logo
logo
AI Products 

تفاوت مخزن گالوانیزه با پلی اتیلنی

avatar
galvanized water tank
تفاوت مخزن گالوانیزه با پلی اتیلنی

مخزن گالوانیزه یا تانکر آب گالوانیزه یا مخزن آب گالوانیزه محفظه ای است که از فولاد که با فلز روی پوشش داده شده است ساخته می گردد . کاربرد عمده این نوع از مخازن جهت ذخیره آب می باشد .

مخازن پلی اتیلن در مقایسه با مخازن فولادی دارای مزایای بیشتری است و به دلیل ضدخوردگی بودن میتوان از آنها در ابعاد بالاتر، مقاومت خوردگی بالاتر و انتقال

حرارتی بیشتر استفاده کرد.

مخازن پلاستیکی دارای انتقال حرارتی پایین تر، مقاومت در برابر خوردگی بالاتری هستند. اما در صورتی که بنا به آسیب پوشش روی آنها دچار زنگ زدگی شوند باعث تغییر طعم و مزه آب خواهند شد.

امروزه انواع جدیدی از این مخازن با استانداردهای EN10142 تولید شده اند که به دلیل فرایندهای بکار رفته در ساختشان از کیفیت بسیار مناسب تری بخوردار هستند و توانایی ذخیره میزان زیادی آب را دارد. همچنین میتوان آنها را کاملا مطابق با خواسته مشتریان ساخت.

به این دلیل که از مخزن یا تانکر آب برای نگه داری آب شرب استفاده میشود باید در ساخت آنها اصول بهداشتی به طور کامل رعایت شود تا محصولی کاملا بهداشتی عرضه شود.


مزایای مخزن گاوانیزه

  • ماندگاری
  • ترکیبات به کاررفته دراین نوع مخازن، باعث افزایش طول عمر ، ماندگاری بیشتر و مقاومت در برابر خوردگی می شود. این مخازن بیش از 20 سال بدون هیچ مشکلی دوام می آورند.
  • سبک وزن
  • ما می دانیم که به چه فکر می کنید: مخازن استیل عالی و جذاب هستند ، اما احتمالاً بسیار سنگین هستند. و ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که اشتباه می کنید.
  • اندازه
  • گزینه های اندازه گیری برای مخازن آب فلزی عملاً نامحدود است.
  • استحکام - قدرت
  • مخازن آب استیل در مورد محیط های مختلف،بازدهی بالایی دارند.

مزایا مخزن پلی اتیلن


دلایل زیادی برای انتخاب مخازن پلاستیکی به جای گزینه های دیگر وجود دارد. اول اینکه ، پلاستیک مانند فلزات کمتر نسبت به سایرین واکنش نشان می دهد در مقابل هر مایعی که در داخل تانکر ذخیره می شود. این امر به ویژه اگر مخازن برای ذخیره مواد شیمیایی تهاجمی مانند مواد سوزاننده و اسیدها که برای کاربردهای شیمیایی صنعتی استفاده می شوند ، بسیار مهم است. ثانیاً ، بیشتر مخازن پلاستیکی قابل بازیافت یا حداقل استفاده مجدد از آنها هستند. به عنوان مثال ، مخازن پلاستیکی قدیمی می توانند به سطل های زباله یا مانع در فضای باز تبدیل شوند. سوم ، مخازن پلاستیکی در طراحی و امکانات مشخص همه کاره هستند. سرانجام ، آنها با دقت ، یکنواختی و قدرت ساخته می شوند.

collect
0
avatar
galvanized water tank
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more