logo
logo
Sign in

بازی سندباکس چیه؟

avatar
تعمیر مایکروفر سامسونگ
بازی سندباکس چیه؟

بازی سندباکس چیست؟

چرا باید به جمع کاربران بازی سند باکس پیوست؟


دانلود بازی سند باکس


ابتدا، اگر قصد داشتید از آوریل 2022 به بازی ادامه دهید، لطفاً KYC را همانطور که برای دریافت جوایز Play برای کسب درآمد آتی لازم است، تکمیل کنید. برای توزیع مناسب توکن‌های بازی برای کسب درآمد بین هر شرکت‌کننده، باید فرآیند KYC را برای اجرای خط‌مشی حساب ۱ نفر ۱ پیاده‌سازی کنیم، زیرا موثرترین راه برای حذف وضعیت چند حسابداری فعلی استکسب درامد از بازی Sandbox چگونه است؟

به‌طور کلی، کسب درآمد در Sandbox به سه طریق امکان‌پذیر است که قبلا هم درباره این روش‌ها توضیح دادیم:

  • کسب درآمد از طریق ساخت بازی: Game Maker یکی از بخش‌های اصلی سندباکس است که از طریق آن می‌توان ایده‌های خود را برای ساخت بازی‌های مختلف پیاده‌سازی کرد. بازیکن‌ها می‌توانند دارایی‌های مختلف را روی زمین‌ها بچینند و مراحل یک بازی را شکل بدهند.
  • کسب درآمد از طریق ساخت دارایی: در بخش VoxEdit می‌توان انواع آیتم‌ها برای خلق بازی را ایجاد کرد. اشیاء، ماشین‌ها، حیوانات، شخصیت‌ها و هر چیزی که فکرش را بکنید در این بخش قابل ایجاد هستند. با تبدیل این آیتم‌ها به NFT و فروش‌شان به بازیکن‌های دیگر می‌توان به درآمد رسید.
  • کسب درآمد از طریق معامله در بازار سندباکس: بازار جایی است که در آن می‌توانید انواع دارایی‌ها، زمین‌ها و الماس‌ها را بخرید یا به فروش برسانید. بازار یکی از اصلی‌ترین مکان‌ها برای کسب درآمد در سندباکس است.


بازی سند باکس دارای چه اجزایی است؟

پلتفرم سندباکس دارای سه بخش مختلف است که افراد می‌توانند از طریق همین سه بخش به طراحی دنیاهای جدید بپردازند و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند. این سه بخش عبارتند از: نرم‌افزار بازیسازی (Game Maker)، وکس ادیت (VoxEdit) و همچنین بازار (Marketplace). نکته جالب اینجاست که برای استفاده از این بخش‌ها نیاز به دانش برنامه‌نویسی خاصی ندارید.


خرید زمین در سند باکس


.


ما در نظر داریم با معرفی این سیستم از منافع اکثریت حمایت کنیم. در حالی که ما همچنین از این واقعیت آگاه هستیم که برخی از مکان‌ها توسط Blockpass پشتیبانی نمی‌شوند، که پایان فرآیند را غیرممکن می‌کند.


برای حل این مشکل، همه توکن‌های TOWER انباشته‌شده در فوریه و مارس ۲۰۲۲ از طریق رویدادهای «XP Gain» و «Daily Star Chest» بدون در نظر گرفتن وضعیت KYC شما، پس از معرفی سیستم ادعا، قابل مطالبه خواهند بود. در حالی که همه جوایز Play-to-Earn که از آوریل 2022 شروع می‌شوند، برای ادعا به وضعیت KYC تأیید شده نیاز دارند.


ترتیب KYC فوق به جوایز Play to Earn مربوط می‌شود و بر مالکیت NFT‌هایی که در رویدادهای گذشته خریداری کرده‌اید، تأثیری نخواهد داشت. به عنوان مثال، TOWER Chests و NFT های Binance


از درک و حمایت شما در این راه سپاسگزاریم


.

نحوه احراز هویت در بازی کریزی دیفنس هیرو


همه بازیکنان عزیز، برای اطمینان از اینکه توزیع توکن CDH Play-to-earn        


crazydefenseheroes-reward

       

نیازهای اولیه برای اجرای بازی Crazy Defense Heroes

بازی Crazy Defense Heroes

منبع

آکادمی رمز ارز collect
0
avatar
تعمیر مایکروفر سامسونگ
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more