logo
logo
Sign in

دیجیتال مارکتینگ در طراحی سایت فروشگاهی

avatar
samro Andra
دیجیتال مارکتینگ در طراحی سایت فروشگاهی

تاثیر مارکتینگ در طراحی سایت فروشگاهی را بررسی کنیم و بدانیم در طراحی فروشگاه اینترنتی چطور می شود رویکرد مارکتینگ یا بازاریابی داشته باشیم.

اگر غالبا مشتریان شما برای استفاده از فروشگاه اینترنتی شما از موبایل استفاده می کنند، حتما در پیاده سازی طراحی فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو دقت کنید. این مورد تا اینجا مهخم است که اگر با توجه به محصول یا خدمات شما، ساعت استفاده مخاطبان از فروشگاه آنلاین شما شب هاست، بهتر از از طراحی دارک مود (تاریک) استفاده کنید.

شرکت طراحی سایت فروشگاهی مه‌ویژن،وب سیما، دارکوب، وب رمز، وب وان را بررسی کنید، می یبینید که مه ویژن با شناخت و آگاهی از بازار هدف و رعایت اصول مارکتینگ، طراحی فروشگاه اینترنتی را بر پایه نیازهای مشتریان اجرا می‌کند. آنچه در طراحی فروشگاه آنلاین برای ما مهم است، تبدیل مشتری به یک مشتری وفادار برای فروشگاه اینترنتی شماست. در mahvision.com می توانید نمونه کارهای طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای را مشاهده کنید.

طراحی سایت اختصاصی، از این رو در سفارش ساخت سایت فروشگاهی مهم است که طراحی سایت و برنامه نویسی بر اساس قوانین UI-UX، با رویکرد مارکتینگ یا بازاریابی شکل می گیرد. طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی شما، باید مختص برند شما باشد و هدفش انتقال تجربه کاربری خوب به مخاطبان شما باشد.

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب است، حتما طراحی سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار شماست. مسلم است چنین نیاز را نمیتوان به هیچ وجه با استفاده از فروشگاه ساز های آنلاین تامین کرد، چرا که طراحی بصری وبسایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی‌تان و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و همچنین اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد. علاوه بر اینها در آینده پیاده سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی قابلیت توسعه بالاتری خواهد داشت.‎

شروع یک کسب و کار دیجیتال نیز مانند هر کاری نیازمند یک سری ابزار اولیه است. اولین قدم در کسب و کار دیجیتال، انتخاب صحیح یک وب سایت برای کسب و کار شماست. صرف زمان و هزینه برای این مرحله بسیار ضروری است؛ زیرا همانطور که واضح است، طراحی وب سایت فروشگاهی شما همانند ویترینی برای عرضه محصولات و خدمات ارائه شده توسط کسب و کار شما است؛ همانطور که می‌دانیم، کسب و کارهای رقیب نیز در این زمینه بیکار نخواهند نشست. از این رو، ایجاد و بهبود فروشگاه آنلاین شما باید توسط تیمی حرفه‌ای، خلاق، کارآمد و آشنا به معرفی برند، طراحی کمپین و اصول بازاریابی و برندینگ دیجیتال به همراه اصول و قواعد موتورهای جستجو انجام شود.


باتوجه به آمار بازدید سایت ها، امروزه اکثر کارهای اینترنتی از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت صورت می پذیرد و روز به روز بر این میزان افزوده می شود. پس دیگر شکی نیست که انطباق نمایش وب سایت شما با انواع دستگاه های موبایل و تبلت امروزه یک ضرورت محسوب می شود. بر خلاف راه اندازی فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز های موجود در بازار، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به گونه ای باشد که فروشگاه اینترنتی به خوبی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه هوشمند سازگار کند، به طوری که پیمایش در سایت به آسانی صورت پذیرد و کاربر مجبور نباشد جهت مشاهده تمامی قسمت های سایت شما و خرید دچار زحمت شود. علاوه بر این یکی از موارد مهم محبوبیت در بین موتورهای جستجو ویژگی طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت های اینترنتی است.‎

هدف مه‌ویژن، آسان کردن مراحل خرید در طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای برای مشتری است، به همین جهت در سبد خرید، مشتریان می‌توانند به سادگی آدرس دریافت کالا را روی نقشه انتخاب کنند که این امر موجب سهولت در سیستم ارسال و تحویل کالا نیز می‌شود.

آنچه شرکت طراحی سایت "مه‌ویژن" را از دیگر شرکتهای طراحی وب سایت متمایز کرده است، طراحی سایت خلاقانه، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های هر کسب و کار است که باعث شده تا طراحی وب سایت برای هر یک از مشتریان متفاوت و منحصربفرد باشد.تا آنجا که Mahvision توانسته همه استانداردهای مراحل طراحی وب سایت، در دنیای دیجیتال را رعایت کند. اگر برای کسب و کار خود به دنبال یک شرکت مطمئن هستید حتما با مشاوارن ما تماس بگیرید.

در نگاه مارکتینگ، ایجاد حس خوب به مشتریان، حرف اول مدیران بازاریابی است. نگاه ما در طراحی سایت اختصاصی، انتقال حس خوب به مخاطبان است. به همین جهت گام اول، تحلیل مشتریان است. جنسیت، گروه سنی، محل زندگی آنها مشخص می کند که شما باید در چه مسیری قرار بگیرید. این مورد حتی در رنگبندی سایت فروشگاهی شما نیز تاثیر دارد.

collect
0
avatar
samro Andra
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more