zwłaszcza biorąc pod uwagę koszty. W każdym razie musimy wspomnieć, że plastikowe guziki nie trzymają się solidnie w swoich wzorach, co jest powodem, dla którego nieznacznie się chwieją. Mieszkanie jest bardzo nieugięte. Ponadto nie ma efektu falowania ekranu podczas zginania tabletu.

Konfiguracja sprzętu - tablet Huawei z portem microUSB

Karta szczegółów skromnego rekordu Huawei nie wydaje się być wyjątkowo zawiła. T8 nie oferuje ani unikalnego czujnika odcisków palców, ani czujnika otaczającego światła do zaprogramowanej kontroli świetności. Niemniej jednak zawiera gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, tuner radiowy FM i wskaźnik LED.

Akumulator o pojemności 5100 mAh jest ładowany za pomocą portu microUSB w dolnej części gadżetu. Port wspiera użyteczność USB OTG, co oznacza, że ​​klienci mogą kojarzyć zewnętrzne konsole i napędy USB z tabletem. Niemniej jednak ważne jest, aby port microUSB działał tylko z prędkościami USB 2.0.

Nasz model audytu oferuje tylko 16 GB wewnętrznej pamięci eMMC, z czego dla klienta dostępne jest tylko 9 GB. Huawei twierdzi, że limit pojemności można rozszerzyć za pomocą restrykcyjnej karty pamięci Huawei NM lub standardowej karty microSD. Karty pamięci nie mogą być przeznaczone do składowania wewnętrznego. Niemniej jednak można ich używać jako domyślnych gadżetów do gromadzenia zapasów. Tablet obsługuje towarzyszące ramy rekordów: exFAT i FAT32.


Korespondencja i Geolokalizacja - tablet Huawei z szybkim Wi-Fi

Moduł Wi-Fi jest zgodny z towarzyszącymi zasadami IEEE-802.11: a/b/g/n i ac. Może również działać w grupach rekurencyjnych 2,4 i 5 GHz. T8 osiąga nadzwyczajne szybkości przesyłania informacji w połączeniu z naszym referencyjnym przełącznikiem Netgear Nighthawk AX12. Nisko oceniany tablet oferuje transfer i pobieranie danych z prędkością około 350 Mb/s, dlatego zajmuje najlepszą pozycję w naszym wykresie badania. Kursy walut są dodatkowo bardzo stabilne, głównie w odniesieniu do kursów zbierania informacji.


Modem LTE z nisko szacowanego rekordu Huawei działa na stawkach LTE Cat.7 i obsługuje zaledwie 13 grup LTE. W każdym razie podtrzymuje wszystkie grupy rekurencyjne, które są istotne w Niemczech, w tym Band 20 i Band 28.

W przypadku krótkiej korespondencji na odległość nasz gadżet audytu jest zależny od Bluetooth 5.0. Zawiera również chip NFC.

Osoby, które mogą chcieć używać tabletu Huawei jako przewodnika po samochodzie, mogą to zrobić bez uzyskiwania wersji LTE, biorąc pod uwagę fakt, że nasz model audytu jest dołączony do modułu GNSS. W przypadku geolokalizacji nasz gadżet audytu zależy od towarzyszących światowych ram satelitarnych tras: GPS, Galileo, Beidou i GLONASS.

Aby zdecydować, jak dokładny jest nasz gadżet audytowy w zakresie geolokalizacji, zabieramy go ze sobą na przejażdżkę rowerową. Podczas tej przejażdżki dołącza do nas dodatkowo doświadczony pilot Garmin Edge 500. Pod koniec naszej 12-kilometrowej przejażdżki widać zaledwie 130-metrowy kontrast między nisko szacowanym tabletem a Garmin Edge 500. T8 nie odbiegał zbytnio od doświadczonego pilota i nie miał trudności z precyzyjnym zaplanowaniem kursu, który obraliśmy. To jest powód, dla którego uważamy, że tablet Huawei nadaje się na trasę podczas jazdy.

Komunikacja i jakość połączeń

Tablety są często używane do podejmowania decyzji wideo. W każdym razie, w świetle faktu, że T8 nie podtrzymuje administracji Google Play, wiele aplikacji informacyjnych po prostu nie działa. Ponadto Android 10 nie obsługuje wersji internetowych etapów informacyjnych. Aby przetestować dźwiękową naturę odbiornika, wprowadziliśmy Skype z Amazon AppStore. Głosy brzmią raczej spokojnie i słychać podkładowy zgiełk. W każdym razie nasz wspólnik nie miał żadnych trudności z pozyskaniem nas.

Nie możemy powiedzieć, czy klienci faktycznie będą chcieli poprzestać na decyzjach telefonicznych z adaptacją LTE MatePada T8, biorąc pod uwagę fakt, że nasz gadżet audytowy nie ma modemu komórkowego.

Kamery - MatePad T8 z pojedynczą kamerą

2-megapikselowy aparat skierowany do przodu wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 1600x1200 pikseli. Zdjęcia mają proporcje widzenia 4:3. Chiński producent nie podaje żadnych danych punkt po punkcie na temat wbudowanych modułów aparatu. 2-megapikselowy aparat do selfie z odpowiednią długością centralną daje jakość obrazu odpowiednią do wideorozmów. W każdym razie selfie wyglądają na prześwietlone, zamglone i wyczyszczone.

Podstawowa strzelanka o rozdzielczości 5 megapikseli oferuje większą liczbę niedociągnięć niż zalet. Ponieważ tylny aparat utrzymuje samoregulację, zdjęcia są mniej zamglone. Tak czy inaczej, są one jeszcze wyczyszczone. Poza tym zdjęcia są szpecone rumianą obsadą.

Tylna kamera może nagrywać wideo w rozdzielczości 1080p, podczas gdy kamera patrząca w przyszłość może po prostu nagrywać wideo w rozdzielczości 720p.

Dodatki i gwarancja - tablet Huawei z ładowarką 5W


W pojemniku znajduje się MatePad T8 oraz 5 watowa ustronna ładowarka z odpowiednim ogniwem.

T8 objęty jest dwuletnią gwarancją.

Urządzenia wejściowe i obsługa — tablet Huawei z funkcją rozpoznawania twarzy

Pojemnościowy ekran dotykowy o pojemnościach T8 dobrze, poza tym w jasnych rogach. Prezentacja z dużym prawdopodobieństwem aprobuje precyzyjne zestawienie danych wejściowych, a powierzchnia ekranu jest bardzo gładka. Przyjmujemy, że ekran jest zasłonięty, ze względu na to, że między płytą a szybą nie ma widocznego otworu wentylacyjnego. Niemniej jednak czasy reakcji są nieco kiepskie.

Tablet Huawei nie oferuje unikalnego czujnika odcisków palców. Niemniej jednak jego kamera patrząca w przyszłość podtrzymuje uznanie twarzy. Otwarta twarz 2D działa niezawodnie w świetnych warunkach oświetleniowych. Nie jest to jednak ani szybkie, ani bezpieczne.


collect
0
avatar
welevelup
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more