logo
logo
Sign in

برج خنک کننده فایبرگلاس

avatar
coolngtower
برج خنک کننده فایبرگلاس

اجزا برج خنک کننده فایبرگلاس تولیدی شرکت آذین تهویه :

هر قطعه از برج خنک کننده نصب شده توسط گروه صنعتی آذین تهویه با بهترین مواد موجود ساخته شده است. فایبرگلاس تقویت شده نیز در روکش فن، پایه های زیرسازه و محفظه گوشه  برج خنک کننده استفاده می شود. این فایبرگلاس به عنوان یک ضد اشتعال عمل می کند که در تمام سطوح کارکرد نیز بادوام است. 

مواد بهتر در طراحی بهتر برج خنک کننده :

ما نه تنها برج‌های خنک‌کننده استاندارد را با ارتقای مصالح ساختمانی بهبود بخشیده‌ایم، بلکه یک طرح کاملاً جدید ایجاد کرده‌ایم تا بهترین استفاده را از آنها بکنیم.


ما با کاهش مقدار انرژی مورد نیاز برای عملیات بدون کاهش قدرت خنک کننده ، کارایی برج خنک کننده را افزایش داده ایم. فن ها تا نصف انرژی مصرف می کنند که به شما کمک می کند در قبوض آب و برق خود صرفه جویی کنید. با گیرکردن خاک و شن کمتر در برج خنک کننده و مواد شیمیایی کمتر مورد نیاز،  با طراحی ما آب تمیزتری دریافت خواهید کرد. جلبک ها و باکتری های خطرناک لژیونلا نیز به دلیل حوضچه محصور ما که در حین کار در معرض نور خورشید قرار نمی گیرد، خطر بسیار کمتری دارند.

طراحی ما در مقایسه با طرح‌های برج خنک‌کننده معمولی، نرخ رانش و دریفت قطرات آب به  92 درصد کاهش یافته است. با ترکیب این مقدار کمتر آب هدر رفته با عملکرد کارآمدتر، صرفه جویی به سرعت بدون به خطر انداختن عملکرد برتر شروع می شود.  ما با گارانتی بی نظیر پای کار تولید برج خنک کننده می ایستیم.

با ساختار برج خنک کننده فایبرگلاس و طراحی منحصر به فرد ما که کارایی را به حداکثر می رساند و طول عمر مورد انتظار را به طور چشمگیری افزایش می دهد، ما با افتخار پشت کار خود ایستاده ایم. بسیاری از شرکت‌های برج خنک‌کننده در صورت بروز مشکل، ضمانت ۵ ساله دارند. ما آن را سه برابر کردیم و به 15 سال ضمانت محدود کردیم زیرا برج های خنک کننده تولیدی ما بسیار بادوام و مقاوم ساخته شده اند. برای اطلاعات بیشتر یا تنظیم مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید.

https://azintahvei.blogsky.com/1400/10/29/post-1/

https://coolingtowerrr.sitew.de/

collect
0
avatar
coolngtower
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more