logo
logo
AI Products 

تشخیص فیلتر یخچال اصل از تقلبی

avatar
zaeim

1- تشخیص فیلتر یخچال اصل از تقلبی و بدون بسته بندی

یکی از بهترین و آسان ترین اه ها برای اینکه بتوانید فیلترهای اصلی یخچال فریزر را از تقلبی تشخیص دهید، بررسی بسته بندی می باشد. توجه داشته باشید که ساختار فیلترهای آب به گونه ای طراحی شده است که هوا می تواند اثر منفی بر کیفیت آنها ایجاد کند. به همین دلیل همیشه نمونه های اصلی و با کیفیت در بسته بندی های مجزا ارائه شده و درون بسته مواد نگهدارنده موجود است. فیلترهای تقلبی در بازار به صورت فله ای ارائه میشوند و این یک نشانه بسیار مهم در اصل نبودن آنها است.

2- خرید فیلتر یخچال اصل از مراکز معتبر

با توجه به اینکه راه های تشخیص فیلتر یخچال اصل از تقلبی زیاد است، به همین دلیل تولیدکنندگان این قبیل محصولات تا حد زیادی پیشرفت کرده اند. به طوریکه تشخیص آنها در برخی از مواقع بسیار سخت شده است. به همین دلیل بهترین و حرفه ای ترین راه، خرید فیلتر از مراکز معتبر و نمایندگی های تعمیر یخچال فریزر می باشد.

3- بررسی هولوگرام فیلتر یخچال اصل و تقلبی

به دلیل اهمیت بسیار زیاد فیلتر و تاثیر مستقیم آن بر سلامت و تصفیه بودن آب در یخساز و آبسردکن، لازم است این قطعات دارای نشان استاندارد NSF و FDA باشند. لذا حتما این دو نشان را روی بسته بندی جستجو و اصل بودن آنها مطمئن شوید. توجه داشته باشید که هولوگرام ثبت شده بر روی بسته بندی فیلتر اطلاعات ارزشمندی را از اصل یا تقلبی بودن آن در اختیارتان قرار می دهد. کافیست هولوگرام را با نرم افزارهای مخصوص و متصل به اینترنت بررسی نمایید تا از اصل بودن آنها مطمئن شوید.

بررسی هولوگرام فیلتر یخچال اصل و تقلبی

4- تناسب اطلاعات روی بسته بندی با فیلتر

از دیگر راهکارها برای تشخیص فیلتر یخچال اصل از تقلبی، بررسی اطلاعات درج شده روی بسته بندی و شباهت کامل آن با محصول داخل بسته است. به عنوان مثال یکی از مواردی که در فیلترهای تقلبی به آن توجه نمیشود، عدم شباهت میزان آبدهی فیلتر با لوله فیلتر است.

5- لیبل را بررسی کنید

محصولات تقلبی توسط تیم و گروه های غیر حرفه ای تولید میشود و به جزئیات کار توجه ندارند. به همین دلیل است که لیبل روی فیلترهای آب تقلبی یخچال فریزر در اغلب مواقع صاف نصب نشده و اطلاعات آنها نیز بدرستی چاپ نشده است. علاوه براین، ممکن است زیر لیبل نیز اطلاعاتی درج شده باشد که نشان دهنده تقلبی بودن محصول است.


collect
0
avatar
zaeim
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more