logo
logo

خرید میوه خشک

avatar
alikeram
img

خرید میوه خشک https://khoshkstore.com/product-category/dry-fruit/ است. می توانید از میوه های خشک شده در زمستان سال استفاده کنید ، جایی که مواد مغذی آنها با میوه های تازه تفاوت زیادی ندارد. در صورت تمایل می توانید میوه خشک را بصورت آنلاین خریداری کنید.

میوه خشک چیست؟
از آنجا که ذخیره میوه های تازه همیشه امکان پذیر نیست ، آنها قبلاً خشک یا مربا شده اند. امروزه از یخچال به عنوان روش خوبی برای حفظ غذا استفاده می شود و اگر میوه را متوقف کنیم ، 

میوه خشک چه فوایدی برای سلامتی دارد؟ همانطور که می دانید ، یک فرد عادی برای حفظ سلامتی و تأمین ویتامین ها و انواع مواد غذایی باید روزانه دو تا سه وعده میوه بخورد.

اما بیشتر ما از زیاد و کم خوردن غذا پرهیز می کنیم. یکی از دلایل این امر کمبود میوه و سبزیجات خوب در ماه های زمستان سال است.

ظاهر اصلی خود را از دست می دهد و زیبایی و ظاهر خود را از دست می دهد. بنابراین ، هوا را می جوید یا استنشاق می کند.

چگونه شروع به تمیز کردن یک میوه می کنید؟

میوه خشک میوه ای است که با خشک شدن و کاهش اندازه میوه در هنگام خشک شدن تقریباً تمام رطوبت خود را از دست می دهد.
یک مزیت مهم میوه خشک نسبت به میوه تازه ، سلامت آن است. میوه های خشک را می توان برای مدت طولانی و بدون یخچال نگهداری کرد.

فواید میوه خشک
میوه های موجود در میوه طعم خورشید دارند یا به نوعی فرآوری شده اند. اما این به معنای بی فایده بودن رژیم غذایی میوه های خشک نیست. میوه های خشک ویتامین C کمی دارند اما ویتامین های A ، B و سایر مواد معدنی مانند کلسیم ، آهن ، پتاسیم و منگنز ذخیره شده و فروخته نمی شوند.

میوه هایی مانند نخود فرنگی ، شیر ، شیر ، عدس ، گیلاس و سیب به دلیل کمبود هوا و هوا از میوه های خشک که به صورت حلقه ای بریده می شوند ، مقوی ترند.

میوه های خشک از نظر کالری و انواع تازه تفاوتی ندارند. درست است ، زیرا میوه های خشک کوچک و شیرین هستند ، معده می تواند بیشتر آن را جذب کند ، بنابراین انرژی ، قند و مواد مغذی زیادی به بدن می رسد.

هر طرف لیوان میوه همان مواد مغذی لیوان میوه خشک شده سریع را دارد. میوه های خشک ، موز ، گلابی و انجیر هویج زیاد و هویج کوچک دارند.

در زیر لیستی از میوه های خشک و فواید آنها آورده شده است.

انبه فقط خشک است
انبه خشک سرشار از مواد مغذی است و هضم و خوردن این میوه ها را در روده آسان می کند که برای کسانی که به دلیل ویتامین C و fer زیاد از بدن راضی هستند مهم است.
خوب است بدانید که 100 گرم 15٪ ویتامین A ضروری روزانه را تأمین می کند که برای سلامتی و سلامت چشم ضروری است.

اگر می خواهید همه چیز در مورد انبه خشک شده بخوانید ، مقاله انبه خشک شده را بخوانید.

لیمو سرشار از مس بود
یکی از شناخته شده ترین میوه های آلو غنای دستگاه است. یکی از مهمترین اعضای بدن است ، زیرا هدف اصلی آهن افزایش گلبول های قرمز خون است.
هیچ یک از این دسترسی ها منجر به علائم کم خونی نمی شود. بنابراین وقتی هر روز آلو خشک به رژیم غذایی خود اضافه می کنید ، دیگر نگران کم خونی نخواهید بود.

اگر می خواهید همه ویژگی های آلو خشک را بخوانید ، مقاله آلو خشک را بخوانید.

سیب خشک شده
میوه های خشک برای کاشت و آسیاب محبوب هستند و اغلب برای کسانی که مایل به چاق شدن هستند ترجیح داده می شود. هویج سیب نسبت به میوه های دیگر کمتر است. سیب خشک برای افزایش فشار خون و کاهش فشار خون نیز مفید است.

اسید اسکوربیک موجود در سیب خشک مقاومت را حفظ می کند.
علاوه بر این ، عناصر غذایی گیاهی موجود در سیب خشک حاوی مواد شیمیایی مضر است که خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش می دهد.

اگر می خواهید همه ویژگی های سیب خشک را بخوانید ، مقاله سیب خشک را بخوانید.

نخود فرنگی خشک
از نخود خشک می توان به عنوان یکی از میوه های خشک با بافت خوب استفاده کرد. فیبر یکی از ساده ترین مواد موجود در تمام میوه های خشک از جمله نخود فرنگی خشک است.

نخود خشک میوه های خشک هستند که به سلامت غذا کمک می کنند و سردرد را درمان می کنند. خوردن نخود خشک احتمال بیماری های قلبی ، دیابت و کلسترول را کاهش می دهد ، در حالی که نخود فرنگی حاوی ویتامین A و آنتی اکسیدان است و به بهبود رنگ چهره کمک می کند.

آهن برای گردش خون ضروری است و ویتامین C موجود در این میوه ها بدن را تقویت می کند.

اگر می خواهید محتوای کامل نخود خشک را بخوانید ، مقاله نخود خشک را بخوانید.

برای داشتن قلب سالم پرتقال خشک بخورید
پرتقال خشک مملو از آنتی اکسیدان در مواد غذایی است. خوردن میوه های خشک برای سلامتی انسان مهم است. ویتامین C (آنتی اکسیدان) موجود در آن از ورود رادیکال های آزاد به بدن جلوگیری کرده و غدد چربی را می بندد.

پرتقال خشک رگ های خونی را تحریک می کند تا اکسیژن و مواد مغذی را به سلول منتقل کنند. پتاسیم موجود در میوه های خشک نیز باعث تحریک گردش خون در قلب و تقویت عروق می شود.

خوردن این میوه خاص سوزش معده را تسکین می دهد و منجر به فشار خون می شود.

اگر می خواهید شرح کامل نخود خشک را بخوانید ، مقاله پوست پرتقال را بخوانید.

کیوی خشک
کیوی ویتامین C را تقویت می کند و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. همانطور که می دانید ، ویتامین C و

https://khoshkstore.com/product-category/dry-fruit/

https://www.amazon.in/Dried-Fruits-Nuts-Seeds/b?ie=UTF8&node=4859481031

collect
0
avatar
alikeram
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 300 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.