logo
logo
Sign in

طراحی سایت وردپرسی

avatar
jamaj
طراحی سایت وردپرسی

تکنولوژی به سرعت تغییر می کند و روند طراحی وب سایت تفاوتی ندارد. عناصر طراحی و ویژگی‌های وب‌سایت که زمانی مدرن و نوآور بودند ممکن است در سال‌های اخیر خسته، بیش از حد و کلیشه شده باشند. آخرین چیزی که با ورود افراد به سایت شما می خواهید، از دست دادن تبدیل است زیرا وب سایت شما قدیمی به نظر می رسد یا استانداردهای حیاتی وب را نادیده می گیرد.

خوشبختانه، تیم طراحی وب برنده جوایز ما با آخرین روند طراحی و توسعه وب سایت همراه است تا وب سایت هایی بسیار کاربردی و با کاربری آسان ایجاد کند که عملکرد خوبی داشته باشند و فوق العاده به نظر برسند. ما می خواهیم برخی از آخرین نوآوری ها، روندهای فناوری دیجیتال، استانداردها و پیش بینی های سال 2022 را به اشتراک بگذاریم.


همیشه جنبه هایی از طراحی وب وجود خواهد داشت که هرگز از بین نمی روند - ناوبری کاربر پسند، امنیت داده ها و زمان بارگذاری سریع باید فقط در وب سایت شما مشخص شود. با این حال، می توانید با افزودن برخی از این ویژگی ها و عناصر وب سایت نوآورانه، سایت خود را در خط مقدم طراحی و موتورهای جستجو نگه دارید.


مینیمالیسم رنگارنگ با یکی از برجسته ترین گرایش های طراحی وب در سال 2022 همراه است: رنگ! رنگ های پررنگ، روشن و اشباع شده به برند شما کمک می کند تا از رنگ های خنثی ملایمی که بسیاری از شرکت ها در چند سال گذشته انتخاب کرده اند متمایز شود.

bubly، شرکت آب گازدار، نمونه ای عالی از این است که چگونه یک سایت می تواند از رنگ های پررنگ و اشباع شده استفاده کند بدون اینکه چشم را تحت تأثیر قرار دهد. نام تجاری آنها تماماً در مورد قوطی های رنگارنگ است و وب سایت آنها توسعه آن است:


یکی از مهمترین استانداردهای طراحی وب، زمان بارگذاری فوق العاده سریع است. زمان‌های بارگذاری سریع برای سال‌ها فاکتورهای ضروری در UX و SEO بوده‌اند و همچنان برای وب‌سایت‌هایی که می‌خواهند رتبه خوبی کسب کنند و تبدیل بهتری داشته باشند، اولویت اصلی است.

مطالعات نشان می دهد که بیش از نیمی از مرورگرهای اینترنتی انتظار دارند که یک وب سایت سریع بارگذاری شود و بیش از دو ثانیه پس از کلیک کردن روی یک پیوند، بارگذاری نمی شود. اگر بارگذاری سایت شما بیش از سه ثانیه طول بکشد، بازدیدکنندگان شما به احتمال زیاد آن را ترک خواهند کرد و به احتمال زیاد دیگر هرگز باز نخواهند گشت!

عملکرد وب سایت تأثیر مستقیمی بر نتیجه شرکت ها دارد. Pinterest زمان انتظار درک شده را تا 40% کاهش داد و این امر باعث افزایش ترافیک موتور جستجو و ثبت نام تا 15% شد. (استناد)

ممکن است هنگام جستجوی املاک سرمایه گذاری، اصطلاح "موقعیت، مکان، مکان" را از نمایندگان املاک خود شنیده باشید. در TheeDigital، ما بر روی "تبدیل، تبدیل، تبدیل" تمرکز می کنیم. زمان بارگذاری وب سایت معیار استانداردی است که ما برای اطمینان از تجربه کاربری خوب به آن نگاه می کنیم.


بسیاری از ما ممکن است به دلیل داشتن وب‌سایت‌های پر منابع با عناصر گرافیکی زیاد و ادغام‌های شخص ثالث که می‌توانند سرعت سایت‌های ما را کاهش دهند، مقصر باشیم. خوشبختانه راه‌های مختلفی برای توسعه وب‌سایت‌های هوشمند وجود دارد که فقط محتوایی را که می‌بینید و به آن نیاز دارید دانلود می‌کنند.

بارگذاری تنبل و اسکرول بی نهایت فناوری های کاملاً جدیدی نیستند. برترین شبکه‌های اجتماعی سال‌هاست که از این ویژگی استفاده می‌کنند، به خصوص وقتی صحبت از اسکرول بی‌نهایت به میان می‌آید. این رویکرد همچنین با وب سایت های طولانی (یک صفحه) محبوب است.

همه وب‌سایت‌ها باید در نظر بگیرند که چگونه اجرای یک یا دو رویکرد فن‌آوری ممکن است به آن‌ها کمک کند تا از رقبا بالاتر یا بهتر عمل کنند. این ویژگی ها می تواند به بهبود تجربه کاربری برای همه بازدیدکنندگان وب سایت کمک کند، که می تواند نرخ تبدیل و رتبه بندی شما را بهبود بخشد.

Lazy Load تضمین می‌کند که مرورگر وب (مانند Google Chrome، Safari و Firefox) فقط محتوایی را که روی صفحه می‌بینید بدون اتلاف منابع ارزشمند سرور و زمان بارگیری محتوای خارج از صفحه که ممکن است هرگز دیده نشود دانلود می‌کند.

بسیاری از بازدیدکنندگان وب سایت هرگز به انتهای صفحه وب نمی رسند. پس چرا آن محتوا را بارگذاری کنید و زمان بارگذاری سایت را افزایش دهید. روش بهتر این است که محتوا را با شروع پیمایش به پایین صفحه و نزدیک شدن به آن بارگیری کنند.


منبع:jamajweb.ir

collect
0
avatar
jamaj
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more