logo
logo
Sign in

فروش یخ ساز پولکی

avatar
Icymaker
فروش یخ ساز پولکی

یخ ساز پولکی:

برای اینکه یخ تولید شده از دستگاه یخ ساز پولکی بهداشتی باشد، دستگاه یخ ساز پولکی نیز باید دارای کلاس بهداشتی باشد. امروزه یخ ساز های پولکی با طراحی جدید و نوین کاملا بهداشتی و استاندارد هستند و این دستگاه ها امروزه طرفداران زیادی دارد. ایت دستگاه ها در صنعت مهمان نوازی برای خنک کردن آبمیوه ها و نوشیدنی در رستوران و کافی شاپ ها و.. استفاده می شود. مزیت بزرگ یک یخ ساز پولکی این است که می تواند مقدار بسیار زیادی یخ خرد شده را در مدت زمان بسیار کوتاهی درست کند که به مدیران و صاحبان رستوران و.. این امکان را می دهد که سرعت جریان بالاتری از نوشیدنی و... را داشته باشند، همیشه نوشیدنی های تازه را به مشتریان خود ارائه دهند. به این ترتیب یخ ساز پولکی تکه های یخ را به راحتی برای استفاده فوری در دسترس قرار می دهد. علاوه بر صنعت مهمان نوازی و جهت خنک نمودن نوشیدنی از یخ ساز پولکی در صنعت حمل و نقل و نگهداری ماهی ها نیز استفاده می شود و با یخ های پولکی که تمام سطح را پوشش می دهند ماهی ها را خنک تر و تازه تر نگه می دارند. به محض مرگ ماهی ها امکان خراب و فاسد شدن آن ها بسیار است به همین دلیل نگهداری صحیح از آن ها و خنک نگه داشتن آن ها بسیار مهم است و با استفاده از دستگاه یخ ساز پولکی می توان به راحتی از فاسد شدن ماهی ها جلوگیری کرد. هنگامی که در حال بررسی بهترین روش برای خنک نگه داشتن ماهی هستید، باید چند گزینه را در نظر بگیرید. انواع مختلفی از یخ وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید یا حتی آب سرد دریا می توان برای خنک کردن ماهی ها استفاده کرد. با این حال یک یخ ساز پولکی می تواند در این زمینه بهترین گزینه برای شما باشد.

مزایا یخ ساز پولکی:

یخ پولکی که امروزه در تمامی صنایع مورد استقبال قرار گرفته است تکه های یخی بزرگ، صاف و نازک است. یخ پولکی باید در فریزرهای زیر انجماد نگهداری شود تا تازه بماند و برای حمل و نقل ماهی قابل استفاده باشد. یخ پولکی معمولاً برای خنک کردن ماهی و سایر محصولات غذایی استفاده می شود. با این حال در مجموعه ای از صنایع دیگر که به سیستم های خنک کننده موثر نیاز دارند، مانند صنعت بتن نیز استفاده می شود. هنگام حمل و نقل ماهی می توان آن را در دمای بالای انجماد برای مدت زمان متوسطی بدون مشکل نگهداری کرد.

درست مانند سایر انواع یخ، استفاده از یخ پولکی برای حمل و نقل ماهی مزایایی دارد. درک این مزایا به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که آیا یخ پولکی همان یخی است که برای خنک و تازه نگه داشتن ماهی خود به آن نیاز دارید.

استفاده آسان :در مقایسه با یخ خرد شده، استفاده از یخ پولکی آسان است زیرا نیازی به خرد کردن آن ندارد.

به طور موثر در اطراف ماهی قرار می گیرد :یخ پولکی همچنین می تواند به خوبی در اطراف ماهی بسته شود، که آن را به یک عامل خنک کننده بسیار کارآمد تبدیل می کند.

حفظ رطوبت :با ذوب شدن یخ های پولکی ماهی را مرطوب می کند که به کاهش وزن کمک می کند. ذوب اولیه همچنین یک پوست نازک را تشکیل می دهد که به کند شدن ذوب یخ های باقی مانده کمک می کند.

ایمنی - یخی که از منابع تمیز ساخته شده است، باکتری یا مواد افزودنی را وارد نمی کند که سایر روش های تبرید ممکن است معرفی شوند.

راحتی : یخ پولکی به راحتی تولید، ذخیره و حمل می شود.

بدون تجهیزات اضافی :بر خلاف یخ خرد شده، برای استفاده از یخ پولکی نیازی به تجهیزات اضافی ندارید. این به نوبه خود به صرفه جویی در فضای ارزشمند در کشتی ها کمک می کند.

مساحت سطح بیشتر :یخ پولکی مساحت سطح بیشتری نسبت به بسیاری از انواع دیگر یخ دارد. این به آن اجازه می دهد تا سریع تر از سایر یخ ها خنک شود.

یخ پولکی می تواند در حمل و نقل ماهی بسیار مفید باشد. ممکن است فقط یخی باشد که کسب و کار شما به آن نیاز دارد.

گروه تولیدی و صنعتی تجهیز گستر:

گروه تولیدی و صنعتی تجهیز گستر، تولید کننده و تامین کننده پیشرو یخ ساز پولکی و طراحی تجهیزات صنعتی است که راه حل های سفارشی را برای نیاز های مختلف مشتریان ارائه می دهد.یخ ساز پولکی شرکت تجهیز گستر خاورمیانه، یک سرمایه گذاری عالی، با دوام و کاربردی است و در برابر شرایط شدید در هر شرایطی سازگار است و برای استفاده های صنعتی، خانگی و نهادی ایده آل است.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص یخ ساز پولکی، فرآیند تولید یخ ساز پولکی و همچنین اطلاع از قیمت یخ ساز پولکی، به وبسایت یخ ساز پولکی تجهیز گستر خاورمیانه مراجعه و یا با کارشناسان و متخصصان تجهیز گستر از طریق شماره تماس های ۰۲۱۴۴۳۷۴۲۸۳ و ۰۹۱۲۸۲۹۹۷۹۳ در ارتباط باشید.


collect
0
avatar
Icymaker
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more