logo
logo
Sign in

هزینه سفر به دبی

avatar
alirezasaraei

یکی از بیش ترین مواردی که در سفر به دبی برای شما خرج در برخواهد داشت، هزینه تفریحات متنوع و هیجان انگیزی است که در این شهر وجود دارد ؛ وجود پارک های آبی مدرن و مجهز و تورهایی چون تور کویر گردی و سافاری و ... جزو تفریحاتی است که پیش روی شماست.

در ادامه هزینه های ورودی و میانگینی از هزینه معروف ترین تفریحات شهر دبی را برای شما آورده ایم که البته هر کدام بسته به ساعت و امکانات شان قیمت های متفاوتی را خواهند داشت.

تاکسی ‌های دبی با رنگ ‌های مختلف در همه ساعات شبانه‌ روز مشغول به حمل مسافران می باشند. برخی ‌ها بر این تصورند که نرخ کرایه‌ های تاکسی نسبت به رنگ آن‌ ها تفاوت زیادی دارد ولی در واقع اصلا اینطور نیست و در اصل تفاوتی در میزان کرایه ‌ها وجود ندارد. باید بگوییم که با وجود تعداد زیاد تاکسی در دبی هیچگاه مشکل پیدا کردن تاکسی را نخواهید داشت.

میزان کرایه ورود به تاکسی‌ ها 3 درهم است و بقیه کرایه نیز به مسافت و تعداد چراغ‌ های قرمزی که در مسیر با آن ‌ها روبرو میشوید، بستگی دارد که تمام این موارد با تاکسی ‌متر محاسبه می‌شود. ضمنا در سراسر شهرهای امارات متحده عربی استندهای تاکسی موجود است و همچنین می تواند در هر کجا که نیاز باشد تاکسی را در خیابان متوقف کند.

شبکه اتوبوسرانی این شهر به نسبت گسترده است که به عنوان یک روش عالی برای اتصال مکان شما به مقصد مورد نظر شناخته می شود.

نکته: اساسی این است که اتوبوس ها بسیار مقرون به صرفه هستند و شما مسافران می توانید بلیط را با پرداخت مستقیم، یا با استفاده از کارت های NoI خریداری کنید و بپردازید و نیز اتوبوس ها تقریبا به همه جا می رسند و سفر شما را بدون دردسر انجام می دهند.

تورهای دبی در متنوع ترین حالت خود در تمام طول سال به علاقه مندان این شهر لاکچری و مدرن ارائه می شوند که همیشه متقاضیان زیادی هم از آنها استقبال می کنند.

اینکه تور دبی و به طور کلی تورهای دبی با اهداف متفاوتی انجام می گیرند که می تواند با هدف های تجاری، خرید و یا گردشگری باشند.

اگر هدف شما از خرید تور دبی، صرفا توریستی و گردشگری باشد، از این لحاظ بهترین ها را پیش روی خود خواهید داشت. شهر هیجان انگیز و همه چه تمام دبی شهره به برترین هاست و به واقع نیز در این شهر شیخ نشین به ابرسازه هایی مواجه می شوید که شما را حیرت انگیز می کند.


collect
0
avatar
alirezasaraei
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more