logo
logo
Sign in

طراحی مبلمان برای اتاق ناهارخوری در شیراز

avatar
DECOR
طراحی مبلمان برای اتاق ناهارخوری در شیراز

طراحی مبلمان برای اتاق ناهارخوری در شیراز

سفید نهایت خنثی است. دلیلی وجود دارد که بسیاری از صاحبان خانه و طراحان داخلی آن را دوست دارند. سایه همه کاره اغلب فضاهای کوچک را بزرگتر می کند، به خصوص به این دلیل که می تواند نور را منعکس کند و چشم را فریب دهد. با رنگ سفید مناسب، فضاها هم روشن‌تر به نظر می‌رسند و هم به شما این امکان را می‌دهند که با اکسسوری‌ها و دکوردون تغییر رنگ رنگ به دنبال ایده‌های دکوری می‌گردید، یا می‌خواهید از یک فضای ناهارخوری زیبا و تمام سفید نهایت استفاده را ببرید، این ایده‌ها برای شما مناسب است. پیش از این، ما 75 ایده دکوراسیون داخلی شیراز اتاق ناهارخوری سفید را گردآوری کردیم که ثابت می کند خنثی به معنای خسته کننده نیست.والتون می‌گوید: «میز ناهارخوری سفید راهی سرگرم‌کننده برای روشن‌تر کردن فضا است و به مشتریان من این امکان را می‌دهد تا با الگوهای چینی، ملحفه‌های رومیزی، چیدمان‌های گلدار و موارد دیگر سرگرم شوند.


نورپردازی اتاق ناهارخوری در شیراز

با رنگ آمیزی یک لهجه کوچک (مانند دیوار یا در) برای ایجاد یک نقطه کانونی و دادن عمق به فضا، یک طرح رنگی عمدتاً سفید را زنده کنید.مواد ارگانیک را اضافه کنید تا اتاق ناهارخوری سفید خود را با حس طبیعت ببخشید. به لامپ های حصیری یا حصیری، چمن پامپاس، صندلی های ناهارخوری از چوب تیره و میز پیک نیک مانند فکر کنیلف برای رویکرد لایه‌ای‌تر استفاده کنید». برای به ارمغان آوردن ترکیبی از رومیزی، یک قالیچه شگ و میز ماکرامه را انتخاب کنید.با نصب تابلوهای چوبی خنک، یک دیوار سفید ساده را بشکنید. این فورا به چشم یک نقطه کانونی می دهد و به فضا کمک می کند تا احساس راحتی و جذابیت بیشتری داشته باشد.


کناف اتاق ناهار خوری در شیراز

بالاخره زمان آن رسیده است که از عکس های خانوادگی مورد علاقه خود به خوبی استفاده کنید. یک دیوار گالری که به خوبی طراحی شده است، در مرکز صحنه و پس‌زمینه سفید مسطح قرار می‌گیرد و جذابیت بصری (و احتمالاً برخی از شروع‌کننده‌های گفتگو) را در فضای غذاخوری شما ایجاد می‌کند.اگر ست ناهارخوری خنثی خود را دوست دارید اما همچنان می خواهید کمی رنگ به همراه داشته باشید، یک ضیافت دنج ممکن است بلیط شما باشد. حتی یک پاستل زیبا (مانند آبی روشن که در اینجا نشان داده شده است) به یک دکوراسیون داخلی اتاق کاملاً سفید رنگی لطیف می بخشد، بدون اینکه زیاد چشم را تحت تأثیر قرار دهد.دکوراسیون داخلی اتاق ناهار خوری مکان مناسبی بر در کنار این دیوار آجری نمایان به آجر اجازه می دهد تا بدرخشد و چشم را پرت نمی کند. اگر جزییات معماری یا خانه تاریخی دارید که می‌خواهید متمایز شوید، آن‌ها را با رنگ سفید جفت کنید تا آنها را در معرض دید قرار دهید.


طراحی دکوررسیون داخلی اتاق نشیمن در شیراز

چاد گراسی از Graci Interiors در نیواورلئان می گوید: «نکته ای که باید در مورد رنگ سفید به خاطر بسپارید این است که هرگز سفید نیست. توصیه او؟ لحنی را انتخاب کنید که مکمل آثار هنری و مبلمان دکوراسیون داخلی اتاق باشد. او می‌گوید: «من بلوط کم‌رنگ بنجامین مور را با رنگ‌های صورتی‌اش که با همه چیز کار می‌کند، دوست دارم.اگر رنگ سفید خالص مورد علاقه شما نیست، با کاغذ دیواری سفید (یا عمدتاً سفید) حالت بازی را به ارمغان بیاورید. طراحی ظریف در اینجا به اندازه‌ای بی‌صدا است و اشباع روی صندلی‌های شما ترکیب شوند، سروتونین فوری دریافت می‌کنند. ما عاشق روشی هستیم که این آبی سلطنتی به این منطقه غذاخوری زیبایی و زرق و برق می بخشد.


شرکت طراحی اتاق نشیمن در شیراز

چه چیزی بهتر از یک چراغ روشنایی باورنکردنی؟ دو با انتخاب آویزهای همسان در کنار هم، به فضای ناهارخوری بزرگ حسی عالی بدهید. این صندلی های سفید ساحلی مکمل صندلی های سفید هستند.با آویزان کردن پرده‌های طرح‌دار سنگین به‌عنوان راهی برای قاب‌بندی فضا و ایجاد نرمی، از یک دکوراسیون داخلی اتاق کاملاً سفید استریل اجتناب کنید. اینه

ی اتاق ناهار خوری خود، به سقف های بلند تأکید کنید و در عین حال یک موتیف روستایی را القا کنید. اینها چشم را بهباعث ایجاد علاقه بصری و عمق می شود.با رنگ سفید گرم شروع کنید و سپس لاه‌های پرجمعیت، تمیز بودن ضروری است.همانند کشتی‌ها، پوشش‌های سفید به شکل ماهی‌ماهی بد بو هنوز خنثی هستند، اما به دیوارهای سفید بعد می‌افزایند. با ترکیب کردن روکش های طبیعی مانند صندلی های بافته شده، زیبایی کمی روستیک را بازی کنید.


طراحی سقف اتاق ناهارخوری در شیراز

فرانسیس به ما می‌گوید برای یک مسیر جسورانه‌تر، من دوست دارم رنگ‌های متضاد و اشباع‌شده مانند قرمز مرجانی، کبالتی و آبی را برای القای شخصیت در دکوراسیون داخلی اتاق به ارمغان بیاورم." آن را با آثار هنری و لوازم جانبی.با آویزان کردن پرده های رنگارنگ با بوم سفید خالی که فضایی سفید است بازی کنید. وقتی بقیه پالت را خاموش و خنثی نگه می‌دارید، واقعاً می‌توانید روی سایه‌ها تمرکز کنید.Malka Helft of Think Chic Interiors می گوید: «من عاشق استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون داخلی اتاق ناهارخوری به عنوان پت تاریخی خانه."یک فضای

collect
0
avatar
DECOR
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more