logo
logo
Sign in

برای خرید درب سکشنال در تهران چگونه و از کجا سفارش دهم؟

avatar
تعمیر مایکروفر سامسونگ
برای خرید درب سکشنال در تهران چگونه و از کجا سفارش دهم؟

برای خرید درب سکشنال در تهران چگونه و از کجا سفارش دهم؟

از مشاوره اولیه تا نصب نهایی، تیم البرز صنعت مبنا خدماتی کاملا استثنایی را ارائه می‌دهد تا مطمئن شوید که درب یا کرکره مناسب برای ملک خود را انتخاب و تهیه کرده‌اید. متخصصان البرز صنعت مبنا نیازهای شما را بررسی می‌کنند و کرکره یا درب مورد نظرتان را طراحی خواهند کرد. با ما در ارتباط باشید تا بهترین‌ها را اختیار کنید

درب سکشنال.

خرید کرکره برقی در تهران

شرایطی که باید برای رنگ کرکره برقی یا ریموتی مد نظر گرفت بدین صورت می باشد . یک رنگ الکترواستاتیک کرکره برقی اتوماتیک یا کرکره برقی ریموتی که باید چندین سال در شرایط جوی نامساعد اعم از تابش شدید نور ، باران ، برف و انواع مشابه ، دوام لازم را داشته باشد. مواد ، جنس رنگ و درجه حرارت کوره از جمله فرایندهایی است که در کیفیت تولید رنگ کرکره اتوماتیک برقی ریموت دار دخالت دارند


.

خصوصیات ویژه درب سکشنال

( کرکره ریموت دار ) :

جلوگیری از اتلاف انرژی

اشغال فضای کم برای نصب ، نصب آسان و سریع

نمایی زیبا در زمان بسته بودن

قابل ارائه در رنگ ها و طرح های مختلف برای هماهنگی با نما

گزینه ای با ایمنی و استحکام بالا

محافظ در برابر عوامل جوی ، طوفان های سهمگین ، بارندگی و تابش خورشید

قابلیت کنترل از راه دور کرکره برقی به صورت هوشمند

قابلیت عملکرد دستی و اتوماتیک و استفاده از انرژی برق به صورت ذخیره (UPS)

مزایای درب سکشنال :

یکی دیگر از اجزای ساختمان که امروزه استفاده زیادی دارد کرکره برقی است. که در گذشته تنها برای مغازه از آن استفاده می شد اما امروزه کاربرد گسترده ای دارد و به مروز زمان دچار تغییرات و پیشرفت هایی شده است .کرکره برقی با نیروی الکتریکی کنترل می شود و یکی از مهم ترین ویژگی آن کاهش نیروی انسانی برای باز و بسته کردن آن است و می توان کرکره برقی را با استفاده از یک ریموت از فاصله دور باز یا بسته کرد.کرکره برقی در انواع رنگ ها و طرح ها وجود دارد و می توان با توجه به نوع ساختمان رنگ و طرح مناسب کرکره را انتخاب کرد.کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک تنوع و زیبایی زیادی دارد.کرکره برقی با توجه به مدل آن کاربرد مختلفی دارد.

برخلاف کرکره معمولی که پس از مدتی کیفیت و کارایی خود را از دست می دهد،طول عمر کرکره برقی زیاد است و کیفیت خود را تا چندین سال از دست نمی دهد و با دوام است.کرکره برقی از قسمت های مختلفی تشکیل شده است و قطعات آن به راحتی قابل تعویض و تعمیر است.بنابراین تعمیر کرکره برقی بر خلاف کرکره معمولی بسیار راحت و آسان است.در گذشته با خراب شدن قطعه ای از کرکره معمولی کرکره به طور کامل از کار می افتاد و تعمیر آن بسیار دشوار بود.کرکره برقی همچنین برای هر آب و هوایی مناسب است و تکنولوژی بالای آن در هر آب و هوای گرم و سرد و بارانی از فرسایش آن جلوگیری می کند و شرایط آب و هوایی نمی تواند عمر آن را کاهش دهد.

کرکره برقی انواع مختلفی دارد و در هر مکانی و با هر ارتفاع و طول و عرضی قابل استفاده است و محدودیتی ندارد.کرکره های معمولی که در گذشته استفاده می شد سر و صدای زیادی داشت اما در کرکره برقی سر و صدا بسیار کاهش داده شده است و هنگام باز و بسته کردن صدا ایجاد نمی شود و تنها در صورتی که دچار خرابی شده باشند ممکن است صدا ایجاد کنند.

به طور کلی از جمله مزایای کرکره برقی عبارتند از :

استفاده از نیروی الکتریکی به جای نیروی انسانی

زیبایی و تنوع

عمر طولانی

تعمیر آسان

مناسب با هر شرایط آب و هوایی

قابل استفاده در هر طول و ارتفاعی

کاهش آلودگی صوتی

کرکره برقی از نظر جنس ونوع کارکرد ،انواع مختلفی دارد.و از نظر نوع کارایی به کرکره برقی پنجره و کرکره برقی پارکینگی می توان اشاره کرد و بر حسب جنس می توان به انواع کرکره برقی شیشه ای ،کرکره برقی آلومینیومی،کرکره برقی فولادی اشاره کرد.

کرکره برقی شیشه ای حالتی شبیه به شیشه دارد و در برخی مغازه ها استفاده می شود و در صورتی که کرکره بسته باشد درون مغازه از بیرون مشخص می شود.به این کرکره برقی ،کرکره برقی شفاف نیز گفته می شود و تیغه این نوع کرکره برقی گران تر از انواع دیگر است.

کرکره برقی آلومینیومی تنوع رنگ زیادی دارد و در موارد زیادی استفاده می شود و می توان گفت این نوع کرکره برقی بیشترین استفاده را دارد.

کرکره برقی فولادی نوع دیگری از کرکره برقی است که در برابر ضربه و حرارت و سرقت بسیار مقاوم است و برای افرادی که امنیت برایشان اهمیت دارد این نوع کرکره برقی انتخاب مناسبی است.به کرکره برقی فولادی ،کرکره برقی رول گیتر نیز گفته می شود.

کرکره برقی از چند قسمت تشکیل می شود.برای مثال تیغه کرکره برقی،موتور کرکره برقی،شفت ،ریل و... برخی از قطعات کرکره برقی است و هر کدام از این قطعات خراب شود می توان به راحتی آن را تعمیر کرد یا تعویض کرد.نوع موتور کرکره برقی و نوع تیغه کرکره برقی و بسیاری از قطعات دیگر کرکره برقی و همچنین طول و ارتفاع آن و... قیمت کرکره برقی را تعیین می کند.

کرکره برقی اقساطی را می توان از البزر صنعت تهیه کرد؟

شرکت البرز صنعت شرایط ویژه‌ای را برای خرید انواع درب‌ها و کرکره برقی برای مشتریانش در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش محصول مورد نظر، فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا مشاوران تخصصی ما راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

گالری عکس نمونه درب سکشنال

در این بخش می‌توانید تعدادی از عکس‌های محصولات ما را مشاهده فرمایید و تا حدی با مدل‌ها و رنگ بندی‌های آنها آشنا شوید.

منبع:

البرز صنعت مبنا


collect
0
avatar
تعمیر مایکروفر سامسونگ
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more