logo
logo
Sign in

بهترین منابع رایگان یادگیری پایتون

avatar
webkima academy
بهترین منابع رایگان یادگیری پایتون

پایتون چیست؟

پایتون محبوب ترین زبان قرن بیست و یکم است و همچنین یکی از آسان ترین زبان ها برای یادگیری است. این زبان به طور گسترده در سرورهای وب، در موتورهای بازی مانند Unity و در پروژه های علمی استفاده می شود. این اولین زبان برنامه نویسی عالی برای کسانی است که می خواهند

پایتون کجا استفاده می شود؟

پایتون یک زبان برنامه نویسی سطح بالا است که به شما امکان می دهد سریع کار کنید و فناوری هایی مانند اسکراپینگ وب، یادگیری ماشین و داده های بزرگ را با هم ادغام کنید.

این یک زبان پرکاربرد است که اکنون بیش از سه دهه است که وجود دارد. پایتون چهارمین زبان محبوب جهان بر اساس فهرست انجمن برنامه نویسی TIOBE است. همچنین بر اساس رتبه بندی زبان های برنامه نویسی Redmonk، این دومین زبان محبوب در دانشگاه است.

پایتون را می توان برای هر نوع پروژه ای مانند علم داده، توسعه وب ، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی و محاسبات علمی استفاده کرد. همچنین دارای تعداد زیادی برنامه از سرگرمی گرفته تا بهره وری تا امنیت اینترنت و نرم افزارهای نظارتی است.

مزایای یادگیری پایتون

پایتون تعداد زیادی کتابخانه ، ابزار ، انواع داده‌ها و سایر ویژگی‌ها برای کمک به توسعه‌دهندگان در ایجاد نرم‌افزار دارد.

زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان آسان برای یادگیری با مزایای بسیاری است که در زبان های دیگر یافت نمی شود. یکی از مزایای یادگیری پایتون این است که می توان از آن برای اهداف مختلف از جمله توسعه وب ، تجزیه و تحلیل داده ها یا یادگیری ماشین استفاده کرد.

مزیت دیگر این است که پایتون سینتکس تمیزی دارد که خواندن و درک کدهای نوشته شده به این زبان را نسبت به سایر زبان‌ها آسان‌تر می‌کند. همچنین مستندات و استانداردهای کدنویسی خوبی دارد که یادگیری اصول اولیه این زبان برنامه نویسی قدرتمند را برای مبتدیان بسیار آسان می کند.

تقاضا برای توسعه دهندگان پایتون

همانطور که پایتون روز به روز محبوب تر می شود، تقاضا برای توسعه دهندگان پایتون و همچنین برنامه نویسان پایتون افزایش می یابد. این امر باعث شده است که برخی از مردم این دهه را «عصر پایتون» بنامند. پایتون یک انتخاب عالی برای مبتدیانی است که می خواهند نحوه کدنویسی را بیاموزند زیرا اصول دستور نویسی را بدون پیچیده شدن به شما آموزش می دهد. پایتون همچنین یک زبان بسیار محبوب است، بنابراین منابع زیادی در مورد نحوه استفاده از آن و فرصت‌های زیادی برای یافتن شغلی با مهارت‌های پایتون وجود دارد.

یادگیری آنلاین پایتون آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. اینترنت گنجینه ای از آموزش ها و دوره های آموزشی است و شما فقط باید مورد مناسب را پیدا کنید.

آموزش ها و دوره های آنلاین زیادی برای افرادی که می خواهند برنامه نویسی پایتون را یاد بگیرند وجود دارد. وب سایت های مختلفی وجود دارند که چنین آموزش هایی را ارائه می دهند، اما بهترین مکان برای یادگیری برنامه نویسی پایتون وجود ندارد. شما فقط باید بدانید که از تجربه یادگیری خود چه می خواهید و سپس آن را دنبال کنید. در اینجا از سری مقالات آموزش طراحی سایت، ما چند منبع آنلاین عالی را برای یادگیری پایتون برای شما جمع آوری کرده ایم.
https://webkima.com/learn-python-free/

collect
0
avatar
webkima academy
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more