logo
logo
Sign in

Jaké jsou různé typy kuchyňských baterií?

avatar
AnneDonaldson
Jaké jsou různé typy kuchyňských baterií?

Ať už renovujete kuchyni nebo modernizujete starou, budete chtít zvážit různé typy baterií na trhu. Existují klasické i moderní možnosti pro oba a několik věcí, které byste měli vědět, než si koupíte nový. Za prvé, pamatujte, že vaše nová baterie by měla splňovat vaše estetické a funkční potřeby. Pokud necháte váš faucet nainstalovat profesionálním instalatérem, můžete také zajistit elegantní a zdravý konečný vzhled.


Dalším typem kuchyňského vodovodní baterie umyvadlová je plnička hrnců. Výplň hrnce se obvykle montuje na stěnu nad sporákem a pro instalaci vyžaduje pouze jeden otvor. Tyto baterie jsou skvělé pro řízení teplé a studené vody, ale možná budete muset vyměnit celou věc, pokud jedna z rukojetí přestane fungovat. Navíc tyto faucety nejsou tak běžné. Protože jsou nástěnné nad sporákem, nejsou skvělou volbou do moderní kuchyně. Místo toho jsou navrženy tak, aby naplnily hrnce, sbíraly vodu a shromažďovaly ji v případě potřeby.Ovládejte průtok vody


Dalším typem kohoutku je kohoutek kulový. Tento typ používá k ovládání průtoku vody jedinou rukojeť. Uvnitř těla baterie je umístěna plastová nebo kovová kulička, kterou se pak pohybuje rukojetí. Dalším druhem faucetu je cartridge. Tento typ faucetu používá dřík, který se pohybuje nahoru a dolů, který se při otáčení pohybuje nahoru a dolů. Ventil na kohoutku typu kazety bude umístěn ve střední části kohoutku.


Zvažte nástěnnou baterii


Pokud chcete ušetřit místo na dřezu, možná budete chtít zvážit nástěnnou baterii. Lze je snadno nainstalovat a ušetří vám spoustu námahy zad. Tyto baterie však vyžadují samostatné ventily a odtoky na stěně. Jsou k dispozici v tradičním i moderním stylu. Můžete si také vybrat povrchovou úpravu z ohnivzdorné keramiky, bronzu, mědi, mramoru a nerezové oceli.V kuchyni je nejrozšířenějším typem vodovodních baterií plnička hrnců. Vodovodní kohoutek má jeden otvor pro instalaci a má dvě rukojeti. Tento design je ideální pro regulaci teplé a studené vody. Jedinou nevýhodou použití plnicího kohoutku je, že se používá jen zřídka. Plnicí kohoutek hrnců je obvykle připevněn na stěnu nad sporákem a obvykle se používá k plnění hrnců a shromažďování vody.


Vyžadujte samostatný nástěnný ventil a odtok


Existuje mnoho druhů baterií, které lze v kuchyni použít. Nejběžnějším typem je kohoutek na plnění hrnců. Jedná se o dvourukodílnou baterii, která vyžaduje jeden otvor pro instalaci. Je ideální pro řízení teplé a studené vody, ale vyžaduje samostatný nástěnný ventil a odtok. Není to v domácnosti příliš běžné, ale je skvělé, pokud spěcháte s plněním hrnců nebo nabíráním vody.

More about this source textSource text required for additional translation information

Send feedback

Side panels

collect
0
avatar
AnneDonaldson
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more