logo
logo
Sign in

به ماشین خود اهمیت می دهید؟ صافکاری pdr و بدون رنگ و ترمیم فرورفتگی

avatar
jeanwal mansoor
به ماشین خود اهمیت می دهید؟ صافکاری pdr و بدون رنگ و ترمیم فرورفتگی

به ماشین خود اهمیت می دهید؟ صافکاری pdr و بدون رنگ و ترمیم فرورفتگی

شما عاشق سواری خود هستید. شما نیمی از پس انداز خود را برای لاستیک های آن خرج کرده اید و به طور مثبتی در مورد حفظ نمای بیرونی آن نگران هستید. چه وسیله نقلیه شما یک خودروی اسپورت سال جاری باشد یا صرفاً چیزی باشد که عمیقاً به آن اهمیت می‌دهید، احتمالاً شما را متهم کرده‌اند که یک اسنوب اتومبیل هستید.

اما شما نمی توانید به آن کمک کنید - ماشین شما سرمایه گذاری قابل توجهی بود! البته، شما می خواهید به بهترین شکل ممکن از آن مراقبت کنید. راستش را بخواهید ، چه کسی می تواند شما را در این زمینه سرزنش کند؟

 

به همین دلیل است که روکش ماشین شما احتمالاً بدون لکه است، هم از نظر گل و لای و کثیفی و البته از نظر فرورفتگی وحشتناک. با این حال، روزی فرا می رسد که ماشین مورد علاقه شما، یا از سنگریزه های سرگردانی که توسط لاستیک ها به بالا پرتاب می شود یا یک همکار بی دقت در پارکینگ، صدایش را به صدا در می آورد. به هر حال، ماشین‌ها باید رانده شوند. برای جلوگیری از ایجاد فرورفتگی، کار کمی می توانید انجام دهید.

 

لازم نیست برای تعمیر خودروی ارزشمند خود متخصص باشید. متخصصان همه چیز برای شما مراقبت خواهد کرد.

صافکاری pdr راه حلی موثر، مقرون به صرفه و بدون استرس

 

صافکاری pdr چیست؟

PDR مخفف کلمه انگلیسی Paintless Dent Repair است که به معنای صافکاری بدون ریزش رنگ می‌باشد. صافکاری pdr سبب می‌شود تا بدون نیاز به هیچ‌گونه سمباده، بتونه، رنگ‌آمیزی مجدد و... بدنه اتومبیل احیا شود. در روش سنتی معمولاً سمباده کاری، بتونه‌کاری، رنگ‌آمیزی مجدد و... بر روی قسمت آسیب‌دیده اعمال می‌شود که همین موضوع باعث می‌شوند تا در حین فروش، لفظ «خودرو رنگ شده» به اتومبیل شما اطلاق شود و از قیمت آن بکاهد.

توجه داشته باشید که صافکاری pdr تنها مخصوص اتومبیل‌های خارجی و لوکس نیست و اگر زیبایی و سلامت بدنه اتومبیل برای شما اهمیت دارد؛ می‌توانید با این روش صافکاری، بدنه اتومبیل خود را تعمیر کنید.

برای آشنایی بیشتر با صافکاری pdr این لینک  کلیک کنید

شاید کمی عصبی شده اید که اتومبیل خود را تحت مراقبت غریبه ها بگذارید. می فهمیم! به هر حال ، این یک دارایی مهم برای شما است. اما مطمئن باشید که به محض عبور از درهای ما ، اضطراب شما از بین می رود. ما به‌عنوان متخصص تعمیرات فرورفتگی خودرو ، از مشکلات بی‌شماری خودرو، از مچاله شدن تا صدای آزاردهنده درب مراقبت کرده‌ایم. ما تجربه و دانش لازم را داریم تا خیال شما را راحت کنیم.

 

 

 

تکنیک ما برای راننده ای عالی است که ماشین خود را بیشتر از چیزی می بیند که آنها را از نقطه A به نقطه B می رساند.

● روش های   ما برای تعمیر خسارت تگرگ سریع هستند | بعد از ساعت‌ها به جاده‌ها برمی‌گردید و باد را از طریق سانروف خود احساس می‌کنید—همانطور که در فروشگاه‌های خودرو سنتی وجود دارد، نیازی به ترک خودرو برای روزها نیست.

●       صافکاری pdr و بدون رنگ مقرون به صرفه است | این بدان معنی است که می توانید بارها و بارها به عقب برگردید تا ماشین ارزشمند خود را به بهترین شکل حفظ کنید - بدون نیاز به نگرانی در مورد مسائل مالی.

 

●       تکنیک های صافکاری pdr موثر هستند | تا زمانی که خودروی شما هیچ رنگی از بین نرود، می‌توانیم نمای بیرونی آن را به حالت کارخانه بازگردانیم. وقتی شما به اندازه خود به ماشین خود اهمیت می دهید، هیچ چیز دیگری قابل قبول نیست!

 

صافکاری pdr در نزدیکی من

از کجا می توانم تعمیر بدون رنگ را در نزدیکی خود دریافت کنم ؟ وقتی متوجه فرورفتگی روی سطح وسیله نقلیه خود شدید، این سوال را خواهید پرسید. در دنت داگ ، ما تکنسین هایی داریم که متعهد به کار برتر هستند. اینها متخصصانی هستند که تعمیر بدون رنگ را ارائه می دهند که فراتر از انتظارات مشتریان ما است. مطمئن باشید هنگامی که خدمات تعمیر بدون رنگ ما را انجام دهید، وسیله نقلیه شما در دستان مناسب خواهد بود.

 

ترمیم فرورفتگی بدون رنگ یک فرآیند و کاردستی است که برای تکمیل آن ساعت ها تمرین طول می کشد. تکنسین‌های ما آموزش‌های گسترده‌ای را گذرانده‌اند و برای کسب تجربه زمان گذاشته‌اند. این همراه با استفاده از جدیدترین ابزارهای نوآورانه ما را قادر می سازد تا تعمیرات بدون رنگ عالی را ارائه دهیم.

 

رایج‌ترین تکنیک‌های PDR از میله‌های فلزی و میله‌های بدنه برای بیرون راندن فرورفتگی‌ها از قسمت زیرین پانل بدنه استفاده می‌کنند. ممکن است از چسب و زبانه های طراحی شده مخصوص برای بیرون کشیدن فرورفتگی ها از بیرون پانل استفاده شود. تنظیم دقیق تعمیر اغلب شامل پایین آوردن تعمیر برای حذف نقاط بلند کوچک است. تکنسین ها می توانند نقاط مرتفع را با بافت رنگی که پوست پرتقال نامیده می شود، ترکیب کنند. با استفاده از گرما می توان از ترک خوردن یا بریدگی جلوگیری کرد، اگرچه سطح رنگ آمیزی شده احتمال بیشتری برای ترک خوردن دارد. برای ادامه مطلب میتوانید وارد این لینک شوید https://en.wikipedia.org/wiki/Paintless_dent_repair

 چرا تعمیر بدون رنگ توسط صافکاری سعید؟

شما با خیال راحت و بدون هیچ‌گونه دغدغه می‌توانید اتومبیل آسیب‌دیده خود را به آنجا بسپارید تا در کمترین زمان و با قیمتی مناسب (و البته بهترین کیفیت)، خودرو خود را مانند روز اول تحویل بگیرید. اولویت این مجموعه رضایت و خشنودی مشتریان است

به شما وعده خدمات با کیفیت را می دهد. ما به شما یک راه حل موثر، سریع و بدون درز برای مشکل فرورفتگی خود را تضمین می کنیم. فرآیند حذف فرورفتگی بدون رنگ ما مستلزم استفاده از رنگ نیست. همچنین رنگ اصلی خودرو را حفظ می کند.

تکنسین ها دائما در حال یادگیری و بهبود مهارت های صافکاری pdr  و بدون رنگ هستند. آنها فرورفتگی های با اندازه های مختلف را در وسایل نقلیه مختلف تعمیر می کنند. چین و چروک‌ها، ضربه‌های درب، آسیب‌های ناشی از برخورد و تگرگ را برطرف میکنند. مسئولیت کار خود  را قبول میکنند و به همین دلیل است که هر زمان که از خدمات استفاده می کنید به شما ضمانت می دهند.

رفرنس: ایلنا

collect
0
avatar
jeanwal mansoor
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more