logo
logo
Sign in

سفر به قطر برای جام جهانی 2022

avatar
alirezasaraei

شهروندان ایرانی برای سفر به قطر می بایستی ویزای فرودگاهی یا همان بدو ورود (Visa upon َArrival) دریافت کنند. این ویزا به صورت آنلاین هم برای متقاضیان صادر می ‌شود، اما هزینه آن باید با ویزاکارت یا مسترکارت پرداخت شود. همچنین هزینه ویزای توریستی ۱۰۰ ریال قطری و مدت اعتبار این ویزا ۳۰ روزه است. 

همچنین پیرو مقرراتی که کشور قطر اعلام کرده، مسافران برای دریافت ویزای بدو ورود، باید پاسپورت با 6 ماه اعتبار زمانی، بلیت رفت و برگشت که تاریخ پرواز برگشت با تاریخ رزرو هتل مطابقت داشته باشد، بیمه مسافرتی پزشکی، کارت واکسیناسیون فایزر/ مدرنا/ آسترازنکا/ جانسون/ سینوفارم که از آخرین نوبت دریافت آن ۱۴ روز گذشته باشد، تست آنتی ‌بادی برای مسافران دارای کارت واکسن " سینوفارم " و نیز تمام مسافران بالای ۱۲ سال باید جواب منفی تست PCR در محدوده ۷۲ ساعت به پرواز را از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت به زبان انگلیسی همراهشان باشد.

همچنین مسافرانی که واکسینه نشده ‌اند بعد از ورود به این کشور باید ۱۰ روز در هتل قرنطینه شوند. قطر همزمان با پاندمی کرونا از ورود گردشگران خارجی به این کشور جلوگیری کرد و به تازگی مرزهایش را به روی گردشگران واکسینه‌ شده طبق مقرراتی سفت و سخت باز کرده است.

بهترین زمان برای خریدن تور قطر جام جهانی پیوستگی به شرایط رهنورد و مقصدی که می ‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای دوحه تابستان ‌ها گرم و زمستان ‌ها سرد میباشد؛ به همین علت بهترین زمان برای سفر به دوحه با پروا به شرایط آب و هوای دوحه فصل بهار، ماه واپسین،انجام تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر اخ دارید در زمانی که این کشور خالی از گردشگر است سفر کنید؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می ‌توانید تورهای ارزان قیمتی را بخرید و برای بازدید از جاذبه های توریسم شهرهای تورستی و یا عکاسی با انبوهی جمعیت گردشگران مواجه نخواهید شد.


برای خرید تور ارزان دوحه قطر چند برگزیدن قبل روی دارید: نخست اینکه تورهای لحظه آخری قطر را خریداری کنید، چون وقتی تورهای قطر از لحاظ تعداد رهسپار به حتماً نصاب نرسیده باشند، آفرهای هیجان انگیزی روی تورها پیمان میگیرد و تورهای لحظه آخری این مملکت از جمله تورهای ارزان قیمت قطر نامیده میشوند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان قطر انتخاب هتل های ارزان و ردیف میانه دوحه می باشد. هتل های 3 ستاره دوحه و هتل های 2 ستاره دوحه از آنگونه هتل های اقتصدی بشمار می روند.

همچنین پروازهای چارتری قطر هم در سنجش با پروازهای سایر این مقصد خیلی ارزانتر برایتان تمام می‌ شوند. فلذا برای خرید تور قطر ارزان باید پروازهای چارتری ارزان دوحه را با هتل های ارزان دوحه رزرو کنید.

انتخاب سوم هم سفر به دوحه در فصل های بیرون از اوج سفر و های سیزن است. برای خرید تور ارزان می بایستی در فصل هایی که گردشگران زیادی به سفر نمی روند، اقدام کنید. در فصل هایی همچون پاییز و زمستان پروازهای دوحه و هتل های این مقصد خلوت هستند و به همین دلیل می‌ توانید آفر تور قطر را به راحتی خریداری کنید.

collect
0
avatar
alirezasaraei
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more