logo
logo
Sign in

چای ساز کافلون

avatar
asrin2022
چای ساز کافلون

یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی ها در ایران و خاورمیانه چای است که طعم و عطر آن با زندگی ما عجین شده است، اما برای درست کردن یک چای تازه دم و خوش عطر باید مدت زمان زیادی را صرف کنیم تا آب جوش آمده و ما بتوانیم آز آن برای دم کردن چای استفاده کنیم به همین خاطر کتری و سماور ها جای خود را به چای سازها دادند. چای ساز کافلون دارای متریالی عالی و با کیفیت می باشد. چای ساز ها نسبت به سماور و کتری از سرعت بیشتری برخوردار است. چای ساز کافلون از

جنس پیرکس با دسته های پلاستیک ساخته شده تا به راحتی قابل استفاده باشد.

هنگام خرید چای ساز کافلون باید به نکات زیر توجه کنید.

جنس بدنه چای ساز: جنس قوری در رنگ و طعم چای نقش اساسی دارد. چای ساز کافلون از جنس پیرکس با دسته های پلاستیک ساخته شده تا به راحتی قابل استفاده باشد.

حالت گرم نگه دارنده: در چای ساز سیستمی وجود دارد که به محض جوش آمدن آب سیستم قطع کن فعال می شود و به صورت خودکار در حالت گرم نگه دارنده قرار می گیرید در این حالت چای ساز آب را در دمای 70 درجه نگه می دارد تا هر زمانی که به آن مراجعه کردید آب داغ در اختیار شما باشد، در اینجا ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد دم کرد چای و یا دمنوش را دارید برای اینکه چای شما دارای عطر و رنگ بهتری شود زمانی که آب را برای جوش آمدن می گذارید چای خود را با آب سرد بشورید تا هم خاک آن برود و هم کمی خیس بخورد و بعد از جوش آمدن زمانی که کتری در حالت گرم نگه دارنده قرار می گیرد چند لحظه منتظر بمانید تا دمای آب به 70 درجه برسد این دمای آب بهترین دما برای دم کردن چای و یا دمنوش است چراکه باعث باز شدن رنگ و عطر آن می شود.

collect
0
avatar
asrin2022
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more