logo
logo
AI Products 

Eclit’te müşterilerimizin başarısı için çalışıyoruz.

avatar
Ugur ozcelik
Eclit’te müşterilerimizin başarısı için çalışıyoruz.

Sunduğumuz yönetilen IT hizmetleri sayesinde büyük kurumsal müşterilerimiz performanslarını artırıp masraflarını azaltırken,

KOBİ müşterilerimiz ise IT cihazı ve personeli yatırımı yapmadan gerekli tüm altyapı,

kullanıcı desteği ve yazılımları bir servis olarak kullanma önceliğine kavuşuyor ve rekabet güçlerini artırıyorlar.


Fanatiklik Seviyesinde Destek Veriyoruz 

Eclit’te tamamen kurumunuzun başarısına odaklı çalışıyoruz. Her adımımızı siz hedeflerinize daha hızlı ulaşın diye atıyoruz.


Sizin İçin Yönetiyoruz 


Yetkin IT insan kaynağına erişimin zorlaştığı dünyada, sistemlerinizi uzman ekibimizle sizin için tasarlıyor, 7/24 yönetiyor ve destek veriyoruz.


Maliyet Avantajı Sağlıyoruz

 

Artan IT yatırım maliyetlerini, esnek ödeme modelleriyle %70’e varan oranlarda azaltıyor ve tek yönetilen hizmet sağlayıcınız olarak yalın finansal süreçler sunuyoruz.


Felaket kurtarma ve iş sürekliliği kurumunuzu güvence altına alır!


Felaket kurtarma merkezi dizaynı, tek başına bir uzmanlıktan çok birden fazla çözümü bir araya getirerek her bir servisin ihtiyacına göre entegre bir sistem oluşturmalıdır.

Böylelikle şirketler için kritik olan servislerin başına gelebilecek herhangi bir arıza (yangın, kullanıcı hatası gibi durumlarda) sıfır/sıfıra yakın kesinti ve sıfır veri kaybı ile müdahaleye gerek kalmaksızın çalışmaya devam etme imkânı sağlanmış olur.


Bulut yönetimi ile ilgili içeriğimize web sitemizden ulaşabilirsiniz.


collect
0
avatar
Ugur ozcelik
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more