logo
logo
Sign in

درب ضد سرقت استاندارد

avatar
ARSHAM ZAMANI
درب ضد سرقت استاندارد

درب ضد سرقت افرامهر یکی از مجموعه های مجهز و با محصولات با کیفیت می باشد که تمام درب های ساخته شده در این مجموعه از بهترین مواد اولیه و رویه های مقاوم تولید شده است. هدف از تاسیس این شرکت نیز تامین نیاز ساختمان های مختلف به درب ضد سرقت برای جلوگیری از نفوذ های غیر مجاز توسط سارقین بوده. به همین سبب باید از اهمیت تولید این درب ها به خوبی آگاه باشید تا قبل از اتفاقاتی که ممکن است ضرر های مالی برای شما در پی داشته باشند، یک درب ضد سرقت با کیفیت را برای محل زندگی و کار خود تهیه نمایید.

در ادامه باید این نکته را نیز بازگو کنیم که تولید کنندگان درب ضد سرقت طرح ترک در ایران همگی چارچوب های خود را در داخل ایران تولید کرده و یا از تولید کنندگان داخلی خریداری می کنند و یراق آلات خود را نیز عمدتا از محصولات ساخت کشور ترکیه استفاده می کنند و اما رویه درب های ضد سرقت ایرانی طرح ترک را از کشور ترکیه وارد کرده و در اینجا منتاژ میکنند و محصول نهایی به نام درب ضد سرقت ترک منتاژ ایران می نامند.

درب ضد سرقت ایرانی از نظر ظاهری کاملا مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند .البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شوند ولی امروز تقاضا برای درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک بیشتر شده و مصرف کننده بیشتر دنبال کالای با کیفیت تر است تا درب ضدسرقت ایرانی طرح چینی که کیفیت نسبتا پایین تری دارد ( به دلیل اینکه این گونه درب ها اسم درب ضدسرقت چینی را با خود به یدک میکشند و مصرف کننده این کالا بیشتر قیمت برایش مهم است پس تولید کننده باید قیمت تمام شده درب ضدسرقت طرح ترک را پایین بیاور با مواد مصرفی بی کیفیت).

مشخصات درب ضد سرقت استاندارد

قفل درب ضد سرقت که مهمترین جزء این درب هاست استحکام بسیار بالایی داند و غیر قابل باز شدن هستند و مانع از سرقت میشوند. این کار عملکرد صحیح قفل ها و بسته شدن صاف درب را تضمین می کند. 

یکی از مهم ترین بخش هایی است که می تواند مقاومت درب ضد سرقت را تعیین کند، هر چه قدر که چهارچوب اصولی تر پیاده سازی شود امکان این وجود دارد که درب ایستاتر باشد و اندازه چهارچوب هم باید استاندارد باشد تا بتوان هر نوع دربی را در آن نصب کرد چون طول، عرض و ارتفاع اغلب چهارچوب ها مشخص و استاندارد می باشد. درب های داخلی ساختمانی ساخت درب های داخلی ساختمانی بصورت رنگ شده و خام انجام می شود. درب های ضدسرقت دارای لولای مخفی و غیرقابل دیدن دارند که باعث امنیت بالایی میشود.

در این شرایط کیفیت دربها با درب ضد سرقت تفاوتی ندارد ولی نما چهارچوب در ضد سرقت ارزان از چوب نمی باشد و در حقیقت چهارچوب فلزی دارند. قیمت درب ضد سرقت این تفاوت را ایجاد میکند که البته قیمت از کیفیت نشات میگیرد. 

قفل ها مهم ترین نقش را در امنیت این درب ها ایفا می کنند که عمدتا در درب های لوکس و لاکچری انواع قفل دیجیتال الکترونیکی نصب و مورد استفاده قرار می گیرد. کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و فرانسه از جمله مهمترین تولید کنندگان درب ضد سرقت در جهان می باشند که همواره از جدید ترین و مدرن ترین روش ها برای تولید درب های امنیتی استفاده می نمایند. 

درب ضد سرقت به دلیل ساختار ویژه ای که دارد در مقایسه با سایر درب های معمولی از امنیت بالاتری برخوردار است، از این رو مورد استقبال بیشتری قرار می گیرد. سارقان تمام راه های ورودی به منزل شما را بررسی و همواره به دنبال راه حلی برای خرابکاری هستند پس توصیه می شود تمام جوانب امنیتی را رعایت نمایید و از نصب این درب ها به همراه سایر روش های امنیتی غافل نشوید. در این مقاله قصد داریم در رابطه با جزئیات و ویژگی های این نوع از درب ها مطالبی را برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

نصب استاندارد درب ضد سرقت 

نصب درب های ضد سرقت ایرانی نیاز به ریخت و پاش زیادی ندارد و به طور مثال در مورد خانه های نوساز، چه در جریان ساخت و ساز و چه در انتهای کار امکان پذیر است اما بهتر است که برای سالم ماندن درب این کار در انتهای کارهای اصلی ساخت و ساز انجام شود. 

همان طور که در جریان هستید، فرایند نصب درب ضد سرقت به دلیل اینکه جزء گران ترین مدل های درب ورودی ساختمان به شمار می رود و در ساخت در ضد سرقت لوکس، از بهترین و با کیفیت ترین مدل های یراق آلات استفاده می شود و به همین جهت باید از یک نصاب حرفه ای برای نصب آن کمک بگیرید تا درب شما در کوتاه مدت دچار مشکل نشود.

collect
0
avatar
ARSHAM ZAMANI
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more