logo
logo
Sign in

انیمیشن باربی و 12 پرنسس رقاص – Barbie in the 12 Dancing Princesses

avatar
ali5280
انیمیشن باربی و 12 پرنسس رقاص – Barbie in the 12 Dancing Princesses

در سرزمینی دور، پادشاهی همراه با 12 دختر زیبایش در قصری با شکوه زندگی می کردند. پادشاه تصمیم می گیرد تا یک جشن رقص برگزار کند و به همین دلیل برای دخترانش مربی رقصی استخدام می کند. ولی با مشکلاتی مواجه می شود…


فیلم انیمیشن باربی Barbie in the 12 Dancing Princesses یکی از جذاب ترین فیلم های باربی در سال 2006 به کارگردانی گرگ ریچاردسون (Greg Richardson) است که بر اساس داستان «دوازده پرنسس رقصنده» از برادران گریم ساخته شده است. این نهمین انیمیشن از سری انیمیشن‌های باربی و یکی از بهترین فیلم سینمایی های باربی محسوب می‌شود. باربی در اینجا یکی از دوازده شاهزاده خانم است که اشتیاق به رقصیدن دارد و با پدر خود، پادشاه راندولف در یک قلعه به تنهایی زندگی می‌کنند.

شخصیت‌های ماجراجویانه شاهزاده خانم‌ها و سرگرمی‌های منحصربه‌فرد آنها توسط اعضای سلطنتی نامناسب تلقی می‌شوند. در نتیجه کینگ راندولف، پسر عموی خود دوشس روونا را احضار می‌کند تا به شاهزاده خانم‌ها در آداب و معاشرت مناسب کمک کند که این باعث می‌شود تا پرنسس‌ها ناراحت شوند. در روز تولد یکی از پرنسس‌ها، به او داستان مورد علاقه مادر مرحومشان را هدیه دادند و داستان درباره یک پرنسسی بود که قبل از ناپدید شدن، یک سرزمین جادویی را کشف کرد. ادامه انیمیشن باربی ها درباره این سرزمین جادویی است. این انیمیشن باربی قدیمی یکی از معروف ترین کارتون باربی ها است.

منبع: https://www.plaza.ir/140101/272568/best-barbie-animations-of-all-time/

collect
0
avatar
ali5280
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more