logo
logo
Sign in

نحوه سفارش سایت فروشگاهی

avatar
خرید ویو اینستاگرام
نحوه سفارش سایت فروشگاهی

اولین باری که فکر کردم چگونه یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنم، به یاد دارم که نمی دانستم از کجا شروع کنم و به فکر سفارش سایت فروشگاهی بودم

آن زمان به این نتیجه رسیده بودم که فروشگاه‌های فیزیکی همیشه بخش بازار داخلی خود را خواهند داشت... اما چرا برخی از مشتریان آنلاین را به طور همزمان جذب نکنیم؟ اخیراً، خرده‌ فروشان آفلاین بیشتری در حال ورود به بازارهای آنلاین هستند تا کمی درآمد اضافی کسب کنند. .

با این حال، با وجود مزایای واضح سفارش سایت فروشگاهی، بسیاری از فروشگاه های فیزیکی در برابر تغییر و بروز شدن مقاومت زیادی می کنند یا آن را به تعویق می اندازند. طبق یک مطالعه بر روی بیش از 500 کسب و کار کوچک ، فقط در سال گذشته 40٪ از آن ها حتی یک وب سایت یا پیج اینستاگرام نداشتند، و 28٪ گفتند که بعید به نظر می رسد در آینده یک وب سایت ایجاد کنند شاید آن‌ها از تمام مزایایی که یک وب‌سایت به ارمغان می‌آورد آگاه نباشند، اما شاید این تصورات غلط در مورد دیجیتال مارکتینگ است که مانع از ورود افراد میشود.


بنابراین در زیر تمام مورادی که یک کسب و کار کوچک باید در مورد سفارش سایت فروشگاهی بداند را توضیح میدهیم ،ما در مورد تمام مزایای شگفت انگیز داشتن یک وب سایت صحبت خواهیم کرد از فروش گرفته تا برندسازی و روابط بهتر با مشتریان.

به نظر شما چه چیزی آن 40 درصد از فروشگاه ها را از راه اندازی سایت باز می دارد؟ برای بسیاری از آنها، طراحی وب بسیار سخت به نظر می رسد.


برای بیش از یک دهه، جوامع دیجیتالی سخت تلاش کرده اند تا ایجاد وب سایت را برای همه در دسترس قرار دهند. بسیاری از مردم هنوز فکر می‌کنند که سفارش سایت فروشگاهی هزینه بسیار زیادی دارد اما این طور نیست در واقع شما میتوانید با سفارش سایت فروشگاهی خود به آژانس انجمن وب با یک هزینه عالی در کمترین زمان سایت خود را داشته باشید همچنین این آژانس طراحی سایت در همه موارد دیجیتال مارکتینگ به شما کمک خواهد کرد

چرا باید برای فروشگاه خود سایت ایجاد کنیم؟

سایت مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به چند مورد از مهمترین موراد اشاره خواهیم کرد

  • سایت فروشگاهی 24 ساعته است
  • قابلیت اضافه کردن نامحدود محصول دارد
  • هزینه تبلیغات در اینترنت مقرون به صرفه است
  • نیاز به مکان خاصی ندارد

این 4 مورد برخی از مزایا داشتن سایت فروشگاهی هستند


collect
0
avatar
خرید ویو اینستاگرام
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more