logo
logo
Sign in

چیت پابجی موبایل

avatar
mehranweb
چیت پابجی موبایل

چیت پابجی موبایل و متناسب با آپدیت جدید و بدون نیاز به روت

اگر شما یک پلیر حرفه ای بازی پابجی موبایل باشید حتما با واژه ی چیت پابجی و چیتر آشناییت دارید.چیت برنامه ای است که شما با داشتن آن میتوانید به راحتی سرور بازی را دور بزنید و از امکانات بیشتری نسبت به سایر بازیکن ها داشته باشید. این امکانان بسته به نوع چیت پابجی متفاوت بوده و شما را در حرفه ای بازی کردن و عدم قافلگیری از دشمنانتان و حتی رو کم کنی و به رخ کشیدن مهارتتان استفاده کنید.

ما برای شما یک راه میانبر درست کردیم و قرار دادیم که به راحتی به یک بازیکن برتر تبدیل شوید و حرف اخر را بین دوستانتان بزنید و همه ی دوستانتان از بازی شما تعریف کنند و به یک پرو پلیر تبدیل شوید.این چیت برترین چیت موجود میباشد و دارای امکانات بسیار ویژه و خاص میباشد.


انواع چیت پابجی

فایل های مختلف و انواع مختلفی از چیت پابجی وجود دارد و بسته به کد نویسی و برنامه آن خطر بن بازی و امکانات آن متفاوت است.اگر شما تمایل به استفاده از چیت باشید باید نگران بن شدن اکانت خود نیز باشید.

 • چیت esp
 •  چیت مود دیتای پابجی موبایل
 • چیت ایم بات
 • چیت حرفه ای VIP لاسنس دار بدون بند(این چیت ترکیبی از تمامی امکانات چیت ها بوده و ویژه ی سایت ثناگیم میباشد)

چیت های مختلفی در اینترنت وجود دارد که به صورت رایگان و پولی در اختیار شما قرار میگیرد.باتوجه به کد نویسی این چیت ها و اکثرا دانلود از سایت های نامعتبر امکان بن شدن اکانت شما وجود دارد.ما در ثناگیم با تدوین اولین چیت لاسنس شده و کد نویسی صفر تا صدی به صورت 100 درصد انتی بن مفتخریم تا پایگاه دریافت چیت حرفه ای کدنویسی شده و انتی بند باشیم.


چیت esp پابجی موبایل

چیت پابجیچیت پابجی موبایل سایت ثناگیم

شما با استفاده از این چیت موقعیت دشمنان را خواهید فهمید و انها را نابود خواهید کرد. این چیت vip میباشد و به روت بودن گوشی اندروید شما نیازی ندارد و بر روی تمامی گوشی های اندروید قابل اجرا میباشد. این چیت امکانات متنوعی دارد


امکانات چیت esp پابجی موبایل

 • دیدن دشمنان به صورت مربعی در دور انها از پشت در و دیوار
 • مشاهده ی مقدار جان دشمنان از پشت در و دیوار
 • مشاهده ی مقدار فاصله دشمنان تا ما
 • معلوم شدن وسیله های نقلیه اطراف ما به همراه مقدار فاصله انها از ما
 • دیدن لوت های اطراف و…
 • esp پلیر باکس:فعال سازی این امکان این چیت باعث میشود که در اطراف دشمنان یک باکس سفید رنک تشکیل شود و از پشت در و دیوار نیز این باکس قابل مشاهده باشد.
 • esp پلیر اسکلت :با فعال کردن این مورد میتوانید اسکلت دشمنان را مشاهده کنید که از دست و پای دشمنان هر کدام میگذرد. این امکان به شما این امکان را میدهد که وقتی انمی را میبیند بر بخش های مختلف دشمن نظیر دست و پا و سر مسلط باشید.
 • esp پلیر لاینبا استفاده از این امکان یک لاین از وسط و بالای صفحه کشیده میشود و به باکس دشمنان وصل میشود. این امکان باعث میشود که به دشمنان اطراف تسلط بیشتری داشته باشید و غافل گیر نشوید.

چیت vip پابجی موبایل سایت ثناگیمچیت esp پابجی موبایل

این چیت دارای پشتیبانی نیز میباشد. شما میتوانید برای دیدن فیلم گیم پلی کامل با استفاده از این چیت سایت ثناگیم و خرید و دانلود و استفاده از ان بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به محصول چیت esp پابجی موبایل وارد شوید.


برای خرید و دانلود چیت esp مدل vip بر روی لینک زیر کلیک کن

برای مشاهده و دانلود چیت اینجارا کلیک کنید


چیت مود دیتای پابجی موبایل

چیت مود دیتا پابجی موبایلچیت مود دیتا پابجی موبایل سایت ثناگیم

بهترین چیت VIP و انتی بن برای گوشی هایی که روت نمیباشد چیت مود دیتای پابجی موبایل میباشد. از ویژگی های این چیت میتوان به امکانات بسیار بالا احتمال بن شدن پایین و همچنین عدم نیاز به روت (root) بودن گوشی است.


امکانات چیت مود دیتا پابجی موبایل

 • افزایش ایم بات به مقدار 40 درصد
 • افزایش هدشات به مقدار 30 درصد
 • زیاد شدن مجیک بولت به مقدار 10 درصد
 • کاهش ریکول تمامی گان ها بیش از 50 درصد
 • امکان بن شدن نزدیک به صفر
 • عدم نیاز به روت گوشی
 • نصب بسیار ساده به همراه اموزش نصب و راه اندازی کامل و اختصاصی سایت ثناگیم
 • پشتیبانی بعد از خرید

این چیت بسیار مناسب برای استریمر ها و افراد معروف اینستاگرام و یوتیوب میباشد. این چیت را میتوانید به صورت مصرف شخصی نیز استفاده کنید و لازم نیست حتمی استریمر باشید. درصد های کم این چیت باعث میشود به عنوان چیتر اصلا شناخته نشوید و همیشه از شما به عنوان یک فرد پروپلیر یاد کنند که همیشه فرگ یک(نفر اول) بازی با تعداد کیل بالایی میشود.

برای وارد شدن و مشاهده و خرید چیت مود دیتا ی پابجی روی دکمه زیر کلیک کنید

چیت مود دیتا پابجی موبایلامکانات چیت پابجی موبایل:

این چیت امکانات بسیار متنوعی را شامل میشود و شما میتوانید با خرید این چیت از همه ی امکانات این چیت استفاده کنید و هیچ کدام نیاز به روا ندارد و پشتیبانی نیز دارد چیت .

هک اسکین پابجی موبایلچیت اسکین پابجی موبایل

دست خدا در چیت پابجی

شما از پشت درخت یا سنگ یا هر جایی دیگر میتوانید تیر اندازی کنید، بدون انکه یک تیر بخورید. حتمی تا الان با یک چیتر بر خورد کرده اید. که شما رو میزنه و شما نمیبینیدش و بعد از مردن اسکوادتون میبیندید پشت خانه یا .. هست به اینکاری که اون کرده ما میگیم دست خدا


انتن چیت پابجی

انتن یک دکمه ای است که اگر فعالش کنید. شما میتوانید با استفاده از ان بالای سر هر انمی یک چیزی مانند سیم کلفت ببنید. که به اسمان خطم میشود و به راحتی میتوانید مکانش را شناسایی کنید


وال هک چیت پابجی

برداشته شدن درها و دیوار ها و نمایش انمی ها در پشت در ها و دیوار ها اگر شما انمی را از قبل درون یک خانه دیده باشید دیگر ازش کمپ نمیخورید و غاف گیر نمیشود


کاهش ریکوال چیت پابجی

کاهش ریکوال همان کاهش لگد اسلحه هست . با استفاده از این امکان میتوانید حتی با گروزا و ایوجی بدون لگد اسلحه تیر اندزای کنید


سرعت بالا

یکی دیگر از قابلیت های چیت این است؛ که سرعت خودتان را بالا ببرید و انمی ها را دور بزنید . به راحتی انها را بکشد و یا حتی از zone نجات پیدا کنید و …


ایم بات چیت پابجی

یعنی شما میتوانید حتی با 1 تیر دشمن را بکشید این یک تیر اگر هم به پای دشمن بخورد میمیرد


هد شات اتوماتیک

شما با استفاده از این امکان میتوانید فقط با زوم کردن هد انمی را هدف بگیرید . یعنی اینکه اگر زوم کنید خود چیت اتومات سر دشمنانشما را برای شما نشانه میگیرد.شما به راحتی از فاصله های دور میتوانید هد شات کنید.


حالت روح

رد شدن از در و دیوار ها با فعال کردن حالت روح ممکن است. شاید تا الان با چیتری در بازی برخورد کرده باشید. که از دیوار تیر آن از دیوار رد شود یا از دیوار رد شده و شما رو بزند و …


قابلیت پیدا کردن اسکوپ و ...

یکی از گزینه های دیگر این است که به شما تجهیزات مهمی که در اطرافتان هست را نشان میدهد. مانند اسکوپ 4 و بالا تر و تیر و گان های مشخص شده و …


رنگی کردن انمی

مهمترین کاربرد چیت رنگی کردن انمی این است. شما با استفاده از آن، امکان میتوانید تمامی انمی های بازی را به رنگ دلخواه خود در بیاورید. مانند:زرد یا ابی یا سبز یا قرمز

چیت پابجی موبایل برای با امکانات ویژه

شما بلافاصله بعد از خرید چیت پابجی موبایل لینک دانلود اموزش و نرم افزار های چیت را دریافت میکنید.


اضافه شدن امکانات زیر به چیت :

این چیت تمامی امکانات بالا را دارد و البته امکانات بیشتری هم بهش اضافه شده که در ادامه بیان میکنم:


مجیک بولت با قابلیت تنظیم درصد

با استفاده از این امکان ، اگر شما به اطراف دشمن هم تیر بزنید به دشمن برخورد میکند . شما میتوانید این مجیک بولت را تنظیم کنید که تا چقدر اطراف دشمن را بزنید به دشمن برخورد کند . حداکثر یک متر میباشد که این مقدار نیز خیلی زیاد هست. مثلا اگر یک متر کنار سر دشمن بزنید به سر دشمن برخورد میکند .


حذف چمن و حذف درخت

با استفاده از این امکان میتوانید تمامی چمن و درخت های بازی را حذف کنید . زمین را صاف کنید و به راحتی بازی کنید . البته درختانی که در شعاع 1 متری شما میباشد میتوانید مشاهده کنید. چون برای کاور گرفتن در پشت درخت این قابلیت را قرار دادیم که درختان یک متری خودتون رو ببیند.خرید چیت پابجی


امکان ایپد ویو

با استفاده از این امکان میتوانید از دید بالا تری دشمنتون رو ببیند . با استفاده از این امکان دید شما به بازی و دید به دشمنان بسیار بهتر و راهت تر میشود .


بلاک اسکای

این امکان زبان فارسی میشود. همان اسمان سیاه خودمان است. شما میتوانید اسمان بازی را به رنگ سیاه تغییر رنگ بدید . به محیط بازی تسلط بیشتری پیدا کنید و تمرکز بیشتری بزارید روی دشمنانتون.


ایم لاک

با استفاده از این امکان شما میتوانید دشمنانی که جلوی دید شما هستند، را با زدن دکمه ی تیر بکشید. در هم بکوبید به همین راحتی . یعنی اینکه این امکان چیت باعث میشود، هدف شما به صورت اتوماتیک بر روی سر و روی دشمن برود . با زدن چند تیر دشمن بدون هیچ نیاز به لگد گیری و هدف گیری نابود میشود . توجه کنید فقط دشمنانی که جلوی شما هستند و میبینیدشون . فاصله فرقی نداره مهم اینکه جلوی دید شما باشند.


collect
0
avatar
mehranweb
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more