logo
logo
Sign in

مرکز آموزش عالی سهامیر

avatar
sahamir12
مرکز آموزش عالی سهامیر

رکز آموزش عالی سهامیر در سال 1372 تحت نام و برند سهامیر در کشور ایران و امارات تاسیس و پایه گذاری شد ، این مرکز با هدف توسعه زیرساخت و راهکارهای سرمایه ای و سرمایه گذاری از همان بدو تاسیس با ایجاد شعب و نمایندگی های فعال خود در کشور های ایران ، روسیه ، ترکیه ، آلمان ، برزیل ، اذربایجان ، ژاپن و … توانست بعنوان یک مرکز فوق تخصصی تحلیلی و آموزشی در حوزه های مرتبط با بازار سرمایه در سطح بین الملل شناخته شود . هم اکنون دپارتمان آموزشی این مجموعه با دارا بودن بیش از 260 رشته آموزشی بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزش عالی کشور میباشد .


 اموزشگاه سهامیر

موسسه آموزش عالی سهامیر در سال 2008 بواسطه جمعی از مدیران و پیشکسوتان صنعت بورس ایران و جهان تاسیس و پایه گذاری شد ، فعالیت سهامیر  در بخش آموزش و توسعه شامل برگزاری کلاس های انحصاری فوق تخصصی بصورت آکادمیک و لوح فشرده آموزشی ویژه بازار بورس و بازار سرمایه میباشد ، دوره های آموزشی برگزار شده توسط مرکز اموزش عالی سهامیر حاصل بیش از سه دهه حضور این مرکز در بازار معاملات بورس ایران و جهان بوده و از طرفی همکاری موسسات بین المللی همچون بورس اروپا ، چین ، تورنتو و کارگزاران رسمی فارکس با این مجموعه موجب شده است که کلاس های آموزشی این مرکز در نوع خود منحصر بفرد باشد . 

 امروزه مجمع کارتل سهامیر با ایجاد نمایندگی در 7 کشور از جمله چین ، ترکیه ، ایران ، آلمان ، تونتو ، استرالیا و آمریکا آخرین دست آورد ها و تکنیک ها را در زمینه های اصول و روش های معاملات در بورس ایران و جهان – اموزش تخصصی بازار فارکس – اصول تحلیلی اعم از تحلیل تکنیکال ، تحلیل بنیادین ، تحلیل ذهنی – مدیریت ریسک و سرمایه گذاری در بورس – تحلیل اموشنال – پرایس اکشن و اکسپرت نویسی – تحلیل سنتیمنتال  و … 

دیپارتمان اموزش سهامیر به مدت 10 سال ممتد بعنوان بهترین اموزشگاه بورس و بازارهای سرمایه گذاری در ایران و آسیا شناخته شده است ، از طرفی برنامه ریزی های دقیق واحد اموزش در زمینه توسعه علوم و ایجاد راه کارهای ناب در زمینه های سرمایه گذاری موجب شده است سهامیر بعنوان بهترین اموزشگاه بورس کشور شناخته شود.

 

دپارتمان تخصصی اموزش فارکس

اموزش فارکس : در مجموعه سهامیر دوره های اموزش ف

بازار فارکس با عنوان بزرگترین بازار تبادلات ارزی و سهام در سطح جهان میباشد ، بدون شک فعالیت در بازار فارکس مستلزم داشتن تجربه کافی و اموزش در این زمینه میباشد ، مرکز سهامیر با دارا بودن بالاترین سطح معامله گری و تحلیلگری در خصوص اموزش فارکس دوره های کاملا استاندارد و انحصاری را در سطح کشور برگزار مینماید .

دپارتمان تخصصی اموزش فارکس

اموزش فارکس : در مجموعه سهامیر دوره های اموزش ف

بازار فارکس با عنوان بزرگترین بازار تبادلات ارزی و سهام در سطح جهان میباشد ، بدون شک فعالیت در بازار فارکس مستلزم داشتن تجربه کافی و اموزش در این زمینه میباشد ، مرکز سهامیر با دارا بودن بالاترین سطح معامله گری و تحلیلگری در خصوص اموزش فارکس دوره های کاملا استاندارد و انحصاری را در سطح کشور برگزار مینماید .

ربات و اکسپرت فارکس

مجموعه سهامیر بعنوان یکی از بزرگترین مراجع و پیشکسوتان فعال در بازار جهانی فارکس ، توانسته با گردآوری ، برنامه نویسی و لانچ نمودن بیش از 140 هزار ربات فارکس و سایر بازارهای مالی همچون ارز دیجیتال گام موثری در عرصه توسعه علوم معاملات الگوریتمی و اکسپرت فارکس بردارد . فروشگاه ربات و اکسپرت این مجموعه هم اکنون قابل استفاده برای عموم افراد است .

پکیج های آموزشی مرکز سهامیر بصورت انحصاری توسط این مرکز تدوین و گردآوری شده اند ، از طرفی کلیه محصولات در اردیبهشت ماه 1399 طی فرایند بروزرسانی قرار گرفته که آخرین دست آوردها و تکنیک ها در صنعت بورس و سرمایه گذاری در 6 شاخه مجزا گردآوری شده و در دسترس عموم قرار گرفته است : پکیج جامع آموزش بورس ایران ، پکیج جامع آموزش بازار فارکس ، پکیج تخصصی مدیریت ریسک و روانشناسی بازار ، پکیج پیشرفته آموزش تحلیل تکنیکال ، پکیج پیشرفته آموزش تحلیل بنیادی ، پکیج پیشرفته آموزش مدیریت پرتفلیو . کلیه متقاضیان و دانش پذیران میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به سفارش خرید پکیج های آموزشی ویژه اقدام نمایند .

 

رگزاری دوره تخصصی آموزش بازار فارکس بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی سهامیر در کشور ، دوره تخصصی آموزش بازار فارکس هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم عبلقه مندان به این حوزه است ، همچنین دوره تخصصی آموزش بازار فارکس برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود . در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است .

 

- دوره جامع اموزش فارکس :

collect
0
avatar
sahamir12
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more