logo
logo
Sign in

چگونه از فیسس بوک استفاده کنیم؟

avatar
vida alipour

چگونه از فیسبوک استفاده کنیم

دانلود بازی


حال سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان از دانلود فیسبوک استفاده کرد . شما برای استفاده از فیس بوک دو راه دارید اولین راه با مراجعه به وب سایت فیس بوک است که بعد از این که حساب کاربری خود را ایجاد کرده و رمز عبوری برای آن تعیین کردید می توانید وارد حساب کاربری خود شده و از امکانات این برنامه استفاده کنید.


اما دومین راه که ما در این بخش بیشتر با آن پرداختیم استفاده از اپلیکیشن فیس بوک است که شما با دانلود فیسبوک نسخه اندروید می توانید دقیقاً به همان امکاناتی که در وبسایت آن هست با استفاده از گوشی خود ، به راحتی از آن بهره ببرید چه بسا با دانلود نسخه اندروید فیسبوک کار با آن بسیار بهتر بوده و عملکرد سریع تری دارد و اکثراً استفاده از برنامه را به سایت ترجیح می‌دهند.


 

مالک فیسبوک کیست


شاید برایتان سوال شود که مالک و مدیر این سه شبکه اجتماعی پر قدرت و محبوب کیست .البته احتمالا تا الان اسم او را شنیده اید مارک زاکربرگ. بله مارک‌ زاکربرگ که دانشجوی دانشگاه هاروارد آمریکا بوده تجربیاتی در زمان دانشجویی در راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی و وب سایت نیز داشت . او در سن ۲۴ سالگی به همراه دوستان خود وب سایت فیس بوک را راه اندازی کرد و توانست در همان ساعات اولیه بسیاری از کاربران دانشگاه هاروارد را به سمت فیسبوک تشویق کند تا از آن استفاده کنند و کم کم و پس از گذشت مدتی توانیت اولین سرمایه گذار برای فیسبوک را پیدا کند. با افزایش محبوبیت facebook شرکت‌هایی همچون یاهو و گوگل پیشنهادهایی را به مارک زاکربرگ برای خرید این وب سایت دارد که البته او همه آنها را رد کرد و حالا می بینیم که فیسبوک امروزه به یکی از پر مخاطب ترین اپلیکیشن ها در دنیا مخصوصاً در کشور آمریکا تبدیل شده است که میتوانید از طریق لینک زیر به دانلود فیسبوک اندروید بپردازید.

collect
0
avatar
vida alipour
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more