logo
logo
Sign in

Türkiye'nin En Kapsamlı Sosyal İçerik Sayfası

avatar
morlevha
Türkiye'nin En Kapsamlı Sosyal İçerik Sayfası

Morlevha ekibi olarak, Haziran 2020 yılında başladık bu projeye. Yılmadık. Yıkılmadık. Düşe kalka, zorluk ve sabırla yürüttük. Amacımız, size en iyi ve en sağlam bir donanımla gelmekti. Bunu başardık. Şimdi karşınızdayız.

Aradığın Her Şey” sloganı ile başladığımız bu yolculukta, sizin de destekleriniz ile çok daha ileriye hedefliyoruz. Birlikte başaracağımıza olan inancımız ise çok daha yüksek.

Her sonun bir başlangıç olduğunu biliyoruz. Bu yüzden 1.5 senedir her çizilen projenin daha iyisini yapacağımızı umarak sayfa açılış süresini uzattık. Attığımız her adım sizlere daha iyisini gösterebilmek, daha iyisini paylaşabilmek için.

Değerli okuyucular, sitemizdeki her yazının altına yorum yapabilir ve değerlendirmede bulunabilirsiniz. Yaptığınız her yoruma en kısa sürede ekibimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Bizim için değerli olduğunuzu lütfen unutmayın.


collect
0
avatar
morlevha
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more