logo
logo
Sign in

هزینه سفر به مشهد

avatar
alirezasaraei

هزینه سفر به مشهد با هواپیما

مشهد از مهمترین شهرهای گردشگری ایران بشمار میرود که در بیشتر ایام سال به ویژه مناسبت های مذهبی مثل محرم یا ماه رمضان و یا تعطیلات نوروز و تابستان، پیدا کردن بلیط ارزان یا لحظه آخری مشهد هدف بیشتر گردشگران است. قیمت تور هوایی مشهد سفر با هواپیما و خرید بلیط آن تحت تاثیر نوع کلاس پرواز، تاریخ پرواز، نوع ایرلاین و فصل کاملا متغییر می باشد.

اگر شما قبل از سفر میخواهید قیمت دقیق بلیط رفت و برگشت هواپیما مشهد را بدانید باید بگوییم که به دلیل نوسان قیمت بلیط و شرایط بازار قابل تعیین نیست.

اما برای کسب اطلاعات از قیمت و هزینه سفر به مشهد، کافیست به صفحه اصلی نامی گشت مراجعه کنید و تنها با جستجوی مقصد و درج مشخصات در صفحه، لیست به روز قیمت ها در دسترس شما قرار میگیرد. در آخر باید بگوییم که نرخ بلیط مشهد با هواپیما از 534.000 هزار تومان تا 780.000 هزار تومان متغییر میباشد.

 

هزینه سفر به مشهد با قطار

سفر با قطار می‌ تواند یک تور ارزان مشهد برای هر مسافری به حساب بیاید، چرا که شما با انتخاب قطار می ‌توانید هزینه ‌های سفرتان را به طور چشمگیری کاهش بدهید. اما دقت داشته باشید که قیمت تمام شده بلیط قطار کاملا بستگی به مسیر، شرکت ریلی و نوع قطار انتخابی شما دارد. جالبه بدونید که بعضی از شرکت‌ های ریلی امکان حمل خودرو را برای شما قرار دادند که در صورت انتخاب این گزینه، مبلغی به هزینه‌ های سفر شما اضافه خواهد شد.

ضمنا هزینه های بلیط قطار نیز بنا به مبدا شما که در آن قرار دارید متغیر محاسبه میشود ولی به طور کلی اگر از تهران قصد حرکت داشته باشید قیمت بلیط های قطار از حدود 90 هزار تومان شروع و تا حدود 320 هزار تومان افزایش پیدا می کنند.

درحال حاضر شرکت های هواپیمایی بسیار متنوعی در کشور وجود دارند و بعضی از آنها از قدیمی ترین های این صنعت میباشند و محبوبیت بالاتری دارند، اما می تواند لزوما بهترین هم نباشند.

اما در بین تمام این ایرلاین های داخلی، مسافران از برخی رضایت بیشتری دارند و مسلما تمایل بیشتری به استفاده از آنها برای سفر دارند که شامل هواپیمایی هایی مثل ماهان، ایران ایر، معراج و... می باشد که قیمت بلیط پرواز مشهد در هر کدام از این ایرلاین ها متفاوت می باشد.

 

بهترین ساعت پرواز تور مشهد

 

بسیاری از شما گاها به ساعت رفت و برگشت و بهترین ساعت پرواز در تور مشهد توجه نکنید، ولی باید بدانید بهترین ساعت رفت به مشهد 9 تا 12 صبح و برای برگشت بین ساعت 14 تا 18 می باشد؛ چرا که معمولا ساعت 12 باید اتاقتان را تحویل بدهید و حتما یک ساعت قبل از پروازتان هم در فرودگاه مشهد حاضر باشید.

 

معرفی فرودگاه مشهد

 

فرودگاه بین المللی مشهد (Mashhad International Airport) و دومین فرودگاه پر رفت‌ و آمد ایران بعد از فرودگاه بین ‌المللی مهرآباد و حتی بالاتر از فرودگاه بین ‌المللی امام خمینی بشمار می رود و از نظر تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، جایگاه نخست را در کل کشور به خود اختصاص داده است. لازم به ذکر است .

که بیش از 14 شرکت داخلی و 16 شرکت خارجی به فرودگاه بین ‌المللی مشهد پرواز دارند و مهمتر ظرفیت این فرودگاه سالانه حدود 8 میلیون مسافر داخلی و خارجی میرسد.

این فرودگاه در زمینی به مساحت 540 هکتار در جنوب شرقی شهر مشهد میباشد و فاصله این فرودگاه تا حرم و تا ایستگاه راه‌ آهن مشهد در حدود 8 کیلومتر است.


collect
0
avatar
alirezasaraei
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more