logo
logo
AI Products 

Şanlı Temizlik Şirketi

avatar
Kader Öktem
Şanlı Temizlik Şirketi

istanbul temizlik şirketleri arasında olan Şanlı Temizlik Şirketi hizmetinin öncü firması olarak sizlere hijyenik temizlik hizmetleri sunmaktadır.


Ev Temizliği

Ev temizliği mevzusunda bilhassa çalışan ailelerin en büyük yardımcısı olan firmamız, evinizin size ilişik hususi bir alan olduğu düşüncesini esas alarak titiz, saygılı, hijyenik ve güler yüzlü hizmet odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Ofis Temizliği

Detaylı Ofis Temizlik Hizmetlerinde ve periyodik temizlik hizmetlerinde firmamızdan sizlere hususi emek verme planı hazırlamasını isteyebilirsiniz. Ekibimiz istediğiniz emek verme şekline uyum sağlayacak, böylece hem zamandan hem de maddi açıdan tutum edeceksiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik hizmetleri içinde en oldukça tercih edilen inşaat temizlikleri için kullanılan hususi malzemeler yardımıyla meskeninizde inşaat atığı kalmadan rahatça hayata devam etmenin konforunu tadacaksınız. Firmamız toplu konut temizliklerinde de hizmet vermektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Temizlik Şirketi arayışında olan kurumlar için en büyük yardımcınız olarak tüm güvenlik önlemlerini alarak, çalıştırdığımız sgk’lı ustalaşmış camcılarımız yardımıyla gözünüz arkanızda kalmayacak. Binanızın yapısına gore vinçle yada dağcı şekilleri kullanılarak temizlik işlemleri tamamlanmaktadır.

collect
0
avatar
Kader Öktem
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more