logo
logo
Sign in

نصب بازی decentraland

avatar
nobbktdbenvls
نصب بازی decentraland

دانلود بازی کریپتویی دیسترالند

بازی دیسترالند یک اپ مبتنی بر مرورگر رایانه‌های شخصی است و نیاز به دانلود ندارد.

دانلود بازی دیسترالند برای اندروید

در حال حاضر دانلود نسخه اندروید دیسنترالند امکان‌پذیر نیست، چون این بازی تنها از طریق مرورگر دسکتاپ در دسترس قرار دارد.

دانلود بازی دیسنترالند برای آیفون

در حال حاضر دانلود نسخه ios دیسنترالند امکان‌پذیر نیست، چون این بازی تنها از طریق مرورگر دسکتاپ در دسترس قرار دارد.

معرفی و آموزش بازی بلاکچینی کریزی دیفنس هیرونصب بازی decentraland


| Crazy Defense Heroes.


بازیکنان عزیز، ما بازخوردهای زیادی در مورد ترتیب KYC 


برای این منظور، مایلیم توضیحات بیشتری را 


برای رسیدگی به نگرانی های مطرح شده در جامعه ارائه دهیمآموزش اتصال بازی Crazy Defense Heroes به کیف پول
ابتدا، اگر قصد داشتید از آوریل 2022 به بازی ادامه دهید، لطفاً KYC را همانطور که برای دریافت جوایز Play برای کسب درآمد آتی لازم است، تکمیل کنید. برای توزیع مناسب توکن‌های بازی برای کسب درآمد بین هر شرکت‌کننده، باید فرآیند KYC را برای اجرای خط‌مشی حساب ۱ نفر ۱ پیاده‌سازی کنیم، زیرا موثرترین راه برای حذف وضعیت چند حسابداری فعلی است.


دوم، ما شاهد نگرانی های زیادی در مورد فروش اطلاعات شخصی شما به طرف های دیگر هستیم. با انجام KYC در Blockpass، برندهای Animoca به اطلاعات شخصی شما دسترسی ندارند. Blockpass پس از تکمیل تأیید پس از مدت زمان معینی، داده های شما را از بین می برد. تمام اطلاعات شخصی شما فقط برای اهداف تأیید در Blockpass استفاده خواهد شد


کریزی دیفنس هیروز (Crazy Defense Heroes) یک بازی استراتژیک بسیار موفق، با بیش از 2 میلیون بار دانلود در سبک دفاع از قلعه است. این بازی به عنوان دنباله و بخشی از فرنچایز بازی پادشاهان دیوانه (Crazy Kings) محسوب می‌‍شود.

Crazy Defense Heroes به عنوان هسته اصلی نسخه بلاک‌چینی این بازی دفاع از قلعه در آینده است که بر روی شبکه Polygon ساخته خواهد شد و از NFT و TOWER (یک توکن ERC-20) در اکوسیستم بازی برای کسب درآمد استفاده می‌کند.

.


ما در نظر داریم با معرفی این سیستم از منافع اکثریت حمایت کنیم. در حالی که ما همچنین از این واقعیت آگاه هستیم که برخی از مکان‌ها توسط Blockpass پشتیبانی نمی‌شوند، که پایان فرآیند را غیرممکن می‌کند.


برای حل این مشکل، همه توکن‌های TOWER انباشته‌شده در فوریه و مارس ۲۰۲۲ از طریق رویدادهای «XP Gain» و «Daily Star Chest» بدون در نظر گرفتن وضعیت KYC شما، پس از معرفی سیستم ادعا، قابل مطالبه خواهند بود. در حالی که همه جوایز Play-to-Earn که از آوریل 2022 شروع می‌شوند، برای ادعا به وضعیت KYC تأیید شده نیاز دارند.


ترتیب KYC فوق به جوایز Play to Earn مربوط می‌شود و بر مالکیت NFT‌هایی که در رویدادهای گذشته خریداری کرده‌اید، تأثیری نخواهد داشت. به عنوان مثال، TOWER Chests و NFT های Binance


از درک و حمایت شما در این راه سپاسگزاریم


.

نحوه احراز هویت در بازی کریزی دیفنس هیرو


همه بازیکنان عزیز، برای اطمینان از اینکه توزیع توکن CDH Play-to-earn برای اکثر بازیکنان منصفانه است، تیم تصمیم گرفته است تا تأیید KYC را در اکوسیستم پیاده سازی کند.


به شما پیشنهاد می شود فرآیند KYC را در اسرع وقت به پایان برسانید

کلیک کنید


تنها بازیکنانی که KYC را به پایان رسانده‌اند، می‌توانند پس از معرفی سیستم ادعا، توکن‌های TOWER را مطالبه کنند. به‌روزرسانی‌های بیشتری درباره برنامه زمان‌بندی ادعا خواهیم داشت.


برای تکمیل KYC مراحل زیر را دنبال کنید:


1. آدرس کیف پول پیوندی CDH play-to-earn خود را وارد کنید و روی «تأیید با Blockpass» کلیک کنید.


*مطمئن شوید که آدرس کیف پول ورودی شما همان است که در تقویم پاداش وب سایت TOWER مشاهده می کنید


2. تمام مطالب مورد نیاز را به Blockpass ارسال کنید، یک ایمیل تأیید به آدرس ایمیل تعیین شده شما ارسال خواهد شد


3.

       منبع

آکادمی رمز ارز 

collect
0
avatar
nobbktdbenvls
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more