logo
logo
Sign in

از کجا بیت کوین را ارزان‌تر بخریم؟

avatar
sharabi mohash
از کجا بیت کوین را ارزان‌تر بخریم؟

کمتر از یک دهه است که بیت کوین به یک ارز دیجیتال محبوب برای سرمایه گذاران تبدیل شده است. مردم این رمز ارز را به عنوان یک روش پرداخت و ذخیره ارزش می‌دانند.

در ادامه قصد داریم بهترین پلتفرم‌ها برای خرید ارزانتر بیت کوین را معرفی کنیم. خرید بیت کوین و سایر رمز ارزها یک فرآیند ساده است که در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود.

تنها کاری که برای آن باید انجام دهید ایجاد حساب کاربری در صرافی یا بازار معاملاتی است. شما باید در هنگام انتخاب صرافی، پلتفرمی را نتخاب کنید که کارمزد کمتری نسبت به بقیه دریافت می‌کند.

اگر شما هم به دنبال خرید بیت کوین هستید و می‌خواهید بدانید که از کجا بیت کوین ارزانتر بخریم احتمالا به دنبال یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی هستید.


روش‌های خرید ارزان بیت کوین


  1. خرید بیت کوین با قیمت ارزان از ماینرها

یکی از روش‌های مطمئن برای خرید بیت کوین ارزان، خرید آن به صورت مستقیم از ماینر‌ها است. خرید از صرافی‌های ارز دیجیتال یکی از مطمئن ترین و رایج‌ترین روش‌ها است، اما باید توجه داشته باشید که شما برای خرید ارز دیجیتال بیت کوین از پلتفرم‌های معاملاتی باید مبلغی را به عنوان کارمزد پرداخت کنید.

اگر نمی‌خواهید هزینه‌ی اضافی پرداخت کنید می‌توانید مستقیما ارز بیت کوین را استخراج کنندگان دریافت کنید.

  1. خرید بیت کوین از افراد حقیقی: این روش توصیه نمی‌شود

یکی دیگر از روش‌های خرید بیت کوین، خرید به صورت مستقیم از افراد حقیقی است. با توجه به محبوبیت ارزهای دیجیتال شما در گروه‌های تلگرامی و یا سایر شبکه‌های اجتماعی می‌توانید افراد حقیقی را برای خرید بیت کوین پیدا کنید.

البته این روش مطمئن نیست، زیرا با توجه به ارزشی که این روزها ارزهای دیجیتال در میان مردم پیدا کرده‌اند بسیاری از افراد سودجو در کمین هک کردن و بدست آوردن دارایی‌های شما هستند.

خرید بیت کوین با قیمت ارزان در صرافی‌های ارز دیجیتال

صرافی‌های ارز دیجیتال کارمزدهای متفاوتی را برای خرید رمزارزها ارائه می‌دهند. بنایراین شما باید صرافی را انتخاب کنید که کارمزد کمتری از شما دریافت می‌کند. البته کارمزدی که دریافت می‌کنند در برخی از صرافی‌ها بسیار ناچیز است، اما همین مبلغ ناچیز برای بسیاری سرمایه گذاران مهم است. در ادامه صرافی‌های ارز دیجیتال را از نظر قیمت و کارمزد مقایسه می‌کنیم.

  • صرافی پینگی

برای خرید بیت کوین از صرافی ارز دیجیتال پینگی شما باید بین 0.10% تا 0.35% کارمزد پرداخت کنید. این کارمزد بر اساس حجم معاملات در 30 روز گذشته تعیین می‌شود.

  • صرافی نوبیتکس

با توجه به بررسی‌های انجام شده شما برای خرید هر واحد بیت کوین از این صرافی باید 0.3 درصد کارمزد پرداخت کنید. برای فروش بیت کوین نیز باید همین مقدار کارمزد پرداخت کنید.

  • صرافی ارزجو

شما برای خرید بیت کوین از صرافی ارز دیجیتال ارز جو باید 4 درصد کارمزد پرداخت کنید.

  • صرافی اوکی اکسچنج

کارمزد خرید بیت کوین از صرافی اوکی اکسچنج بین 3.7 تا 4 درصد است.

  • صرافی آبان تتر

مقدار کارمزد برای خرید و فروش بیت کوین به تومان برابر است با 0.2 درصد و با تتر 0.3 درصد است. به گفته این صرافی این کارمزد تفاوت بین قیمت جهانی و مجموع تقریبی خرید است.

شما همچنین می‌توانید از روش‌های دیگر ارز دیجیتال بیت کوین را با قیمت مناسب تر خریداری کنید.

collect
0
avatar
sharabi mohash
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more