logo
logo
Sign in

خرید فن ماینری از ال ای دی آنلاین

avatar
wzodecvjb
خرید فن ماینری از ال ای دی آنلاین

یکی از راهای های کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال، فرآیند ماینینگ است که شما می توانید فن ماینری ال ای دی آنلاین با انجام این فرآیند، اقدام به استخراج ارز کنید. دستگاه های ماینر به دلیل انجام فرآیند استخراج، گرمای زیادی تولید می کنند. برای از بین بردن گرمای تولید شده توسط ماینرها به دلیل انجام فعالیت بالا، برای خنک کردن دستگاه ماینر باید از فن استفاده کرد.


فن ماینر چیست؟

به طور کلی برای کاهش دما در دستگاه های ماینر، از فن استفاده می شود که این باعث می شود تا دمای قطعات داخلی ماینر کاهش یابد و همین موجب می شود طول عمر قطعات زیاد شود و باعث می شود قطعات دیرتر خراب شوند و مدت زمان بیشتری کار کنند. فن های ماینر در ابعاد، وزن و توان مصرفی های مختلفی تولید می شوند. برای افزایش کارایی فن، باید در دو طرف دستگاه ماینر از دو فن استفاده کرد. با نصب فن ها در دو طرف دستگاه، خنک سازی دستگاه بهتر انجام می شود و گرما به شدت کاهش می یابد.


فن های ماینر در دو نوع دمنده و مکنده مورد استفاده قرار می گیرند: فن های مکنده فن هایی هستند که در جلو دستگاه های ماینر نصب می شود و این امکان را دارند تا با انتقال هوای بیرون به داخل دستگاه، به تهویه هوای دستگاه کمک کنند. به عبارت دیگر این فن ها به گردش هوا در داخل ماینر کمک می کنند. فن های مکنده در مقایسه با فن های دمنده از قدرت چرخش کمتری برخوردار هستند.


فن های دمنده به فن هایی گفته می شود که در پشت دستگاه نصب می شود و هوای داخل دستگاه را به بیرون انتقال می دهند. این فن کمک بزرگی به خنک سازی قطعات داخلی می کند. به طوری که هر چه قدرت چرخش این فن بیشتر باشد دستگاه و قطعات آن بهتر خنک می شوند، قدرت چرخش این فن با خنک شدن بهتر قطعات دستگاه ارتباط مستقیم دارد.


معرفی انواع فن ماینر

در ادامه انواع فن های ماینر را مورد بررسی قرار می دهیم و شما می توانید با مطالعه آن، اطلاعات فنی درباره فن ها را بدست آورید.


فن ماینر 12*12

فن ماینر 12*12


ابعاد 12*12 سانتی متر

میزان ولتاژ 12 ولت

جریان مصرفی 2.7 آمپر

میزان قدرت چرخش 6700 دور در دقیقه

 


این فن قابلیت اتصال در دوطرف دستگاه های ماینر را دارد و از این فن می توانید هم به عنوان فن مکنده و هم عنوان فن دمنده استفاده کنید. ابعاد این فن 12*12 سانتی متر می باشد که توان مصرفی این فن 12 ولتی 2.4 آمپر است که شما میتوانید این فن را برای تمام دستگاه های ماینری که از فن 12 سانتی متری استفاده میکنند، مورد استفاده قرار دهید.این فن دارای 4 کابل اتصال می باشد که قابلیت اتصال به دستگاه های شرکت واتس ماینر(Whats Miner)، آوالون (Avalon) و انت ماینر (Antminer) را دارد. میزان قدرت چرخش خنک کنندگی آن برابربا 6700 دور در دقیقه می باشد و نحوه ی عملکرد آن به این صورت است که با ولتاژ 12 ولت کار می کند. با در نظر گرفتن این مورد که دستگاه های ماینر گرمای بسیار زیادی تولید می کنند، نمی توان از فن های عادی برای این دستگاه ها استفاده کرد. شما برای اینکه بتوانید از گرمای زیاد از حد این دستگاه را خنثی کنید باید از فن های با دور بالا استفاده کنید که مخصوص دستگاه های ماینر هستند.

collect
0
avatar
wzodecvjb
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more