logo
logo
Sign in

Jak wyodrębnić wszystkie adresy e-mail z programu Outlook 2019?

avatar
lukejons
Jak wyodrębnić wszystkie adresy e-mail z programu Outlook 2019?

Wyodrębnianie lub kopiowanie adresów e-mail z programu Outlook może wydawać się skomplikowane. Możesz chcieć usunąć adresy e-mail z folderów programu Outlook z różnych powodów. Może chcesz zaimportować adresy e-mail programu Outlook do swojego konta Gmail. A może nie chcesz inwestować w program e-mail marketingu, ale chcesz wysyłać e-maile do potencjalnych klientów po seminarium lub chcesz je zachować na przyszłe potrzeby. Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć, jak eksportować adresy e-mail z programu Outlook do różnych formatów plików.


POBIERZ TERAZ


Metoda DIY, aby wyodrębnić wszystkie adresy e-mail z programu Outlook 2019


Aby wyodrębnić wszystkie adresy e-mail z programu Outlook 2019-DIY, użytkownicy muszą zainstalować MS Outlook i wykonać poniższe kroki:


Krok 1- Kliknij prawym przyciskiem myszy kartę Plik

Krok 2- Wybierz opcję otwierania i eksportu

Krok 3- Ponownie wybierz opcję Otwórz i eksportuj i kliknij opcję importu/eksportu

Krok 4- Kliknij prawym przyciskiem myszy opcję „eksportuj do pliku”

Krok 5- Kliknij przycisk „Dalej”

Krok 6- Wybierz opcję pliku danych programu Outlook i kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk „Dalej”

Krok 7 – Wybierz atrybuty, które chcesz wyodrębnić, a następnie ponownie kliknij przycisk „Dalej”

Krok 8- Wybierz przycisk „Przeglądaj” i wybierz ścieżkę, aby zapisać wyodrębniony plik, a następnie kliknij przycisk Zakończ.


Ograniczenie metody ręcznej


Oto niektóre ograniczenia ręcznej metody wyodrębniania wszystkich adresów e-mail z programu Outlook 2019. Niektóre ograniczenia omówiono poniżej:


1. Wyodrębnienie wszystkich adresów e-mail z programu Outlook 2019 zajmuje użytkownikom dużo czasu. A użytkownicy uważają, że jest to złożony sposób wyodrębniania adresu e-mail z programu Outlook 2019.

2. Uszkodzony plik nie zostanie wyodrębniony

3. Mniej bezpieczna metoda ekstrakcji adresu e-mail.

4. Proces ekstrakcji staje się trudny dla początkujących użytkowników, aby wyodrębnić adres e-mail z pliku Outlook 2019.


Inteligentna metoda wyodrębniania adresu e-mail


Aby bez wysiłku wyodrębnić wszystkie adresy e-mail od użytkowników programu Outlook 2019, użytkownicy muszą korzystać z aplikacji innej firmy. GainTools Narzędzie Outlook PST Extractor to niesamowite narzędzie do wyodrębniania adresu e-mail. Aplikacja jest zaawansowanym narzędziem do wyodrębniania adresu e-mail. Narzędzie chroni prywatność użytkowników i pomaga zabezpieczyć ich dane. Żaden rodzaj utraty danych nie jest obsługiwany podczas wyodrębniania adresu e-mail z programu Outlook 2019.


Aby inteligentnie wyodrębnić adres e-mail z programu Outlook 2019, użytkownicy muszą wykonać następujące czynności:


Krok 1- Uruchom aplikację

Krok 2- Po uruchomieniu narzędzia użytkownicy muszą wybrać pliki, których potrzebują, aby wyodrębnić wszystkie adresy e-mail z programu Outlook 2019.

Krok 3 – Uzyskaj podgląd wybranych plików

Krok 4- Teraz ustaw lokalizację, w której chcesz zapisać rozpakowane pliki

Krok 5- Na koniec naciśnij przycisk „konwertuj”


Kilka powodów, dla których warto korzystać z aplikacji


Oto kilka zaawansowanych funkcji, które zapewnia aplikacja do niezawodnego wyodrębniania ówczesnego adresu e-mail.


• Daje dokładny wynik użytkownikom

• Może być używany niezawodnie przez każdego użytkownika bez jakichkolwiek błędów

• Nie ma żadnych szans na błąd

• Przeprowadzenie procesu wyodrębniania jest łatwe podczas wyodrębniania adresu e-mail z pliku programu Outlook 2019.


Ostateczne słowa


Ekstraktor programu Outlook jest jednym z najlepszych narzędzi, których użytkownik może użyć do wyodrębnienia adresu e-mail. Aplikacja nie tylko wyodrębnia Twoje dane, ale zapewnia ich bezpieczne i bezpieczne przechowywanie. Nie ma błędu, z którym borykają się użytkownicy. Jeśli użytkownik napotka jakąkolwiek przeszkodę podczas wyodrębniania adresu e-mail z pliku Outlook 2019. Korzystając z narzędzia, użytkownicy dostarczają dokładny wynik. Bez żadnych przeszkód wszyscy użytkownicy mogą wyodrębnić swoje adresy e-mail z pliku programu Outlook. Jeśli użytkownicy chcą dowiedzieć się więcej o narzędziu, muszą skorzystać z bezpłatnej wersji demonstracyjnej dostarczanej przez aplikację. Ta wersja demonstracyjna daje użytkownikom możliwość wyodrębnienia kilku adresów e-mail z pliku Outlook 2019.

collect
0
avatar
lukejons
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more