logo
logo

ویژگی‌های یک وبسایت خوب و تاثیر آن بر کسب و کار

avatar
dewoweb
img


با گسترش فضای آنلاین و افزایش روزانه کاربران موبایل، xvhطراحی وب سایت حرفه ای یکی از مهم ترین نیازهای هر کسب و کاری است. ویژگی های یک وب سایت خوب می تواند بر کسب و کار شما تاثیر زیادی بگذارد. اما طراحی سایت حرفه ای چه کمکی به کسب و کار کارتونی می کند؟


چه مشاغلی به سایت نیاز دارند؟

بسیاری از محصولات را نمی توان به صورت آنلاین فروخت یا فروش آنلاین یک سری مشکلات مانند خدمات پزشکی را ایجاد می کند. به نظر شما آیا این مشاغل نیاز به سایت دارند؟


پاسخ مثبت است، با طراحی وب سایت پزشکی، پزشکان می توانند نوبت های خود را تعیین کنند و مشتریان خود را افزایش دهند. .یا طراحی سایت وکالت برای وکلا بسیار مناسب است. یک سایت زمانی برای کسب و کار شما موثر است که دارای پارامترهایی مانند سایت موثر باشد. در ادامه به معرفی برخی از این پارامترها می پردازیم.


ظاهر راحت وب سایت.


اولین چیزی که هنگام ورود کاربر به سایت توجه کاربر را جلب می کند ظاهر سایت شما است. کاربران ترجیح می دهند محتوای خود را از سایت هایی تهیه کنند که احساس خوبی در آنها ایجاد می کند. وب سایتی که ظاهر خوبی ندارد نمی تواند کاربر را برای مدت طولانی در سایت نگه دارد و باعث افزایش رتبه سایت شما نمی شود.


یک طراحی خوب علاوه بر رعایت اصول روز دنیا باید پاسخگو باشد. امروزه اکثر کاربران اینترنت از دستگاه های مختلفی مانند تبلت، تلفن همراه، لپ تاپ، کامپیوتر و غیره استفاده می کنند. سایت شما برای جذب مشتری باید از هر نظر ریسپانسیو باشد.


امنیت


مسئله امنیت یکی از رایج ترین و مهم ترین مسائل در یک وب سایت است. ممکن است هنگام ایجاد یک وب سایت تمام فاکتورهای صحیح سایت را رعایت کرده باشید و حتی به نتایج خوبی هم رسیده باشید، اما اگر امنیت وب سایت شما کامل نباشد، ممکن است هر لحظه وب سایت از کار بیفتد. لحظه ای و تمام تلاش های شما بیهوده خواهد بود. از گواهی SSL (پروتکل امنیتی HTTPS) در آدرس وب سایت استفاده کنید. گواهی SSL می تواند امنیت اطلاعات کاربر را تا حد زیادی افزایش دهد.


 


محتوا


مخاطبان اصلی محتوای وب سایت شما کاربران شما هستند، بنابراین باید محتوایی تولید کنید که نیازهای آنها، مسائل روزمره آنها و تمام ویژگی هایی را که به دنبال آنها هستند، برآورده کند. کاربران ساعت های زیادی را در اینترنت به جستجوی محتوای مورد نیاز خود می گذرانند و اگر بتوانید نیازهای اولیه آنها را از طریق تولید محتوا برآورده کنید، می توانید به منبعی معتبر تبدیل شوید.


سرعت دانلود


این عامل نیز برای اثربخشی وب سایت بسیار مهم است. اگر سایت شما بیش از 5 ثانیه بارگذاری شود، ممکن است کاربر دیگر وب سایت شما را نبیند و مهم نیست که ظاهر و محتوای وب سایت چقدر کاربرپسند باشد. هنوز هم فرقی نمی کند هاست بخشی از سرعت شماست با خرید یک هاست خوب می توانید سرعت سایت خود را تا حدودی ارتقا دهید.


خدمات 24 ساعته


یکی از دلایل راه اندازی وب سایت این است که شما نمی توانید به صورت 24 ساعته با کاربر خود ارتباط برقرار کنید، اما راه اندازی وب سایت این قابلیت را فراهم می کند تا بتوانید بدون هیچ فضایی کاربران و مشتریان خود را تحت پوشش قرار دهید. محدودیت ها را جذب می کنید


سئو


داشتن سئوی خوب ویژگی های یک وب سایت خوب و تاثیر آن بر شرکت را چند برابر می کند. جستجوهای روزانه بیشماری برای کالاها، خدمات و ... در گوگل جستجو می شود. کاربران معمولا روی 5 سایت اولی که گوگل به آنها نشان می دهد کلیک می کنند. اگر سئو شما قوی باشد، سایت شما به صفحات اول گوگل می رسد و مشتریان شما را روزانه افزایش می دهد. و درآمد خود را چندین برابر افزایش دهید.


همه موارد فوق از ویژگی های یک وب سایت خوب است تا تاثیر زیادی بر کسب و کار شما داشته باشد. هر یک از آنها به شما کمک می کند تا تجارت خود را توسعه دهید. به عنوان مثال، اگر سایتی را طراحی می کنید اما تجربه خوبی را ارائه نمی دهد

collect
0
avatar
dewoweb
guide
Zupyak is a the world’s largest content marketing community, with over 300 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.