logo
logo
Sign in

Kuidas valida karpe?

avatar
Donny Zanger
Kuidas valida karpe?

Karbid on kõige levinum pakend, mida kasutatakse. Me kõik puutume nendega kokku – pakkide saatmisel või saamisel, ladustamisels ja toodete pakendamisel.

 

Niisiis, kui teil on vaja karpe- siis mida peate teadma?


Viis peamist asja, mida peab teadma kui väljatöötada uusi karpe.


1. Karbi suurus


Esimene asi, mida pead teadma, on karbi suurus. Pakenditööstuses viidatakse alati pigem sisemõõtmetele kui välismõõtmetele, et olla kindel, et teie tooted karpi ilusti ära mahuks. Karpide õigeks mõõtmiseks peate mõõtma pikkust, laiust ja seejärel sügavust. Soovitame need mõõtmed alati mõõta millimeetrites.


2. Karbi stiil


Teine asi, mida peaksite teadma, on vajaliku karbi stiil. Kui me räägime karbi stiilist, peame silmas soovitud karbi tüüpi või kuju. Euroopas on stiilid, mille vahel saate valida, pakenditööstuses standarditud Euroopa Lainepapitootjate Föderatsiooni (FEFCO) poolt. Kõige tavalisemad karbi stiilid, millega kokku puutute, on stiilid 0201 ja 0427. Mõnikord kuulete, et viimast nimetatakse "pitsakarbi stiiliks".


3. Materjal


Järgmiseks peate teadma, millist materjali soovite. Lainepapist on saadaval erinevad materjaliklassid, erineva paberi kaalu ja viimistlusega.


4. Mida peale trükkida?


Samuti peate otsustama, mida soovite peale trükkida oma karpidele. Soovite trükkida näiteks tooteinfo või teie kaubamärg logo ja sloganid.


Täieliku mõju saavutamiseks võite lasta oma karpidele nii seest kui väljast trükkida. Vajalik kujundus ja värvide arv mõjutavad printimisprotsessi ja sellega seotud kulusid.


5. Vajalikud kogused


Lõpuks on alati kasulik omada ettekujutust iga vajaliku suuruse ja kujundusega karpide arvust.

 

Meil on ka hea nipp pakkuda kuidas muuta oma toodete pakkendamine karpi veelgi silmapaistvamaks. Meie soovitus on kasutada siidipaberit ehk siis pakkepaberit. Pakkepaberil on suisa kaks suurt eesmärki:


1. Pakkepaber kaitseb teie tooteid. Kortsutatud pakkepaberiga saab n-ö vooderada karbi sisemust ning teie tooted ei rända karbis ringi ega saa kahjustada.


2. Pakkepaberiga saab lisada vau-effekti. Pakkides tooted pakkepaberisse enne karpi asetamist, annab see karbi avajale elevust juurde, sest ta ei näe kohe mis seal karbis on. Ning muidugi teie firma logoga või ilusates toonides pakkepaber on silmale ilus vaadata.

 

Lisaks karpidele ja pakkepaberitele pakume ka kilekotte. Meie pakume kilekotte, mis on valmistatud 100% taaskasutatud materjalist. Kilekotide eelis paberkottide ees on, et nad on korduvkasutatavad ning ilmastikukindlad. Soovitaksime ka kilekoti disaini puhul mõelda sellele, et kas teie ettevõtte klient sooviks seda kilekotti ka hiljem uuesti kasutada.

 

collect
0
avatar
Donny Zanger
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more