logo
logo
Sign in

تصمیم گیری بین حرکت مکانیکی و کوارتز

avatar
vida alipour

تصمیم گیری بین حرکت مکانیکی و کوارتز یک انتخاب شخصی مشابه است. در حالی که من شخصاً یک ساعت مکانیکی را ترجیح می دهم زیرا پیچیدگی حرکت و نحوه عملکرد آن را کاملاً جذاب می دانم، به همان اندازه ساعت های کوارتز در مجموعه من وجود دارد.

پیشنهاد ما: خرید ساعت

گاهی اوقات این به این دلیل است که عملکرد ساعت نیاز به فناوری الکترونیکی دارد (مانند Sinn Hydro UX من که با روغن پر شده است، یا Casio G-Shock Mudmaster که دارای قطب نما، ارتفاع سنج، فشارسنج، کرنوگراف، تاریخ، آلارم، چراغ است. و چندین منطقه زمانی با حدود هزار دلار)، اما می‌تواند انگیزه سبکی نیز برای این نوع حرکت وجود داشته باشد. برای مثال، اگر به لاغری وسواس دارید، حرکات کوارتز بسیار راحت‌تر می‌توانند این را فراهم کنند.

این ساعت‌ها با قیمت میلیون‌ها دلار به حراج می‌روند و سوژه تیترهای همه نشریات مهم ساعت‌شناسی هستند. آنها معمولاً از مواد لوکس مانند طلا، رزگلد و پلاتین ساخته می شوند، بر روی الماس سنگین هستند و دارای عوارض نادری مانند تقویم های دائمی و توربیلون هستند. 

اینها قطعات ارثی و سرمایه گذاری های محکمی هستند که احتمالاً فقط از نظر ارزش ارزش دارند. به عنوان مثال، یک Patek Philippe یا Audemars Piguet را در نظر بگیرید. یا خلاصه‌ای از گران‌ترین ساعت‌های جهان یا راهنمای ما برای گران‌ترین رولکس‌های تمام دوران را بررسی کنید. 

collect
0
avatar
vida alipour
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more