logo
logo
Sign in

Autovaruosad

avatar
autovaruosad
Autovaruosad

Autovaruosad veebipood - autotoodete hüpermarket. Sait aitab teil valida ja osta varuosasid ja mootoriõli oma autole:

- Autovaruosad kõikidele automarkidele. Siit leiate kõike alates vedrustuse amortisaatoritest, akudest ja filtritest kuni sidurikomplektide, mootorikolbide ja roolimehhanismide osadeni.

- Mootoriõlid, jõuülekandeõlid, jäätumisvastased ained, pidurivedelikud. Meie veebilehe kataloogist saate hõlpsasti leida ja osta mootoriõli, määrdeaineid ja igat liiki tehnilisi vedelikke autole, valida kvaliteetseid autokeemiatooteid.

- Auto hooldusteenuse (TS) jaoks vajalikud kaubad. Filtrid, piduriklotsid, klaasipuhastid ja süüteküünlad - siit leiate kõik, mida on vaja hoolduse käigus sageli vahetada.

Kuidas valida õige osa?

1. Osade valimine VIN-koodi järgi on üks kõige täpsemaid viise. Kõik, mida peate tegema, on täpsustada oma sõiduki VIN-number, mis on märgitud sõiduki dokumentides. Pärast VIN-koodi sisestamist saavad registreeritud kasutajad OE-kataloogide abil varuosad valida.

2. Autovaruosade valimine automudeli järgi. Palun täpsustage mark, mudel, mudeliaasta ja mootori modifikatsioon. Teile pakutakse erinevate sõidukiosade varuosasid.


Registreeritud klientidele on saadaval kumulatiivne boonussüsteem - keshbek. Iga ostuga on lisatud boonused, mida saate kasutada oma järgmistel ostudel.

Kui teil on küsimusi või probleeme valiku tegemisega - võtke ühendust Autovaruosad spetsialistiga või jätke taotlus osade valimiseks veebilehel

collect
0
avatar
autovaruosad
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more