logo
logo
AI Products 

industrial kitchen equipment

avatar
industrial kitchen equipment
industrial kitchen equipment

لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی

با بهبود عایق، اتلاف حرارت کاهش یافته است، بنابراین سیستم انتقال بخار کارآمدتری را فراهم می کند.

Grills بسیار کارآمد تنها زمانی روشن می شود که غذاهای فعال شده زیر منبع حرارت قرار گیرند و برای چند ثانیه با عناصر مادون قرمز آن گرم شوند.

سرخ کن های عصر جدید بسیار کارآمدتر هستند. آنها یک مشعل و طراحی مبدل حرارتی پیشرفته دریافت کردند.

تابه های عایق حرارت را حفظ می کنند، بنابراین زمان پخت سریعتر و زمان بازیابی دما سریعتر را ارائه می دهند. علاوه بر این، آنها به روغن بسیار کمتری در فرآیند پخت نیاز دارند.

فناوری پیشرفته یک سیستم فیلتراسیون هوشمند را ارائه می دهد که با ردیابی آمار سرخ کردنی و هشدار دادن به اپراتورها در صورت نیاز به تعویض فیلتر، عمر روغن مصرف شده را افزایش می دهد.

اجاق‌ های ترکیبی می‌توانند هزینه‌های انرژی را تا حدود ۵۰ درصد کاهش دهند، زیرا پخت سریع‌ تری را با همرفت، بخار و پخت ترکیبی ارائه می‌دهند، مراقب خاموش شدن خودکار فن هنگام باز کردن درب باشید و پنجره‌های سه جداره که تا ۴۰ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند.

نسل جدید ماشین‌های ظرفش لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی ویی دارای ویژگی‌های صرفه‌ جویی در مصرف انرژی هستند. یکی از دستگاه‌های کندانسور بازیابی گرما را برای استفاده مجدد از آب داغ برای گرم کردن منبع آب ورودی انتخاب کنید.

مدل‌های جدیدتر دارای پمپ ‌های شستشوی کارآمدتر و فن‌آوری بهتر فیلتر کردن آب هستند که ضمن بهبود شستشو، انرژی کمتری مصرف می‌کنند. نورپردازی از سنسورهای پیشرفته از جمله PIR، مادون قرمز غیرفعال استفاده کنید که می تواند حرکت را در محدوده 12 متری تشخیص دهد.

این تنها مروری کوتاه بر برخی از ویژگی های جدیدترین لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی است. چه در حال خرید تجهیزات برای لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی جدید هستید و چه در حال بازسازی لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستید، استخدام طراح تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، مشاور انرژی و تیم نصب توصیه می شود.

بهترین لوازم مینیمالیستی آشپزخانه:

وقتی سفر لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی را شروع کردیم، وقتی جستجوی خود را برای یافتن بهترین ظروف آشپزی و ابزار ضروری لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی مینیمالیستی آغاز کردیم، پر از سردرگمی و ناامیدی بودیم. وقتی بدون دانش شروع می کنید، منحنی یادگیری بسیار زیاد است.

اما پس از سال‌ها اصلاح تکنیک‌ های لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، ایجاد و آزمایش دستور العمل‌های ساده ، یادگیری نحوه برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی و ساختن یک سرویس برنامه ‌ریزی غذای قابل تنظیم برای افراد پرمشغله ‌ای مانند ما، دقیقاً یاد گرفتیم که به چه ابزارهایی نیاز داریم (و نه نیاز داریم). یک لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی مینیمالیستی کاملا کاربردی و چند منظوره را ذخیره کنید.

توجه: ما سعی کرده‌ایم تا در فهرست لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی پیمایش کنید و فوراً آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. به همین دلیل، توصیه ‌های خود را در دسته‌های کلی سازماندهی کرده‌ایم (برای رفتن به هر دسته‌ا ی کلیک کنید):

ابزارهای آماده سازی و ملزومات

ظروف آشپزی و نان

وسایل آشپزی و ظروف آشپزخانه

لوازم خانگی

سایر ملزومات لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی

و هر یک از این دسته‌ ها شامل مواردی است که در دسته ‌های پیشنهادی، حق بیمه و بودجه طبقه‌بندی می‌شوند. یعنی به جز موارد کمیاب که آنچنان باکیفیت و ارزش عالی را ترکیب می کنند که به تنهایی به عنوان یک برنده آشکار می ایستند.

بیایید به دنبال بهترین لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت بالا و همه کاره باشیم که بیشترین ارزش را برای پول شما فراهم می کند.

ابزار آماده سازی و ملزومات

اگر تا به حال از یک چاقوی سرآشپز ارزان برای نیازهای لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی استفاده کرده اید، تغییر به یک چاقوی با کیفیت بالا تفاوت شب و روز خواهد داشت. به طور جدی، وقتی به یک چاقوی سرآشپز باکیفیت ارتقاء دادیم، نمی‌توانستیم باور کنیم که چقدر تیزتر، سنگین‌تر و راحت ‌تر می‌توانیم آن را با چاقوی باکیفیت برش دهیم. و از آنجایی که می‌توانید از چاقوی سرآشپز برای تمام نیازهای استفاده کنید (و هر بار که لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی می‌کنید از آن استفاده کنید)، یک خرید با کیفیت بالا برای سال‌ های آینده به شما خدمت خواهد کرد.

ما چندین چاقوی سرآشپز مختلف را با قیمت‌ها و طرح‌های مختلف آزمایش کرده ‌ایم، و اگرچه قبلاً چاقوی لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی ساخت آلمان را توصیه می‌کردیم، اکنون چاقوی لیست تجهیزات آشپزخانه صنعتی 8 اینچی Global G2 را توصیه می‌کنیم . این یک اسب کاری مطلق است. آن را با قیمت بسیار مناسب ارائه می شود، سبک تر و راحت تر از Wusthof حمل و نگهداری می شود، و ما مطمئن هستیم که شما را ناامید نخواهد کرد.


collect
0
avatar
industrial kitchen equipment
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more