logo
logo
Sign in

آموزش ریسپانسیو صفحه اصلی در المنتور

avatar
webkima academy
آموزش ریسپانسیو صفحه اصلی در المنتور

در این جلسه از سری جلسات آموزش المنتور رایگان آکادمی وبکیما، می‌خواهیم صفحه اصلی که تا به اینجای کار با هم طراحی کردیم را به صورت کامل برای دیوایس های تبلت و موبایل ریسپانسیو کنیم تا کاربران سایت ما بتوانند در تبلت و موبایل هم به زیبایی سایت ما را مشاهده کنند، بنابراین این جلسه را تا انتها و با دقت دنبال کنید.

ریسپانسیو صفحه اصلی برای موبایل در المنتور

در ابتدای این آموزش ویدیویی صفحه اصلی سایت را برای حالت تبلت ریسپانسیو خواهیم کرد، و در ادامه جلسه صفحه اصلی که با المنتور طراحی کردیم را برای موبایل ریسپانسیو خواهیم کرد.

حذف اسکرول افقی در المنتور

در این ویدیو یکی از مهمترین بخش‌ها و ترفندهای ریسپانسیو در المنتور را یاد می گیرید، اگر با المنتور سایت طراحی کرده‌ باشید حتما متوجه اسکرول افقی مزاحم در المنتور شده‌اید، در این ویدیو نحوه اسکرول افقی در المنتور به صورت کامل آموزش داده شده است.

جمع بندی

در انتهای جلسه آموزش ریسپانسیو صفحه اصلی در المنتور امیدواریم که بتوانید سایت خود را در بهترین حالت ممکن ریسپانسیو کنید تا کاربران موبایل و تبلت هم بتوانند از خدمات سایت شما استفاده کنند، اگر سوالی در این رابطه دارید در بخش کامنت های همین مقاله با ما در ارتباط باشید.


هر گونه سوال، پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با دوره رایگان آموزش المنتور دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید تا بتوانیم بهترین آموزش ها را برای شما علاقمندان به آموزش وردپرس و طراحی سایت تهیه کنیم.


https://webkima.com/responsive-main-page/

collect
0
avatar
webkima academy
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more