logo
logo
Sign in

MUUDAME SU TRÜKIGA PAKENDID JA PABERKOTID SILMAPAISTVAKS!

avatar
Donny Zanger
MUUDAME SU TRÜKIGA PAKENDID JA PABERKOTID SILMAPAISTVAKS!

Design Pack on loodud aastal 2019, selleks et pakkuda kvaliteetseid trükiga pakendeid ning kliendikeskset teenindust. Eesmärk on pakkuda personaalset lähenemist, et välja selgitada kliendi vajadused ning abistada teda ideaalse toote väljatöötamisel. Aitame luua erinevaid pakendamiseks vajalikke tooteid ning just vastavalt kliendi soovile. Lisaks võimaldame koostööpartneritele koolitusi, et tutvustada erinevaid valikuid ning otsustamine võimalikult kergeks teha.


Kõik meie poolt pakutavad tooted valmistatakse Euroopas, mis tagab hea hinna ja kvaliteeti ning võimaluste kohast kiiret tarnet.


Paneme rõhku samuti loodussõbralikkusele, näiteks on 95% meie poolt toodetud kilepakendeist on valmistatud taaskasutatud materjalidest. Peale selle pakub meie tütarettevõte Greeneco öko toidupakendeid ning vastupidavaid lauanõusid, mille tootmine aitab vähendada mõju kliimale ja keskkonnale.


Oleme võitnud oma klientide usalduse, mida tõendab ka see, et toodame aastas miljoneid pakendeid.

 

KUIDAS VALIDA SOBIVAID TRÜKIGA PABERKOTTE OMA ETTEVÕTTELE?


Õige lahenduse ja trükiga paberkotid aitavad esindada brändi ning on üks lihtsamaid otseturunduse viise. Enne, kui sinu kliendid jalutavad silmapaistva ja kvaliteetse pakendiga tänavale, tuleb aga teha ridamisi otsuseid. Otsuseid, mis hakkavad kujundama seda, kuidas kliendid hiljem sinu ettevõtet näevad. Milline pakend hakkab esindama sinu ettevõtet ning sobib oma olemuselt kõige paremini?


Paberkotte tellides on oluline jälgida mitmeid faktoreid – mõõdud, materjal, trükk ja sangad.


Paberkoti materjali valik sõltub suuresti tulevase koti eesmärgist. Lisaks ka kogustest, mida tellitakse ja sellest tulenevalt muidugi hinnast. Sangade valimisel tuleb põhjalikult läbi mõelda, mis raskuseid kott hakkab kandma, milline materjal haakub brändiga ning kuidas kliendid eelistaksid kotti kanda (suurte kottide puhul näiteks õlal).

Kaaludes neid faktoreid saate leida just selle õige paberkoti oma ettevõttele.


PAKKEPABERID MUUDAVAD TEIE TOOTED KLIENDI JAOKS LUKSUSLIKUMAKS.


Trükiga pakkepaberid viivad teie pakendamise järgmisele tasemele. Meie valikust võib leida siidipaberid, wrapi/burgeri ümbrispaberid (vajadusel lamineeritud), lillede pakkepaberid, kommikarpide vahepabereid ja palju muudki. Tooteid saab tellida teile meeldiva trükiga ja sobiliku suurusega. Pakkepaberid saabuvad teieni vastvalt soovile kas rullis või valmis lõigatud lehtedena.

 

MILLELE VEEL TASUB TÄHELEPANU PÖÖRATA!?


Ettevõtte logoga teibid ja kleebised aitavad teie brändil eristuda. Meilt leiad laia valiku erinevatest materjalidest teipe ja kleebiseid. Universaalseks kasutuseks ja pakendamiseks mõeldud valged või pruunid kraftpaberist teibid ning erinevad kileteibid.


Lisaks pakume ettevõtte logo või trükiga pakkepaela, et saaksite viimase lihvi oma pakenditele lisada. Paela saab valida omale sobiva värvi ja laiusega.


Meie valikust leiate oma ettevõttele sobivad pappkastid või - karbid, millega saate mugavalt oma tooteid transportida. Traditsioonilised pappkastid on mitmekülgsed ja neid saab kasutada peaaegu kõikjal – laos, poes või transpordiks kliendini. 


Vali oma ettevõttele korduvkasutatavad kotid. Meie pakume laia valikut vastupidavaid kotte, mis on valmistatud puuvillast, taaskasutatud puuvillast, PP-woven või non-woven materjalist. Woven materjalist korduvkasutatavad kotid on valmistatud ümbertöödeldud plastikust ning sellest valmistatud kotid on ka masinas pestavad.


Muuda muidu igavad igapäevased tarvikud reklaampinnaks. Lisa neile oma ettevõtte logo, brändi värvid või mõni ilus soov oma klientidele. Ühekordsed kohvitopsid ei pea olema lihtsalt pakend, vaid võiksid olla nii palju enamat. Meie valikust leiad ka erinevaid jäätise- ning söögitopse, ka neid soovi korral personaliseeritud trükiga või brändi värvides.


Kahtled veel, kas tellida? Võta meiega ühendust ja veendu, et see on seda väärt!


Toetatud märksõnad : Paberkotid | Trükiga teibid | Trükiga paberkotid | Pakkepaberid | Kilekotid | pakkepaber

 


 

collect
0
avatar
Donny Zanger
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more