logo
logo
Sign in

نکات طراحی سایت اختصاصی

avatar
dewoweb
نکات طراحی سایت اختصاصی

نکات طراحی وب سایت اختصاصی

نکات طراحی وب سایت تخصصی برای شما باید عنوان شود تا آگاهی بیشتری نسبت به پروژه خود داشته باشید. هر شرکتی هنگام برنامه نویسی یک نکاتی را به صورت پیش فرض برای خود دارد. که آن ها را در تمامی وب سایت های خود لحاظ میکند. یکی از مزیت های طراحان ما در این است. که برای هر یک از طراحی ها چه اختصاصی و چه آماده نکات مربوط به خود را دارد. در طراحی وب سایت اختصاصی نکات فراوانی را ما رعایت میکنیم. چرا که همانطور در بخش های بالا عنوان شد شما برآورد آنلاین هزینه طراحی سایت بیشتری را پرداخت میکنید. و باید یک تفاوتی بین این دو نوع برنامه نویسی وجود داشته باشد. در پایین همین بخش به صورت اختصار نکاتی را عنوان میکنیم. که میتواند شامل موارد زیر باشد.

طراحی سایت اختصاصی

هدف از طراحی سایت اختصاصی

در ابتدای راه باید هدف خود را به صورت کامل مشخص کنید. و مشتریان خود را بشناسید. برای مثال قصد دارید چه سرویس هایی به کاربران وب ارائه دهید یا چه محصولاتی را میخواهید به صورت آنلاین بفروشید. هدف شما باید مشخص باشد که قرار است از سایت درآمدزایی داشته باشید. یا فقط معرفی محصول است. این دو مقوله بسیار با هم متفاوت است. چرا که اگر قرار باشد فقط معرفی محصول باشد نیاز به طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی ندارید. درنتیجه زمان تحویل سایت و همچنین هزینه طراحی سایت کمتر خواهد بود. پس سعی کنید هنگام سفارش سایت هدف از طراحی سایت اختصاصی خود را برای کارشناسان ما عنوان تا هنگام برآورد هزینه از پرداخت بی مورد جلوگیری شود.

بهینه بودن کدها

کدنویسی اصولی و طراحی مناسب هسته سایت از مواردی است. که باید در طراحی سایت اختصاصی انجام پذیرد. بهینه بودن کدها از ابتدای طراحی تا انتهای طراحی رعایت خواهد شد. که باعث افزایش رنکینگ شما در گوگل خواهد شد. و از طرفی باعث سبک شدن سایت میگردد. در قالب های آماده از چندین فایل برای مثال کدهای css استفاده میشود. که این خود باعث افت سرعت در سایت میگردد. در صورتیکه در طراحی اختصاصی این اتفاق نمی افتد و همگی در یک فایل لحاظ میشوند.

توجه به طراحی رابط کاربری

یکی از مواردی که خیلی به چشم کاربران می آید ظاهر سایت است. که باعث جلب نظر افراد میشود. تعامل کاربر با سایت باید به گونه ای باشد که به راحتی و بدون مشکلی از امکانات وب سایت اختصاصی استفاده کند. این مورد به صورت اختصار در بخش بالایی سایت ذکر شده است و چون جزو نکات طراحی میباشد. در اینجا هم مجبور به عنوان بودیم. از تکراری بودن بعضی از مطالب عذرخواهی میکنیم.


collect
0
avatar
dewoweb
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more