logo
logo
twitter facebook facebook
venus pub2018
twitter facebook facebook
Followers 0 Following 0
venus pub2018 2019-08-06
img

یکی از بیماری های شایع که امروزه بسیار فرا گیر شده است شقاق مقعدی است . این بیماری بیشتر افرادی را درگیر می کند که دارای یبوست هستند .برای درمان شقاق مقعدی روشهای متنوعی وجود دارد . شقاق اگر زود اقدام به پیگیری آن شود می تواند به راحتی درمان شود. شقاق مقعد به شکل یک قطره اشک خطی دردناک و یا ایجاد شکاف در بافت پوششی نرم و مرطوب (مخاط) قسمت انتهایی کانال مقعد ظاهر می‌شود

عوامل دیگری مانند اسهال مزمن، بیماری های التهابی روده ، بیماری کولین، زور زدن در دوران کودکی، ماهیچه های اسفینتر مقعدی تنگ و در موارد کمی عفونت هایی مانند سفلیس و تبخال که از طریق روابط جنسی منتقل می شوند، می توانند دخیل باشند. بیشترین علامت رایج این بیماری ،خارش به همراه درد شدید یا خونریزی هنگام دفع مدفوع است.

بهترین درمان خانگی و گیاهی شقاق مقعدی

۱٫ درمان شقاق مقعدی با روغن زیتون و موم و عسل

به مقدار یکسان روغن زیتون، عسل و موم را داخل یک کاسه با هم مخلوط کنید. ترکیب را داخل مایکروویو تا حدی گرم کنید که موم کاملا آب شود. اجازه دهید سرد شود ، سپس روی قسمت مورد نظر بمالید ، این کار را چند بار در روز تکرار کنید.

۲٫ نشستن داخل یک ظرف آب داغ

وان حمام( یا لگنی که بتوان داخل آن نشست) را از آب گرم پر کنید ، چند قطره روغن اسانس اسطوخودوس را به آن اضافه کرده و هم بزنید. تا کمر داخل وان بنشینید و برای مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنید. این کار را ۲ تا ۳ بار درروز تکرار کنید.
نکته:میتوانید این کار یا کمپرس گرم ساده را بعد از مدفوع کردن، انجام دهید.

۳٫سرکه سیب موثرترین روش درمان شقاق

سرکه ی سیب از موثرترین روش های درمان خانگی شناخته شده برای شقاق است . می توانید ترکیب سرکه ی سیب با آب و کمی عسل را هر روز به محل شقاق خود بمالید .

collect
0
venus pub2018 2019-08-06

در تولید فیلتر هوا انواع مختلفی از مواد اولیه استفاده می شود که در این مبحث می توان  به پلی یورتان در تولید فیلتر هوا اشاره نمود، در ادامه با ما همراه باشید تا،پلی یورتان را بیشتر بشناسید.

پلی یورتان در تولید فیلتر هوا

برخی از مواد اولیه تولید فیلتر هوا از این قبیل اند : پلي ،ايزو ،کاغذ چين خورده استاندارد فيلتر هوا ، کاغذ خام فيلتر هوا ،دي ام اف ، چسب کاغذفيلترهوا، توري فيلترهوا.

مزیت استفاده از پلی یورتان در تولید فیلتر هوا

پلی یورتان ها مواد سبک وزنی هستند کاربرد پلی یورتان ها به محیط زیست کمک زیادی می کند زیرا وزن کمتری ماده در خودرو استفاده می شود در مقایسه با سایر مواد پلیمری. این مزیت همچنین باعث کاهش مصرف سوخت خودرو و کاهش انتشاز گازهای آلاینده در محیط زیست می شود.

در طول سالیان  تا ۴۰ درصد کاهش در مصرف مواد وجود داشته، در حالی که کارایی و کیفیت نهایی محصول نهایی حفظ شده است. به عنوان مثال، فوم صندلی یکی از قطعاتی است که کمترین دانسیته را در بین دیگر قطعات مورد استفاده در خودرو می باشد.

فیلتر هوای خودرو

پلی یورتان در تولید فیلتر هوا : در تولید فیلتر هوا جهت استفاده به عنوان فیلتر خودرو های سواری، فیلتر وسایل نقلیه سنگین و حتی فیلتر های صنعتی اغلب از فوم پلی یورتان فلکس  فوم نرم استفاده می شود.

ترکیبات فوم پلی یورتان 

فوم پلی یورتان مورد استفاده در صنعت فیلتر سازی از ترکیب دو مایع شیمیایی به نام ایزوسیانات که به اختصار ایزو گفته می شود و رزین پلی ال که به اختصار پلی نامیده می شود با نسبت مشخص تولید می گردد.

نسبت ترکیب پلی ال به ایزوسیانات معمولا سه به یک می باشد  در صورت  استفاده از مواد پلی خالص که این نسبت توسط دستگاه تولید فوم پلی یورتان قابل تنظیم می باشد.

همچنین افزودن فیلر موجب غلیظ تر شدن رزین پلی ال شده که باعث وارد آمدن فشار به پمپ دستگاه تزریق و استهلاک دستگاه تزریق فوم خواهد شد. کیفیت فوم فیلتر هوا تولیدی علاوه بر خلوص مواد اولیه پلی یورتان تابع عوامل دیگری از جمله  مقدار وزن فوم بر واحد حجم قالب فیلتر، نحوه میکس مواد با دستگاه یا به صورت دستی و غیره نیز می باشد.

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

سمنت برد را می توان در تمامی پوشش های ساختمان از قبیل نما ،دیوار های خارجی و داخلی ،سقف کاذب داخلی و خارجی استفاده کرد و به دلیل این که تغییرات شرایط آب و هوایی آسیبی به این محصول نمی رساند می توان از نمای سمنت برد در مناطق مرطوب و شرایط سخت آب و هوایی نیز استفاده نمود. جهت اطلاع از قیمت و نحوه سفارش با ما تماس بگیرید.

کاربرد فایبر سمنت در ساختمان ها چگونه است ؟

فایبر سمنت برد توسط پیچ بر روی سازه فلزی که روی نما و یا دیوار داخلی یا خارجی ساختمان تعبیه شده است متصل می‌گردد که مشخصات سازه فلزی بسته به نوع کاربرد فایبر سمنت و همچنین نوع ساختمان و تعداد طبقات متفاوت خواهد بود. نکته حائز اهمیت در نصب فایبر سمنت رعایت درزهای انبساط و نحوه آب بندی می‌باشد .

فایبر سمنت چگونه تولید می شود؟

اگر انتخاب شما به عنوان یک ساختمان ساز استفاده از فایبر سمنت است ، پس حق مسلم شماست که بدانید که چگونه تولید می شود و اجزای تشکیل دهنده آن کدامند .

صفحات سیمانی مصلح شده با الیاف که با نام فایبر سمنت برد یا صفحات سیمانی الیاف دار شناخته می شوند، مخلوطی همگن از سیمان ، سیلیس ، الیاف و آب بوده که در فرایند پیچیده ای به نام ماشین هات چک Hatschek تولید می شود ،که عمل آوری نهایی آنها هوا خشک یا با دستگاه اتو کلاوAutoclave) )می باشد.

آیا فایبر سمنت عایق رطوبت است ؟

صفحات سیمانی الیاف دار ( سمنت برد) به لحاظ اینکه عمداتاً از سیمان ساخته شده اند ذاتاً با محیط مرطوب و آب سازگاری خوبی دارند ، اما به دلیل وجود الیاف سلولزی در ترکیب آنها و خاصیت جذب آب بالای این مواد در هنگام اشباع شدن از رطوبت ( چه مستقیم و چه به وسیله بخار و رطوبت موجود در هوا منبسط و در هنگام خشک شدن منقبض می شوند و تنش های ناشی از این کاهش و افزایش طول بر روی محل اتصال ( محل پیچها ) نما را دچار مشکل خواهد نمود .

برای جلوگیری از این گونه معایب فایبرسمنت برد در پشت پنل سیلر مخصوص استفاده شده و از روی پنل هم پرایمر و رنگ این وظیفه را انجام میدهند ، تا جذب رطوبت به حداقل رسانده شود .

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

نقاشی سیاه قلم یکی از سبک های نقاشی است که طرفداران بسیاری دارد . این نقاشی ها در عین سادگی و یکرنگی بسیار حرفه ای نقاشی می شوند . این سبک نقاشی طوری است که فقط با مداد یکرنگ کشیده می شود اما طرحی که در انتها می بینیم بسیار چشم نواز و طبیعی است با ما همراه باشید.

عکس های نقاشی سیاه قلم به صورت حرفه ای

عکس های نقاشی سیاه قلم به صورت حرفه ای

محو کردن «blending»: محو کردن برای ایجاد انتقال صیقلی بین نواحی تاریک تر و روشن تر طراحی, انجام می‌شود همچنین این روش می‌تواند سایه روشن «shadow effect» ایجاد کند. یک روش استفاده از انگشت برای ساییدن یا پخش کردن زغال بر روی کاغذ و دیگری استفاده از محو کن هاي کاغذی «paper blending stamps» کـه Toritillon نامیده می‌شوند.

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

پسرزایی و دخترزایی با آب قلیایی : یکی از مواردی که برای جوامع بشری امروز بسیار دارای اهمیت شده است، تعیین جنسیت فرزندشان است. بسیاری از افراد برای اینکه جنینشان دارای جنسیت مورد نظرشان باشد راه هایی را به کار می برند. این راه کارها برخی پزشکی و دارویی است و برخی دیگر روش های خانگی است. نوشیدن آب قلیایی و تغذیه مناسب ، به خوبی بر سطح PH در رحم و واژن که در آن کروموزوم های زن قادر به حمل اسپرم مردانه است، تاثیر می گذارد.

در کل ما برای پسرزایی و دخترزایی دو فرمول داریم که در ادامه به تفصیل در مورد آنها سخن خواهیم گفت:

اندازه گیری PH بدن

قبل از اینکه به سراغ روش های خانگی و دارویی برای جنسیت بروید ، اول بهتر است ph  بدن خود را اندازه بگیرید. زیرا این مورد تنها عامل تعیین کننده در تعیین جنسیت جنین است.

بدن هر انسانی PHخاصی دارد که با عوامل مختلف مانند بیماری ها، مواد غذایی و خصوصیات ژنتیکی تغییر می کند. معمولا ساختار بدن بیشتر حالت اسیدی دارد اما اسپرم ها بیشتر در محیط های قلیایی زنده می مانند. اما سوال اینجاست که محیط بدن و به خصوص ناحیه تناسلی شما قلیایی است یا اسیدی؟ این کار با خریدن دستگاه اندازه گیری PH امکان پذیر است که در داروخانه ها قابل دسترسی است.

پسرزایی با آب قلیایی

احتمال پسردار شدن در محیط های قلیایی بیشتر است. طب سنتی روش های بسیاری را برای قلیایی کردن محیط بدن عنوان کرده است . روش هایی مانند تزریق جوش شیرین به واژن و یا رژیم قلیایی . اما همه این موارد سختی های به خصوصی دارند . شستشوی واژن با آب قلیایی پیش از نزدیکی احتمال پسر دار شدن در زمان 48 ساعت پس از تخمک گذاری به بالای 80 درصد می رساند، زیرا این آب  PH واژن را به شدت قلیایی می‌کند

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

در ساخت دکور با یونولیت و پلاستوفوم معمولا از یونولیت و پلاستوفوم معمولی دانسیته ۱۲ استفاده میگردد. ساخت دکور با یونولیت یکی از جذاب ترین کارها می باشد. با استفاده از یونولیت می توان بسیاری از ایده هایی که دارید را بسازید. پس با ما در این مقاله همراه باشید.

استفاده از یونولیت برای ساخت دکور

 با توجه به انواع یونولیت در ساخت دکور با یونولیت و پلاستوفوم معمولا از یونولیت و پلاستوفوم معمولی دانسیته ۱۲ استفاده میگردد. زیرا بعد از شکل دهی یونولیت و پلاستوفوم با موادی مانند رزین های پایه آب (رزین پایه روغنی و تینری باعث ذوب شدن لایه های بیرونی که با رزین در ارتباط هستند می شود )، گچ ، گچ و خاک و سیمان پوشیده میگردد. ساخت دکور بایونولیت و پلاستوفوم میتواند با اشکال کوچک و یا اشکال بزرگ باشد که بستگی به طراح دکور و محل استفاده دارد.

دکورهای یونولیت و فوم در کجاها کاربرد دارد؟

دکور های یونولیت و پلاستوفوم معمولا بصورت موقت و یا دائمی بعنوان دکور در نمایشگاه ها ، هیئت های حسینی ، خانه و دفتر کار ساخته میشوند. ابعاد ساخت دکور بایونولیت و پلاستوفوم از ضخامت ده سانت در۳۰ در ۳۰ سانت و در ابعاد بزرگ تا ضخامت ۱۰۰ سانت * ۱۲۰ * ۶۰۰ سانت طراحی و قابل اجرا میباشد.

ساخت دکور با یونولیت و پلاستوفوم در سطح کوچک و خانگی

در طراحی و ساخت دکور با یونولیت و پلاستوفوم در طراحی و اجرای خانگی ابتدا طرح و نقشه برروی یونولیت و پلاستوفوم انتقال داده میشود و بعد از آن با ابزار های مختلف مانند سشوار صنعتی ، هویه ، میله داغ و سیم برش المنت یونولیت و پلاستوفوم را به شکل نقشه تبدیل میکنند و بعد از آن نوبت سنباده کاری نرم و بعد پوشانیدن یونولیت و پلاستوفوم با گچ یا سیمان و پودر سنگ و یا رزین پایه آب و اکثرا رنگ پایه آب میباشد.

ساخت دکور بایونولیت و پلاستوفوم در سطح صنعتی و انبوه و کارخانه ای

در ساخت دکور با یونولیت و پلاستوفوم صنعتی معمولا قالبی از طرح و نقشه بصورت دو جداره ساخته میشود که از جنس آلومینیوم میباشد (بعلت خنک شدن سریع )و بعد از آن دانه های یونولیت و پلاستوفوم در داخل قالب تزریق میگردد و از نمونه طرح به تعداد انبوه تولید میگردد. و یا در روش دیگر با استفاده از طرح دکور و تبدیل آن به برنامه جی قابل کارکرد با سی ان سی یونولیت و پلاستوفوم را برش داده و مانند طرح دکور در می آورند.

collect
0
venus pub2018 2019-08-06

در یک محیط کار وجود مبلمان اداری خوب با استاندارهای لازمه برای حفظ شرکت و یا دفتر کار و همچنین راحتی کارمندان بسیار موثر است.مبلمان اداری تا حدود زیادی بستگی به مساحت دفتر، تعداد کارمندان و نوع بیزنس شما دارد و همچنین به این موضوع دقت کنید که اگر محیط کار کوچکی دارید حتما به دکوراسیون آن دقت داشته باشید چرا که در این صورت کم بودن وسعت، بر ارزش فضای در دسترس افزوده شده  و مکان هایی با پرت کمتری در دفتر کار وجود خواهد داشت. به دلیل گران بودن هزینه ملک نیز باید بدانید که اغلب کسب و کارها تمایل به کار در جایی کوچک را دارند چرا که این کار هزینه ها را به میزان زیادی کاهش می دهد.

 چه نوع مبلمان اداری برای بانک ها مناسب است؟

مبلمان اداری هر واحد اقتصادی با توجه به ویژگی های همان کسب و کار طراحی و اجرا می شود. مثلا اگر شرکتی ارباب رجوع زیادی دارد اتاق انتظار یا لابی آن دارای مبلمان خاصی است و می تواند افراد را برای مدت زمان خاصی با آسایش در انتظار ملاقات قرار دهد. در مورد بعضی از شرکت ها که ارباب رجوع به صورت فیزیکی مراجعه نمی کند نوع طراحی و چیدمان متفاوت می شود.

بانک ها نیز برای طراحی مبلمان اداری خود داستانی متفاوت دارند. در این مکان های اداری که قرار است ارباب رجوع با کارمند و مدیر ارتباط مستقیمی داشته باشد و به احتمال قوی نیز مدت زمانی را باید به انتظار بنشیند، طراحی مبلمان شکل متفاوتی پیدا می کند. این طراحی علاوه بر این باید راحتی کارمند و اپراتور را تامین کند و باید برای راحتی مشتریان در زمانی که در بانک حضور دارند نیز چاره ای بیاندیشد. کسانی که در زمینه کار طراحی داخلی و ساخت و اجرای مبلمان اداری دستی بر آتش دارند همیشه راهکار ها و شیوه های خوبی را در اختیار متقاضیان خود قرار می دهند.

مبلمان اداری کارمندان در یک دفتر چه تفاوت هایی دارد؟

در یک دفتر کار ممکن است میز اداری کارمندان مختلف بر اساس سمت و یا رتبه شغلی آن ها متفاوت باشد. در این مکان ها میز منشی نیز تا حدود زیادی با کارمندان دیگر متفاوت است چرا که نحوه کار منشی و ضروریاتی که برای انجام کار خود به آن ها نیاز دارد و همچنین دفاتر و اسنادی که باید در دسترس داشته باشد میز کار او را نسب به سایر کارمندان متفاوت می کند. جای لوازم مربوط به کار منشی مثل کامپیوتر، پرینتر، فکس و اسکنر نیز باید به درستی مشخص شده باشد تا او به هنگام کار به آن ها دسترسی داشته باشد. در مجموع در بیشتر دفاتر اداری میز منشی ها و مسئول دفتر ها بزرگ تر و کامل تر است و این ها همه در راستای بهینه سازی کار منشی و به تبع آن کل مجموعه انجام می گیرد.

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

ادبیات اولین و مهم ترین درس دفترچه عمومی‌کنکور سراسری است و تست‌های ۱ تا ۲۵ دفترچه عمومی‌را شامل می‌شود. دلیل اهمیت این درس سه چیز است:

1. ضریب ۴ در دروس عمومی
2.اولین درس دفترچه است، بنابرابن پاسخ یا عدم پاسخگویی آن در روحیه داوطلب موثر است.
3.زبان مادری خودمان است، پس با کمی‌دقت میتوانیم امتیاز کامل این درس را بگیریم.

 در درس ادبیات ۲۵ تست داریم که باید آنها را در ۱۸ دقیقه پاسخ دهیم. بنابراین باید بودجه بندی سرفصل‌های این ۲۵ تست را بدانیم تا با استراتژی به جنگ آنها برویم.

 بودجه بندی سوالات ادبیات در کنکور سراسری به چه صورت است ؟

مباحث ادبیات کنکور و تعداد تست هر مبحث به شکل زیر است:

1.املا و لغت                 ۵ تست

2.تاریخ ادبیات            ۳ تست

3. آرایه ادبی                ۳ تست

4.زبان فارسی             ۵ تست

۵.قرابت معنایی          ۹ تست

بودجه بندی تست‌های ادبیات در کنکور سال‌های متوالی تقریبا به همین شکل بوده ، بنابراین باید ادبیات را به شکل مبحثی یا موضوعی مطالعه کرد

بخش املا و لغت در ادبیات را چگونه بخوانیم ؟

لغت

 این مبحث توصیفی است و ۳ تست را در ادبیات کنکور شامل میشود. بهترین منبع برای مطالعه واژه‌ها و لغات ادبیات ، خود کتاب درسی است.

اول.لغات و واژه‌های انتهای کتاب ادبیات

دوم.لغات و عبارات شماره دار هر درس،توضیحات

در مطالعه لغات انتهای کتاب باید به موارد زیر دقت کنید:

1.تمام معانی یک لغت را بخوانید. فقط به دانستن یکی از معانی اکتفا نکنید و تک تک معانی را حفظ کنید.

2.واژه‌هایی که توضیحات زیاد دارند را هم با دقت بخوانید.

3.کلمات و عبارات شماره دار هر درس، که معنی آنها در قسمت توضیحات آمده را حتما مطالعه کنید. به ویژه عبارات و آیات نثرهای قدیم

4.کادر‌های آورده اند که… را حتما بخوانید و به پاورقی‌ها دقت ویژه داشته باشید.

بهترین راه برای مطالعه لغات و معانی ادبیات کنکور

برای تسلط بر لغات و معانی آنها، خواندن و مرور کردن از روی کتاب درسی است

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

کرکره برقی شفاف نیز نوعی دیگر از کرکره است که به جای کرکره آلومینیومی یا فولادی استفاده می شود به جرات می توان گفت که کرکره شفاف از لحاظ زیبای و استحکام از همه کرکره های موجود در بازار ،بهتر است این نوع کرکره از مواد اولیه پلی کربنات که یک نوع ماده سفید به رنگ شکر می باشد درست شده است،به دلیل شفاف بودن و ضریب ایمنی بالا بیشتر در بانک ها و صرافی ها مورد استفاده قرار می گیرد.کرکره برقی شفاف رابشناسیماز کرکره برقی شفاف برای حفاظ پشت پنجره ها ،تراس ها و ورودی واحدهای آپارتمانی نیز استفاده می شود ، به دلیل شفاف بودن این نوع کرکره زمانی که برای حفاظ پنجره مورد استفاده قرار می گیرد و زمانی که کرکره بسته است نور داخل ساختمان حفظ می گردد ،این نوع کرکره تاییده پلیس امنیت و پیشگیری را دارا می باشد.کرکره برقی شفاف (پلی کربنات)کرکره شفاف یا کرکره پلی کربنات معمولاً جهت اماکنی نظیر بانک ها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد.کرکره شفاف علاوه بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV ، در مقایسه با سایر کرکره اتوماتیک بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت را دارا و انواع مختلف آن دارای تائیدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی می باشد.تیغه هاکرکره برقی شفاف رابشناسیم : این تیغه ها ،تیغه شفاف نیز نامیده می شوند که از مواد پلی کربنات و از مقاوم ترین پلیمر ساخته شده و با مقاومت مکانیکی بسیار بالا می باشد.جهت استحکام بیشتر این تیغه ها در بین فاصله های آن ها از لوله های استیل یاآلومینیوم استفاده می شودکه امنیت را دو چندان می کند.به دلیل خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات،در برابرآتش مقاومت بسیار بالایی دارد و از سرایت آتش جلوگیری می نماید.شفافیت و استحکام کرکره برقی استحکام مواد پلی کربنات به قدری بالا است که در شدید ترن تصادف ها نیز خرد نمی شود،همین شفافیت و استحکام دقیقاً در کرکره های برقی شفاف پلی کربنات نیز وجود دارداز قطعات کوچک پلی کربن تشکیل شده که این قطعات بصورت آجر در کنار یکدیگر چیده می شوند و یک دیواره را تشکیل می دهند.لذا باید توجه داشته باشید که کرکره برقی شفاف هیچگاه مانند یک شیشه یکسره نیست،بلکه مانند قطعات کوچک شیشه ای است که در کنارهم چیده شده اند.

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

چسب فیلتر یک چسب دو جزیی بر پایه پلی یورتان جهت استفاده به صورت دستی و دستگاهی میباشد. چسبندگی عالی به انواع سطوح پلیمری ، فلزی  از مزایای این محصول است. چسابندن کاغذ فیلتر هوا از دیگر کاربرد های این چسب ها هستند.مزایای دیگر این محصول مقاومت حرارتی و شیمیایی ( محیط های حلالی،روغنی،بنزینی و حتی اسیدی و بازی ) عالی میباشد.چسب فیلتر هوا خشک جنس پلی یورتان  با چسبندگی فوق العاده به سطوح مختلف از جمله گالوانیزه و پلی آمید بکار میرود. چسب هوا خشک فیلتر جهت تولید انواع فیلترهای هوای خودروهای سبک و سنگین، فیلترهای صنعتی، فیلترهای روغن، بنزین و گازوئیل بکار میرود.

رعایت چه مواردی در استفاده از چسب فیلتر هوا ضروری است؟

 • قبل از استفاده جز پلی ال را بخوبی هم بزنید تا کاملا یکنواخت گردد.

 • توجه نمایید رطوبت به هیچ وجه نبایستی به درون بشکه های چسب و هاردنر نفوذ کند.

 • در صورتی که به صورت دستی استفاده مینمایید بایستی از گرید H55apsco701 استفاده و مقدار چسب مصرفی را با توجه به زمان pot life تهیه نمایید تا از سفت شدن قبل از استفاده جلوگیری گردد.

 • در صورتی که انعطاف پذیری چسب مورد نظر باشد بایستی از گرید M17Mco701 با ایزو ۸۰۰۱ با نسبت اختلاط ۱۰۰ به ۳۰ استفاده نمایید.

 • توجه داشته باشید که افزایش استحکام و سختی تا یک هفته بعد از قالبگیری ادامه دارد.

 • زمان سفت شدن این چسب بسته به میزان رطوبت محیط و درجه حرارت محیط  متغیر می باشد.

 • با افزایش دما ،غلظت کاهش و سرعت گیرایی چسب افزایش خواهد داشت.

  چسب های پایه حلالی و پایه آبی

  چسب های پایه حلالی و پایه آبی دارای مزایا و معایب زیر هستند:

  محصولات پایه حلالی به سرعت خشک می شوند، و حلال ها به چسبندگی خوب به بسیاری از سطوح کمک می کنند. محدودیت های ایمنی و زیست محیطی دو مشکل اصلی حلال های آتشگیر هستند. بیشتر چسب های پایه حلالی با حلال های آتشگیر فرمول بندی می شوند، که مصرف آنها نیازمند احتیاط زیاد است، و ممکن است مقادیر زیادی ترکیبات فرار داشته باشند.

  محصولات پایه آبی جایگزین های جذابی برای چسب های پایه حلالی هستند. اگرچه که محصولات پایه آبی مرسوم بسیار آهسته تر از پایه حلالی ها خشک می شوند، اما تجهیزات ویژه ای می توانند زمان خشک شدن را شتاب بخشند. برخی فرمولاسیون های نوین تر هم هستند که اتصال آنی ایجاد می کنند.

  سمنت های تماسی

  سازندگان فیلتر عموما از سمنت ها برای اتصال واشرهای رابری یا مقوایی یه قاب ها یا سرپوش های انتهایی فلزی استفاده می کنند. چسب به هر دو سطح اتصال زده می شود و تا زمان خشک شدن چسب جدا از هم نگه داشته می شوند. به محض اینکه چسب حالت خشک شده بخود بگیرد، باید سطوح را به هم متصل کرد.

  بهترین کاربرد سمنت های تماسی بر روی مواد غیرمتخلخل است. انواع فرمولاسیون های پایه حلالی و پایه آبی از این سمنت ها موجود است، گرچه حلال ها می توانند برای برخی سطوح مهاجم باشند.

   چسب های الاستومری پایه حلالی

  این گروه از چسب های تک جزئی را می توان برروی فیلترهای هوا و برای نصب واشرها استفاده کرد. سطوح باید زمانی که چسب خیس است به یکدیگر متصل شوند و حداقل یکی از سطوح باید امکان عبور حلال را به منظور وقوع پخت بدهد.

  بتونه ها و ماستیک ها

  بتونه ها و ماستیک ها محصولاتی با ویسکوزیته بالا اما خشک شدن آهسته همراه با خواص پرکنندگی عالی فواصل هستند.

  آنها اتصالاتی فوری و قوی برای استفاده در چسباندن مواد کاغذی یا شیشه ای چین خورده به قاب جذب هوای فیلترها ایجاد می کنند. درزگیر سفت به داخل حفرات قاب اعمال می شود و این مجموعه به دور واسطه چین خورده پیچانده می شود.

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

 ساخت میز ناهارخوری 4 نفره : میزناهارخوری چوبی جزو قدیمی ترین نوع میزهای ناهارخوری است که هنوز هم طرفداران بسیاری را خود اختصاص می دهد.

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

یکی از مسایل که این روزها به دغدغه بسیاری از ما به خصوص جوانان تبدیل شده، برطرف کردن جوش های صورت و داشتن پوستی صاف و شفاف است. مطمئنا شما هم بارها و بارها در مجلات و سایت های گوناگون مطالب مختلفی را درباره رفع جوش های صورت خوانده و یا حتی به دکتر مراجعه کرده  و درمان های شیمیایی زیادی را امتحان کرده ولی از نتیجه آن راضی نبوده اید. جوش صورت می تواند به دلیل تغذیه نامناسب، ورزش نکردن، کم خوابی و یا استرس و اضطراب ایجاد شود.

درمان جوش صورت با سرکه بالزامیک

چیزی که در این مقاله قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم یک راه درمانی ساده و کم هزینه و دائمی برای رفع جوش های صورت می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که خواندن این مطلب را از دست ندهید .همانطور که می دانید همواره استفاده از روش های سنتی ( طب سنتی ) در درمان بسیاری از مشکلات پوستی گاها موثرتر از درمان های شیمیایی عمل کرده است. استفاده از سرکه بالزامیک نیز یکی از همین درمان های سنتی برای از بین بردن جوش صورت و داشتن پوستی شفاف  می باشد. سرکه بالزامیک نوعی سرکه انگور سفید ایتالیایی است که طعم شیرینی دارد و فواید زیادی برای بدن بخصوص پوست دارد. سرکه بالزامیک خواص بسیاری دارد و بهتر است از آن به عنوان چاشنی در وعده های غذایی استفاده شود. سرکه بالزامیک یک چاشنی خوش طعم است که علاوه بر استفاده در غذا و انواع سالاد ها می توان از آن به عنوان یکی از موثر ترین درمان های آکنه و جوش صورت نام برد.

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

در بازدید از یک رستوران ،مشتریانی زمانی بیشتر علاقه مند به طعم غذا و محیط می باشند،که علاوه بر طعم غذا از فضای آن نیز لذت می بردندبه طور واضح تر به همراه غذا ،آرامش محیط نیز برایشان الویت دارد.اگرچه این واقعیت صادق است ،اما امروزه  فشار  پایداربرای محیط آرام  وبه همراه غذاهای ارگانیک افزایش یافته است و پیدا کردن فضای رستوران به همان اندازه مهم شدکه در گذشته فقط خوردن خالی غذا بود.در ادامه با ما همراه باشید تا با کاربرد باغ عمودی در فضای رستوران بیشتر آشنا شوید.

کاربرد باغ عمودی در فضای رستوران

غذاهای خود را از کجا به دست می آورند؟ آیا آنها از مزارع محلی حمایت می کنند؟ آیا رستوران ها از تازه ترین مواد تشکیل دهنده استفاده می کنند؟ همه اینها در صورتی است که ، البته با حفظ منو می توانید غذای ارگانیک را انتخاب نمایید.

در مرحله بعد به همراه غذا،یک محیطی را که دوست دارید تجربه می نمایید،امروزه دیگر  فضای رستوران برای برخی از افراد حتی از خوردن غذا در آن نیز بیشتر الویت دارد ،افراد دیگر با توجه به زندگی ماشینی امروزه، محیط آرام بخش را بیشتر دوست دارند تا طبخ غذای عالی!

این دیوارهای سبز چیست؟

نه،دیوارهای سبز به رنگ جدیدی اشاره نمی کنند. این کشاورزی عمودی است، و محبوبیت آن در حال افزایش است. واقعاً در چند سال بعد در رستوران های سراسر کشور ،حضور دیوارهای زنده سبز فقط رواج می یابد.

ایده های جدیدمدیران رستوران  برای جذب مشتری

از آنجا که رستوران ها اکنون در زمان فوق العاده ای وجود دارند که میهمانانشان بیش از هر زمان دیگری نسبت به آنچه مصرف می کنند نگران باشند، سرآشپزها برای تهیه تازه ترین غذاها این دیوارهای سبز را درگیر می کنند.

مهم است که سرآشپزها و صاحبان آنها بهترین کیفیت مواد را در اختیار مهمانان خود قرار دهند ،و این کار از طریق داشتن گیاهان محلی،کاهو و گلهای خوراکی در فضای رستوران آنها در حال رشد است.

دیوارهایی که شما می خواهید بخورید!

داشتن این دیوارهای سبز برای گرفتن مواد اولیه نیز به غذاهای خوش طعم تر کمک می کند. آیا شما یک کوکتل با رزماری می خواهید؟ در مورد سالاد با سبزی های رنگی مختلف چطور؟ آیا میکرو گوجه ها را بالای املت خود ترجیح می دهید؟ اکنون این امکان پذیر است به مرور، آنها دیوارهایی هستند که می توانید بخورید و واقعا آنها دیوارهایی هستند که شما می خواهید بخورید.

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

خرید یک سرویس قابلمه با کیفیت یکی از وسواس های کدبانوهای ایرانی است. چون یک کدبانو در طول روز حتما یک الی دوبار شاید هم بیشتر برای پخت و پز به تابه و قابلمه نیاز دارد. پس جنس مرغوب و دیر خش و خط افتادن آن برایشان بسیار اهمیت دارد.

علاوه بر مقاومت و استحکام قابلمه و تابه ، سلامت اعضای خانواده نیز در خرید قابلمه اهمیت دارد. یکی از مواردی که می توان از مزایای قابلمه گرانیتی نام برد ، استفاده از روکش های نانو گرانیت است که هیچ آسیبی به بدن نمی رسانند. علاوه بر آن شما می توانید در این سرویس های قابلمه گرانیتی غذاهای خود را بدون روغن و با استفاده از پخت تحت فشار طبخ نمایید.

خرید سرویس قابلمه گرانیتی در بابل

تمام نکاتی که در بالا ذکر شد در خرید تابه و قابلمه اهمیت دارد و جزء اولویت های بانوان به شمار می رود. حال فرض کنید یک بانوی شمالی قصد خرید قابلمه گرانیتی دارد ، همه ما قطعا یک بار طعم لذیذ غذا های شمالی را چشیده ایم. راز این غذاهای خوشمزه علاوه بر مواد درجه یک . هنر زنان شمال استفاده از ظروف درجه یک در طبخ غذا است. بانوان شمالی معمولا از ظروفی برای طبخ غذای خود استفاده می کنند که هم سرعت پخت بالا ببرد و هم به حفظ ارزش مواد مغذی غذا ها کمک کند.

پس با این تفاسیر ما به همه کدبانو های کشور خرید تابه و قابلمه گرانیتی را پیشنهاد می کنیم. زیرا علاوه بر موارد ذکر شده این ظروف مورد تایید پزشکان و فعالان حوزه سلامت نیز هست. با ما همراه باشید تا شما را هم با مزایای ظروف گرانیتی آشنا کنیم و هم با نحوه پخت غذا و شستن این ظروف.

جنس به کار رفته در قابلمه گرانیتی از چیست ؟

شاید تصور کنید که در قابلمه های گرانیتی از سنگ گرانیت استفاده شده است اما اینگونه نیست. در حقیقت این نام بدلیل وجود دانه های خالدار بر روی سطوح این ظروف است که همانند سنگ گرانیت به نظر می رسد. تولید قابلمه گرانیتی توانست مزایای محصولات قبلی همچون تفلون و سرامیک را در هم ادغام کند و به محصولی بی نظیر تبدیل شود

میزان نچسب بودن قابلمه گرانیتی در برابر قابلمه های سرامیکی بیشتر بود که این مهمترین ویژگی در قابلمه های گرانیتی بود و معایب پوشش تفلون عدم مقاومت در برابر ساییش بود که این امر همچون پوشش های سرامیکی در قابلمه های گرانیتی رفع گردید.. سرویس قابلمه گرانیتی به گونه ای است که می توان گفت مزایای تفلون و سرامیک را در خود جمع کرده است

 چگونه می توان عمر ظروف گرانیتی را دوبرابر کرد ؟

استفاده از قاشق چوبی یا پلاستیکی

قرار دادن قابلمه برروی شعله و حرارت ملایم

استفاده از مواد شوینده استاندارد

شستشو با ابر نرم

عدم استفاده از سیم ظرفشویی

عدم قرار گرفتن دسته قابلمه در معرض حرارت

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

حتما می دانید که یکی از ارکان ساخت هر خانه ای وجود پنجره است و پنجره ها می توانند بخشی از زیبایی هر خانه را تامین کنند. پرده در چیدمان خانه های ایرانی نقش پر رنگی دارد. پرده ها می تواند جلوه هایی از رنگ و زیبایی را در خانه شما به نمایش بگذارند و چیدمان آن را تحت تاثیر قرار دهند. البته زمانی این زیبایی دو چندان می شود که پرده های زیبا بر آنها آویخته باشد. پرده ها در کنار طرح و سبکی که یک پنجره دارد می توانند بر زیبایی ویژه پنجره ها بیفزاید.

دوخت پرده برای دکوراسیون داخلی منزل

پرده ها یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عناصر در دکوراسیون منزل هستند، چون با نور طبیعی منزل سر و کار دارند. هر خانم خانه داری باید در مورد جزییات آن اطلاعات کافی داشته باشید تا در هنگام سفارش دوخت پرده مناسب ترین و بهترین مدل را متناسب با فضای دکوراسیون خود انتخاب کند.

سه سطحی که در خانه بسیار مهم است کف، سقف و دیوارها می باشد که بخشی از دیوار ها را معمولا پنجره ها در بر می گیرند که وجود پرده برای پنجره ها و دکوراسیون داخلی بسیار مهم است. استفاده از پرده هایی که با طرح و رنگ و چیدمان خانه شما تناسب بیشتری داشته باشد، نیازمند رعایت یکسری نکات است.

اول اینکه پرده ای که برای خانه خود انتخاب می کنید، متناسب با چیدمان خانه شما باشد، دوم اینکه پرده می تواند شکل و سبک مختلفی داشته باشد. سبک و شکل پرده را می توانید متناسب با دیگر وسایل خانه خود هماهنگ کنید.به همین دلیل در این مقاله قصد داریم در مورد دوخت پرده برای دکوراسیون داخلی منزل با شما صحبت کنیم.

کش دوزی پرده

یکی از بهترین راه تغییر در دکوراسیون منزل عوض کردن پرده ها است می توان با پرده های رنگی جذابیت را برای منزل به ارمغان آورد. کش دوزی پرده تاثیر مهم در ایست پرده های منزل دارد. اگر خواهان تغییر اساسی در منزل می باشید با هزینه کم می توانید دوخت پرده خود را به سحر بانو بسپارید.

مجموعه سحر بانو به عنوان یکی از برترین مراکز دوزندگی تخصصی کالای خواب، دوخت سرویس کالای خواب کامل عروس، لحاف و کش دوزی و رویه بالش و تشک، کاور لحاف ، روتختی، ملفحه و کوسن و دوخت انواع پرده ساده، پیله دو قلو و پانچ در استان گلستان فعالیت دارد و مفتخر به ارایه با کیفیت ترین و معتبرترین محصولات ایرانی و خارجی به مشتریان عزیز می باشد.هدف ما عرضه زیباترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه ی منسوجات خانگی می باشد.

collect
0
venus pub2018 2019-08-06
img

یکی از بیماری های شایع که امروزه بسیار فرا گیر شده است شقاق مقعدی است . این بیماری بیشتر افرادی را درگیر می کند که دارای یبوست هستند .برای درمان شقاق مقعدی روشهای متنوعی وجود دارد . شقاق اگر زود اقدام به پیگیری آن شود می تواند به راحتی درمان شود. شقاق مقعد به شکل یک قطره اشک خطی دردناک و یا ایجاد شکاف در بافت پوششی نرم و مرطوب (مخاط) قسمت انتهایی کانال مقعد ظاهر می‌شود

عوامل دیگری مانند اسهال مزمن، بیماری های التهابی روده ، بیماری کولین، زور زدن در دوران کودکی، ماهیچه های اسفینتر مقعدی تنگ و در موارد کمی عفونت هایی مانند سفلیس و تبخال که از طریق روابط جنسی منتقل می شوند، می توانند دخیل باشند. بیشترین علامت رایج این بیماری ،خارش به همراه درد شدید یا خونریزی هنگام دفع مدفوع است.

بهترین درمان خانگی و گیاهی شقاق مقعدی

۱٫ درمان شقاق مقعدی با روغن زیتون و موم و عسل

به مقدار یکسان روغن زیتون، عسل و موم را داخل یک کاسه با هم مخلوط کنید. ترکیب را داخل مایکروویو تا حدی گرم کنید که موم کاملا آب شود. اجازه دهید سرد شود ، سپس روی قسمت مورد نظر بمالید ، این کار را چند بار در روز تکرار کنید.

۲٫ نشستن داخل یک ظرف آب داغ

وان حمام( یا لگنی که بتوان داخل آن نشست) را از آب گرم پر کنید ، چند قطره روغن اسانس اسطوخودوس را به آن اضافه کرده و هم بزنید. تا کمر داخل وان بنشینید و برای مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنید. این کار را ۲ تا ۳ بار درروز تکرار کنید.
نکته:میتوانید این کار یا کمپرس گرم ساده را بعد از مدفوع کردن، انجام دهید.

۳٫سرکه سیب موثرترین روش درمان شقاق

سرکه ی سیب از موثرترین روش های درمان خانگی شناخته شده برای شقاق است . می توانید ترکیب سرکه ی سیب با آب و کمی عسل را هر روز به محل شقاق خود بمالید .

venus pub2018 2019-08-06
img

کرکره برقی شفاف نیز نوعی دیگر از کرکره است که به جای کرکره آلومینیومی یا فولادی استفاده می شود به جرات می توان گفت که کرکره شفاف از لحاظ زیبای و استحکام از همه کرکره های موجود در بازار ،بهتر است این نوع کرکره از مواد اولیه پلی کربنات که یک نوع ماده سفید به رنگ شکر می باشد درست شده است،به دلیل شفاف بودن و ضریب ایمنی بالا بیشتر در بانک ها و صرافی ها مورد استفاده قرار می گیرد.کرکره برقی شفاف رابشناسیماز کرکره برقی شفاف برای حفاظ پشت پنجره ها ،تراس ها و ورودی واحدهای آپارتمانی نیز استفاده می شود ، به دلیل شفاف بودن این نوع کرکره زمانی که برای حفاظ پنجره مورد استفاده قرار می گیرد و زمانی که کرکره بسته است نور داخل ساختمان حفظ می گردد ،این نوع کرکره تاییده پلیس امنیت و پیشگیری را دارا می باشد.کرکره برقی شفاف (پلی کربنات)کرکره شفاف یا کرکره پلی کربنات معمولاً جهت اماکنی نظیر بانک ها و صرافی ها که از نظر امنیتی نیاز است در هنگام شب داخل آنها رویت شود کاربرد دارد.کرکره شفاف علاوه بر عبور نور و محافظت در برابر اشعه UV ، در مقایسه با سایر کرکره اتوماتیک بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت را دارا و انواع مختلف آن دارای تائیدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی می باشد.تیغه هاکرکره برقی شفاف رابشناسیم : این تیغه ها ،تیغه شفاف نیز نامیده می شوند که از مواد پلی کربنات و از مقاوم ترین پلیمر ساخته شده و با مقاومت مکانیکی بسیار بالا می باشد.جهت استحکام بیشتر این تیغه ها در بین فاصله های آن ها از لوله های استیل یاآلومینیوم استفاده می شودکه امنیت را دو چندان می کند.به دلیل خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات،در برابرآتش مقاومت بسیار بالایی دارد و از سرایت آتش جلوگیری می نماید.شفافیت و استحکام کرکره برقی استحکام مواد پلی کربنات به قدری بالا است که در شدید ترن تصادف ها نیز خرد نمی شود،همین شفافیت و استحکام دقیقاً در کرکره های برقی شفاف پلی کربنات نیز وجود دارداز قطعات کوچک پلی کربن تشکیل شده که این قطعات بصورت آجر در کنار یکدیگر چیده می شوند و یک دیواره را تشکیل می دهند.لذا باید توجه داشته باشید که کرکره برقی شفاف هیچگاه مانند یک شیشه یکسره نیست،بلکه مانند قطعات کوچک شیشه ای است که در کنارهم چیده شده اند.

venus pub2018 2019-08-06

در تولید فیلتر هوا انواع مختلفی از مواد اولیه استفاده می شود که در این مبحث می توان  به پلی یورتان در تولید فیلتر هوا اشاره نمود، در ادامه با ما همراه باشید تا،پلی یورتان را بیشتر بشناسید.

پلی یورتان در تولید فیلتر هوا

برخی از مواد اولیه تولید فیلتر هوا از این قبیل اند : پلي ،ايزو ،کاغذ چين خورده استاندارد فيلتر هوا ، کاغذ خام فيلتر هوا ،دي ام اف ، چسب کاغذفيلترهوا، توري فيلترهوا.

مزیت استفاده از پلی یورتان در تولید فیلتر هوا

پلی یورتان ها مواد سبک وزنی هستند کاربرد پلی یورتان ها به محیط زیست کمک زیادی می کند زیرا وزن کمتری ماده در خودرو استفاده می شود در مقایسه با سایر مواد پلیمری. این مزیت همچنین باعث کاهش مصرف سوخت خودرو و کاهش انتشاز گازهای آلاینده در محیط زیست می شود.

در طول سالیان  تا ۴۰ درصد کاهش در مصرف مواد وجود داشته، در حالی که کارایی و کیفیت نهایی محصول نهایی حفظ شده است. به عنوان مثال، فوم صندلی یکی از قطعاتی است که کمترین دانسیته را در بین دیگر قطعات مورد استفاده در خودرو می باشد.

فیلتر هوای خودرو

پلی یورتان در تولید فیلتر هوا : در تولید فیلتر هوا جهت استفاده به عنوان فیلتر خودرو های سواری، فیلتر وسایل نقلیه سنگین و حتی فیلتر های صنعتی اغلب از فوم پلی یورتان فلکس  فوم نرم استفاده می شود.

ترکیبات فوم پلی یورتان 

فوم پلی یورتان مورد استفاده در صنعت فیلتر سازی از ترکیب دو مایع شیمیایی به نام ایزوسیانات که به اختصار ایزو گفته می شود و رزین پلی ال که به اختصار پلی نامیده می شود با نسبت مشخص تولید می گردد.

نسبت ترکیب پلی ال به ایزوسیانات معمولا سه به یک می باشد  در صورت  استفاده از مواد پلی خالص که این نسبت توسط دستگاه تولید فوم پلی یورتان قابل تنظیم می باشد.

همچنین افزودن فیلر موجب غلیظ تر شدن رزین پلی ال شده که باعث وارد آمدن فشار به پمپ دستگاه تزریق و استهلاک دستگاه تزریق فوم خواهد شد. کیفیت فوم فیلتر هوا تولیدی علاوه بر خلوص مواد اولیه پلی یورتان تابع عوامل دیگری از جمله  مقدار وزن فوم بر واحد حجم قالب فیلتر، نحوه میکس مواد با دستگاه یا به صورت دستی و غیره نیز می باشد.

venus pub2018 2019-08-06
img

چسب فیلتر یک چسب دو جزیی بر پایه پلی یورتان جهت استفاده به صورت دستی و دستگاهی میباشد. چسبندگی عالی به انواع سطوح پلیمری ، فلزی  از مزایای این محصول است. چسابندن کاغذ فیلتر هوا از دیگر کاربرد های این چسب ها هستند.مزایای دیگر این محصول مقاومت حرارتی و شیمیایی ( محیط های حلالی،روغنی،بنزینی و حتی اسیدی و بازی ) عالی میباشد.چسب فیلتر هوا خشک جنس پلی یورتان  با چسبندگی فوق العاده به سطوح مختلف از جمله گالوانیزه و پلی آمید بکار میرود. چسب هوا خشک فیلتر جهت تولید انواع فیلترهای هوای خودروهای سبک و سنگین، فیلترهای صنعتی، فیلترهای روغن، بنزین و گازوئیل بکار میرود.

رعایت چه مواردی در استفاده از چسب فیلتر هوا ضروری است؟

 • قبل از استفاده جز پلی ال را بخوبی هم بزنید تا کاملا یکنواخت گردد.

 • توجه نمایید رطوبت به هیچ وجه نبایستی به درون بشکه های چسب و هاردنر نفوذ کند.

 • در صورتی که به صورت دستی استفاده مینمایید بایستی از گرید H55apsco701 استفاده و مقدار چسب مصرفی را با توجه به زمان pot life تهیه نمایید تا از سفت شدن قبل از استفاده جلوگیری گردد.

 • در صورتی که انعطاف پذیری چسب مورد نظر باشد بایستی از گرید M17Mco701 با ایزو ۸۰۰۱ با نسبت اختلاط ۱۰۰ به ۳۰ استفاده نمایید.

 • توجه داشته باشید که افزایش استحکام و سختی تا یک هفته بعد از قالبگیری ادامه دارد.

 • زمان سفت شدن این چسب بسته به میزان رطوبت محیط و درجه حرارت محیط  متغیر می باشد.

 • با افزایش دما ،غلظت کاهش و سرعت گیرایی چسب افزایش خواهد داشت.

  چسب های پایه حلالی و پایه آبی

  چسب های پایه حلالی و پایه آبی دارای مزایا و معایب زیر هستند:

  محصولات پایه حلالی به سرعت خشک می شوند، و حلال ها به چسبندگی خوب به بسیاری از سطوح کمک می کنند. محدودیت های ایمنی و زیست محیطی دو مشکل اصلی حلال های آتشگیر هستند. بیشتر چسب های پایه حلالی با حلال های آتشگیر فرمول بندی می شوند، که مصرف آنها نیازمند احتیاط زیاد است، و ممکن است مقادیر زیادی ترکیبات فرار داشته باشند.

  محصولات پایه آبی جایگزین های جذابی برای چسب های پایه حلالی هستند. اگرچه که محصولات پایه آبی مرسوم بسیار آهسته تر از پایه حلالی ها خشک می شوند، اما تجهیزات ویژه ای می توانند زمان خشک شدن را شتاب بخشند. برخی فرمولاسیون های نوین تر هم هستند که اتصال آنی ایجاد می کنند.

  سمنت های تماسی

  سازندگان فیلتر عموما از سمنت ها برای اتصال واشرهای رابری یا مقوایی یه قاب ها یا سرپوش های انتهایی فلزی استفاده می کنند. چسب به هر دو سطح اتصال زده می شود و تا زمان خشک شدن چسب جدا از هم نگه داشته می شوند. به محض اینکه چسب حالت خشک شده بخود بگیرد، باید سطوح را به هم متصل کرد.

  بهترین کاربرد سمنت های تماسی بر روی مواد غیرمتخلخل است. انواع فرمولاسیون های پایه حلالی و پایه آبی از این سمنت ها موجود است، گرچه حلال ها می توانند برای برخی سطوح مهاجم باشند.

   چسب های الاستومری پایه حلالی

  این گروه از چسب های تک جزئی را می توان برروی فیلترهای هوا و برای نصب واشرها استفاده کرد. سطوح باید زمانی که چسب خیس است به یکدیگر متصل شوند و حداقل یکی از سطوح باید امکان عبور حلال را به منظور وقوع پخت بدهد.

  بتونه ها و ماستیک ها

  بتونه ها و ماستیک ها محصولاتی با ویسکوزیته بالا اما خشک شدن آهسته همراه با خواص پرکنندگی عالی فواصل هستند.

  آنها اتصالاتی فوری و قوی برای استفاده در چسباندن مواد کاغذی یا شیشه ای چین خورده به قاب جذب هوای فیلترها ایجاد می کنند. درزگیر سفت به داخل حفرات قاب اعمال می شود و این مجموعه به دور واسطه چین خورده پیچانده می شود.

venus pub2018 2019-08-06
img

سمنت برد را می توان در تمامی پوشش های ساختمان از قبیل نما ،دیوار های خارجی و داخلی ،سقف کاذب داخلی و خارجی استفاده کرد و به دلیل این که تغییرات شرایط آب و هوایی آسیبی به این محصول نمی رساند می توان از نمای سمنت برد در مناطق مرطوب و شرایط سخت آب و هوایی نیز استفاده نمود. جهت اطلاع از قیمت و نحوه سفارش با ما تماس بگیرید.

کاربرد فایبر سمنت در ساختمان ها چگونه است ؟

فایبر سمنت برد توسط پیچ بر روی سازه فلزی که روی نما و یا دیوار داخلی یا خارجی ساختمان تعبیه شده است متصل می‌گردد که مشخصات سازه فلزی بسته به نوع کاربرد فایبر سمنت و همچنین نوع ساختمان و تعداد طبقات متفاوت خواهد بود. نکته حائز اهمیت در نصب فایبر سمنت رعایت درزهای انبساط و نحوه آب بندی می‌باشد .

فایبر سمنت چگونه تولید می شود؟

اگر انتخاب شما به عنوان یک ساختمان ساز استفاده از فایبر سمنت است ، پس حق مسلم شماست که بدانید که چگونه تولید می شود و اجزای تشکیل دهنده آن کدامند .

صفحات سیمانی مصلح شده با الیاف که با نام فایبر سمنت برد یا صفحات سیمانی الیاف دار شناخته می شوند، مخلوطی همگن از سیمان ، سیلیس ، الیاف و آب بوده که در فرایند پیچیده ای به نام ماشین هات چک Hatschek تولید می شود ،که عمل آوری نهایی آنها هوا خشک یا با دستگاه اتو کلاوAutoclave) )می باشد.

آیا فایبر سمنت عایق رطوبت است ؟

صفحات سیمانی الیاف دار ( سمنت برد) به لحاظ اینکه عمداتاً از سیمان ساخته شده اند ذاتاً با محیط مرطوب و آب سازگاری خوبی دارند ، اما به دلیل وجود الیاف سلولزی در ترکیب آنها و خاصیت جذب آب بالای این مواد در هنگام اشباع شدن از رطوبت ( چه مستقیم و چه به وسیله بخار و رطوبت موجود در هوا منبسط و در هنگام خشک شدن منقبض می شوند و تنش های ناشی از این کاهش و افزایش طول بر روی محل اتصال ( محل پیچها ) نما را دچار مشکل خواهد نمود .

برای جلوگیری از این گونه معایب فایبرسمنت برد در پشت پنل سیلر مخصوص استفاده شده و از روی پنل هم پرایمر و رنگ این وظیفه را انجام میدهند ، تا جذب رطوبت به حداقل رسانده شود .

venus pub2018 2019-08-06
img

 ساخت میز ناهارخوری 4 نفره : میزناهارخوری چوبی جزو قدیمی ترین نوع میزهای ناهارخوری است که هنوز هم طرفداران بسیاری را خود اختصاص می دهد.

venus pub2018 2019-08-06
img

نقاشی سیاه قلم یکی از سبک های نقاشی است که طرفداران بسیاری دارد . این نقاشی ها در عین سادگی و یکرنگی بسیار حرفه ای نقاشی می شوند . این سبک نقاشی طوری است که فقط با مداد یکرنگ کشیده می شود اما طرحی که در انتها می بینیم بسیار چشم نواز و طبیعی است با ما همراه باشید.

عکس های نقاشی سیاه قلم به صورت حرفه ای

عکس های نقاشی سیاه قلم به صورت حرفه ای

محو کردن «blending»: محو کردن برای ایجاد انتقال صیقلی بین نواحی تاریک تر و روشن تر طراحی, انجام می‌شود همچنین این روش می‌تواند سایه روشن «shadow effect» ایجاد کند. یک روش استفاده از انگشت برای ساییدن یا پخش کردن زغال بر روی کاغذ و دیگری استفاده از محو کن هاي کاغذی «paper blending stamps» کـه Toritillon نامیده می‌شوند.

venus pub2018 2019-08-06
img

یکی از مسایل که این روزها به دغدغه بسیاری از ما به خصوص جوانان تبدیل شده، برطرف کردن جوش های صورت و داشتن پوستی صاف و شفاف است. مطمئنا شما هم بارها و بارها در مجلات و سایت های گوناگون مطالب مختلفی را درباره رفع جوش های صورت خوانده و یا حتی به دکتر مراجعه کرده  و درمان های شیمیایی زیادی را امتحان کرده ولی از نتیجه آن راضی نبوده اید. جوش صورت می تواند به دلیل تغذیه نامناسب، ورزش نکردن، کم خوابی و یا استرس و اضطراب ایجاد شود.

درمان جوش صورت با سرکه بالزامیک

چیزی که در این مقاله قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم یک راه درمانی ساده و کم هزینه و دائمی برای رفع جوش های صورت می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که خواندن این مطلب را از دست ندهید .همانطور که می دانید همواره استفاده از روش های سنتی ( طب سنتی ) در درمان بسیاری از مشکلات پوستی گاها موثرتر از درمان های شیمیایی عمل کرده است. استفاده از سرکه بالزامیک نیز یکی از همین درمان های سنتی برای از بین بردن جوش صورت و داشتن پوستی شفاف  می باشد. سرکه بالزامیک نوعی سرکه انگور سفید ایتالیایی است که طعم شیرینی دارد و فواید زیادی برای بدن بخصوص پوست دارد. سرکه بالزامیک خواص بسیاری دارد و بهتر است از آن به عنوان چاشنی در وعده های غذایی استفاده شود. سرکه بالزامیک یک چاشنی خوش طعم است که علاوه بر استفاده در غذا و انواع سالاد ها می توان از آن به عنوان یکی از موثر ترین درمان های آکنه و جوش صورت نام برد.

venus pub2018 2019-08-06
img

پسرزایی و دخترزایی با آب قلیایی : یکی از مواردی که برای جوامع بشری امروز بسیار دارای اهمیت شده است، تعیین جنسیت فرزندشان است. بسیاری از افراد برای اینکه جنینشان دارای جنسیت مورد نظرشان باشد راه هایی را به کار می برند. این راه کارها برخی پزشکی و دارویی است و برخی دیگر روش های خانگی است. نوشیدن آب قلیایی و تغذیه مناسب ، به خوبی بر سطح PH در رحم و واژن که در آن کروموزوم های زن قادر به حمل اسپرم مردانه است، تاثیر می گذارد.

در کل ما برای پسرزایی و دخترزایی دو فرمول داریم که در ادامه به تفصیل در مورد آنها سخن خواهیم گفت:

اندازه گیری PH بدن

قبل از اینکه به سراغ روش های خانگی و دارویی برای جنسیت بروید ، اول بهتر است ph  بدن خود را اندازه بگیرید. زیرا این مورد تنها عامل تعیین کننده در تعیین جنسیت جنین است.

بدن هر انسانی PHخاصی دارد که با عوامل مختلف مانند بیماری ها، مواد غذایی و خصوصیات ژنتیکی تغییر می کند. معمولا ساختار بدن بیشتر حالت اسیدی دارد اما اسپرم ها بیشتر در محیط های قلیایی زنده می مانند. اما سوال اینجاست که محیط بدن و به خصوص ناحیه تناسلی شما قلیایی است یا اسیدی؟ این کار با خریدن دستگاه اندازه گیری PH امکان پذیر است که در داروخانه ها قابل دسترسی است.

پسرزایی با آب قلیایی

احتمال پسردار شدن در محیط های قلیایی بیشتر است. طب سنتی روش های بسیاری را برای قلیایی کردن محیط بدن عنوان کرده است . روش هایی مانند تزریق جوش شیرین به واژن و یا رژیم قلیایی . اما همه این موارد سختی های به خصوصی دارند . شستشوی واژن با آب قلیایی پیش از نزدیکی احتمال پسر دار شدن در زمان 48 ساعت پس از تخمک گذاری به بالای 80 درصد می رساند، زیرا این آب  PH واژن را به شدت قلیایی می‌کند

venus pub2018 2019-08-06
img

در بازدید از یک رستوران ،مشتریانی زمانی بیشتر علاقه مند به طعم غذا و محیط می باشند،که علاوه بر طعم غذا از فضای آن نیز لذت می بردندبه طور واضح تر به همراه غذا ،آرامش محیط نیز برایشان الویت دارد.اگرچه این واقعیت صادق است ،اما امروزه  فشار  پایداربرای محیط آرام  وبه همراه غذاهای ارگانیک افزایش یافته است و پیدا کردن فضای رستوران به همان اندازه مهم شدکه در گذشته فقط خوردن خالی غذا بود.در ادامه با ما همراه باشید تا با کاربرد باغ عمودی در فضای رستوران بیشتر آشنا شوید.

کاربرد باغ عمودی در فضای رستوران

غذاهای خود را از کجا به دست می آورند؟ آیا آنها از مزارع محلی حمایت می کنند؟ آیا رستوران ها از تازه ترین مواد تشکیل دهنده استفاده می کنند؟ همه اینها در صورتی است که ، البته با حفظ منو می توانید غذای ارگانیک را انتخاب نمایید.

در مرحله بعد به همراه غذا،یک محیطی را که دوست دارید تجربه می نمایید،امروزه دیگر  فضای رستوران برای برخی از افراد حتی از خوردن غذا در آن نیز بیشتر الویت دارد ،افراد دیگر با توجه به زندگی ماشینی امروزه، محیط آرام بخش را بیشتر دوست دارند تا طبخ غذای عالی!

این دیوارهای سبز چیست؟

نه،دیوارهای سبز به رنگ جدیدی اشاره نمی کنند. این کشاورزی عمودی است، و محبوبیت آن در حال افزایش است. واقعاً در چند سال بعد در رستوران های سراسر کشور ،حضور دیوارهای زنده سبز فقط رواج می یابد.

ایده های جدیدمدیران رستوران  برای جذب مشتری

از آنجا که رستوران ها اکنون در زمان فوق العاده ای وجود دارند که میهمانانشان بیش از هر زمان دیگری نسبت به آنچه مصرف می کنند نگران باشند، سرآشپزها برای تهیه تازه ترین غذاها این دیوارهای سبز را درگیر می کنند.

مهم است که سرآشپزها و صاحبان آنها بهترین کیفیت مواد را در اختیار مهمانان خود قرار دهند ،و این کار از طریق داشتن گیاهان محلی،کاهو و گلهای خوراکی در فضای رستوران آنها در حال رشد است.

دیوارهایی که شما می خواهید بخورید!

داشتن این دیوارهای سبز برای گرفتن مواد اولیه نیز به غذاهای خوش طعم تر کمک می کند. آیا شما یک کوکتل با رزماری می خواهید؟ در مورد سالاد با سبزی های رنگی مختلف چطور؟ آیا میکرو گوجه ها را بالای املت خود ترجیح می دهید؟ اکنون این امکان پذیر است به مرور، آنها دیوارهایی هستند که می توانید بخورید و واقعا آنها دیوارهایی هستند که شما می خواهید بخورید.

venus pub2018 2019-08-06
img

در ساخت دکور با یونولیت و پلاستوفوم معمولا از یونولیت و پلاستوفوم معمولی دانسیته ۱۲ استفاده میگردد. ساخت دکور با یونولیت یکی از جذاب ترین کارها می باشد. با استفاده از یونولیت می توان بسیاری از ایده هایی که دارید را بسازید. پس با ما در این مقاله همراه باشید.

استفاده از یونولیت برای ساخت دکور

 با توجه به انواع یونولیت در ساخت دکور با یونولیت و پلاستوفوم معمولا از یونولیت و پلاستوفوم معمولی دانسیته ۱۲ استفاده میگردد. زیرا بعد از شکل دهی یونولیت و پلاستوفوم با موادی مانند رزین های پایه آب (رزین پایه روغنی و تینری باعث ذوب شدن لایه های بیرونی که با رزین در ارتباط هستند می شود )، گچ ، گچ و خاک و سیمان پوشیده میگردد. ساخت دکور بایونولیت و پلاستوفوم میتواند با اشکال کوچک و یا اشکال بزرگ باشد که بستگی به طراح دکور و محل استفاده دارد.

دکورهای یونولیت و فوم در کجاها کاربرد دارد؟

دکور های یونولیت و پلاستوفوم معمولا بصورت موقت و یا دائمی بعنوان دکور در نمایشگاه ها ، هیئت های حسینی ، خانه و دفتر کار ساخته میشوند. ابعاد ساخت دکور بایونولیت و پلاستوفوم از ضخامت ده سانت در۳۰ در ۳۰ سانت و در ابعاد بزرگ تا ضخامت ۱۰۰ سانت * ۱۲۰ * ۶۰۰ سانت طراحی و قابل اجرا میباشد.

ساخت دکور با یونولیت و پلاستوفوم در سطح کوچک و خانگی

در طراحی و ساخت دکور با یونولیت و پلاستوفوم در طراحی و اجرای خانگی ابتدا طرح و نقشه برروی یونولیت و پلاستوفوم انتقال داده میشود و بعد از آن با ابزار های مختلف مانند سشوار صنعتی ، هویه ، میله داغ و سیم برش المنت یونولیت و پلاستوفوم را به شکل نقشه تبدیل میکنند و بعد از آن نوبت سنباده کاری نرم و بعد پوشانیدن یونولیت و پلاستوفوم با گچ یا سیمان و پودر سنگ و یا رزین پایه آب و اکثرا رنگ پایه آب میباشد.

ساخت دکور بایونولیت و پلاستوفوم در سطح صنعتی و انبوه و کارخانه ای

در ساخت دکور با یونولیت و پلاستوفوم صنعتی معمولا قالبی از طرح و نقشه بصورت دو جداره ساخته میشود که از جنس آلومینیوم میباشد (بعلت خنک شدن سریع )و بعد از آن دانه های یونولیت و پلاستوفوم در داخل قالب تزریق میگردد و از نمونه طرح به تعداد انبوه تولید میگردد. و یا در روش دیگر با استفاده از طرح دکور و تبدیل آن به برنامه جی قابل کارکرد با سی ان سی یونولیت و پلاستوفوم را برش داده و مانند طرح دکور در می آورند.

venus pub2018 2019-08-06
img

خرید یک سرویس قابلمه با کیفیت یکی از وسواس های کدبانوهای ایرانی است. چون یک کدبانو در طول روز حتما یک الی دوبار شاید هم بیشتر برای پخت و پز به تابه و قابلمه نیاز دارد. پس جنس مرغوب و دیر خش و خط افتادن آن برایشان بسیار اهمیت دارد.

علاوه بر مقاومت و استحکام قابلمه و تابه ، سلامت اعضای خانواده نیز در خرید قابلمه اهمیت دارد. یکی از مواردی که می توان از مزایای قابلمه گرانیتی نام برد ، استفاده از روکش های نانو گرانیت است که هیچ آسیبی به بدن نمی رسانند. علاوه بر آن شما می توانید در این سرویس های قابلمه گرانیتی غذاهای خود را بدون روغن و با استفاده از پخت تحت فشار طبخ نمایید.

خرید سرویس قابلمه گرانیتی در بابل

تمام نکاتی که در بالا ذکر شد در خرید تابه و قابلمه اهمیت دارد و جزء اولویت های بانوان به شمار می رود. حال فرض کنید یک بانوی شمالی قصد خرید قابلمه گرانیتی دارد ، همه ما قطعا یک بار طعم لذیذ غذا های شمالی را چشیده ایم. راز این غذاهای خوشمزه علاوه بر مواد درجه یک . هنر زنان شمال استفاده از ظروف درجه یک در طبخ غذا است. بانوان شمالی معمولا از ظروفی برای طبخ غذای خود استفاده می کنند که هم سرعت پخت بالا ببرد و هم به حفظ ارزش مواد مغذی غذا ها کمک کند.

پس با این تفاسیر ما به همه کدبانو های کشور خرید تابه و قابلمه گرانیتی را پیشنهاد می کنیم. زیرا علاوه بر موارد ذکر شده این ظروف مورد تایید پزشکان و فعالان حوزه سلامت نیز هست. با ما همراه باشید تا شما را هم با مزایای ظروف گرانیتی آشنا کنیم و هم با نحوه پخت غذا و شستن این ظروف.

جنس به کار رفته در قابلمه گرانیتی از چیست ؟

شاید تصور کنید که در قابلمه های گرانیتی از سنگ گرانیت استفاده شده است اما اینگونه نیست. در حقیقت این نام بدلیل وجود دانه های خالدار بر روی سطوح این ظروف است که همانند سنگ گرانیت به نظر می رسد. تولید قابلمه گرانیتی توانست مزایای محصولات قبلی همچون تفلون و سرامیک را در هم ادغام کند و به محصولی بی نظیر تبدیل شود

میزان نچسب بودن قابلمه گرانیتی در برابر قابلمه های سرامیکی بیشتر بود که این مهمترین ویژگی در قابلمه های گرانیتی بود و معایب پوشش تفلون عدم مقاومت در برابر ساییش بود که این امر همچون پوشش های سرامیکی در قابلمه های گرانیتی رفع گردید.. سرویس قابلمه گرانیتی به گونه ای است که می توان گفت مزایای تفلون و سرامیک را در خود جمع کرده است

 چگونه می توان عمر ظروف گرانیتی را دوبرابر کرد ؟

استفاده از قاشق چوبی یا پلاستیکی

قرار دادن قابلمه برروی شعله و حرارت ملایم

استفاده از مواد شوینده استاندارد

شستشو با ابر نرم

عدم استفاده از سیم ظرفشویی

عدم قرار گرفتن دسته قابلمه در معرض حرارت

venus pub2018 2019-08-06

در یک محیط کار وجود مبلمان اداری خوب با استاندارهای لازمه برای حفظ شرکت و یا دفتر کار و همچنین راحتی کارمندان بسیار موثر است.مبلمان اداری تا حدود زیادی بستگی به مساحت دفتر، تعداد کارمندان و نوع بیزنس شما دارد و همچنین به این موضوع دقت کنید که اگر محیط کار کوچکی دارید حتما به دکوراسیون آن دقت داشته باشید چرا که در این صورت کم بودن وسعت، بر ارزش فضای در دسترس افزوده شده  و مکان هایی با پرت کمتری در دفتر کار وجود خواهد داشت. به دلیل گران بودن هزینه ملک نیز باید بدانید که اغلب کسب و کارها تمایل به کار در جایی کوچک را دارند چرا که این کار هزینه ها را به میزان زیادی کاهش می دهد.

 چه نوع مبلمان اداری برای بانک ها مناسب است؟

مبلمان اداری هر واحد اقتصادی با توجه به ویژگی های همان کسب و کار طراحی و اجرا می شود. مثلا اگر شرکتی ارباب رجوع زیادی دارد اتاق انتظار یا لابی آن دارای مبلمان خاصی است و می تواند افراد را برای مدت زمان خاصی با آسایش در انتظار ملاقات قرار دهد. در مورد بعضی از شرکت ها که ارباب رجوع به صورت فیزیکی مراجعه نمی کند نوع طراحی و چیدمان متفاوت می شود.

بانک ها نیز برای طراحی مبلمان اداری خود داستانی متفاوت دارند. در این مکان های اداری که قرار است ارباب رجوع با کارمند و مدیر ارتباط مستقیمی داشته باشد و به احتمال قوی نیز مدت زمانی را باید به انتظار بنشیند، طراحی مبلمان شکل متفاوتی پیدا می کند. این طراحی علاوه بر این باید راحتی کارمند و اپراتور را تامین کند و باید برای راحتی مشتریان در زمانی که در بانک حضور دارند نیز چاره ای بیاندیشد. کسانی که در زمینه کار طراحی داخلی و ساخت و اجرای مبلمان اداری دستی بر آتش دارند همیشه راهکار ها و شیوه های خوبی را در اختیار متقاضیان خود قرار می دهند.

مبلمان اداری کارمندان در یک دفتر چه تفاوت هایی دارد؟

در یک دفتر کار ممکن است میز اداری کارمندان مختلف بر اساس سمت و یا رتبه شغلی آن ها متفاوت باشد. در این مکان ها میز منشی نیز تا حدود زیادی با کارمندان دیگر متفاوت است چرا که نحوه کار منشی و ضروریاتی که برای انجام کار خود به آن ها نیاز دارد و همچنین دفاتر و اسنادی که باید در دسترس داشته باشد میز کار او را نسب به سایر کارمندان متفاوت می کند. جای لوازم مربوط به کار منشی مثل کامپیوتر، پرینتر، فکس و اسکنر نیز باید به درستی مشخص شده باشد تا او به هنگام کار به آن ها دسترسی داشته باشد. در مجموع در بیشتر دفاتر اداری میز منشی ها و مسئول دفتر ها بزرگ تر و کامل تر است و این ها همه در راستای بهینه سازی کار منشی و به تبع آن کل مجموعه انجام می گیرد.

venus pub2018 2019-08-06
img

حتما می دانید که یکی از ارکان ساخت هر خانه ای وجود پنجره است و پنجره ها می توانند بخشی از زیبایی هر خانه را تامین کنند. پرده در چیدمان خانه های ایرانی نقش پر رنگی دارد. پرده ها می تواند جلوه هایی از رنگ و زیبایی را در خانه شما به نمایش بگذارند و چیدمان آن را تحت تاثیر قرار دهند. البته زمانی این زیبایی دو چندان می شود که پرده های زیبا بر آنها آویخته باشد. پرده ها در کنار طرح و سبکی که یک پنجره دارد می توانند بر زیبایی ویژه پنجره ها بیفزاید.

دوخت پرده برای دکوراسیون داخلی منزل

پرده ها یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عناصر در دکوراسیون منزل هستند، چون با نور طبیعی منزل سر و کار دارند. هر خانم خانه داری باید در مورد جزییات آن اطلاعات کافی داشته باشید تا در هنگام سفارش دوخت پرده مناسب ترین و بهترین مدل را متناسب با فضای دکوراسیون خود انتخاب کند.

سه سطحی که در خانه بسیار مهم است کف، سقف و دیوارها می باشد که بخشی از دیوار ها را معمولا پنجره ها در بر می گیرند که وجود پرده برای پنجره ها و دکوراسیون داخلی بسیار مهم است. استفاده از پرده هایی که با طرح و رنگ و چیدمان خانه شما تناسب بیشتری داشته باشد، نیازمند رعایت یکسری نکات است.

اول اینکه پرده ای که برای خانه خود انتخاب می کنید، متناسب با چیدمان خانه شما باشد، دوم اینکه پرده می تواند شکل و سبک مختلفی داشته باشد. سبک و شکل پرده را می توانید متناسب با دیگر وسایل خانه خود هماهنگ کنید.به همین دلیل در این مقاله قصد داریم در مورد دوخت پرده برای دکوراسیون داخلی منزل با شما صحبت کنیم.

کش دوزی پرده

یکی از بهترین راه تغییر در دکوراسیون منزل عوض کردن پرده ها است می توان با پرده های رنگی جذابیت را برای منزل به ارمغان آورد. کش دوزی پرده تاثیر مهم در ایست پرده های منزل دارد. اگر خواهان تغییر اساسی در منزل می باشید با هزینه کم می توانید دوخت پرده خود را به سحر بانو بسپارید.

مجموعه سحر بانو به عنوان یکی از برترین مراکز دوزندگی تخصصی کالای خواب، دوخت سرویس کالای خواب کامل عروس، لحاف و کش دوزی و رویه بالش و تشک، کاور لحاف ، روتختی، ملفحه و کوسن و دوخت انواع پرده ساده، پیله دو قلو و پانچ در استان گلستان فعالیت دارد و مفتخر به ارایه با کیفیت ترین و معتبرترین محصولات ایرانی و خارجی به مشتریان عزیز می باشد.هدف ما عرضه زیباترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه ی منسوجات خانگی می باشد.

venus pub2018 2019-08-06
img

ادبیات اولین و مهم ترین درس دفترچه عمومی‌کنکور سراسری است و تست‌های ۱ تا ۲۵ دفترچه عمومی‌را شامل می‌شود. دلیل اهمیت این درس سه چیز است:

1. ضریب ۴ در دروس عمومی
2.اولین درس دفترچه است، بنابرابن پاسخ یا عدم پاسخگویی آن در روحیه داوطلب موثر است.
3.زبان مادری خودمان است، پس با کمی‌دقت میتوانیم امتیاز کامل این درس را بگیریم.

 در درس ادبیات ۲۵ تست داریم که باید آنها را در ۱۸ دقیقه پاسخ دهیم. بنابراین باید بودجه بندی سرفصل‌های این ۲۵ تست را بدانیم تا با استراتژی به جنگ آنها برویم.

 بودجه بندی سوالات ادبیات در کنکور سراسری به چه صورت است ؟

مباحث ادبیات کنکور و تعداد تست هر مبحث به شکل زیر است:

1.املا و لغت                 ۵ تست

2.تاریخ ادبیات            ۳ تست

3. آرایه ادبی                ۳ تست

4.زبان فارسی             ۵ تست

۵.قرابت معنایی          ۹ تست

بودجه بندی تست‌های ادبیات در کنکور سال‌های متوالی تقریبا به همین شکل بوده ، بنابراین باید ادبیات را به شکل مبحثی یا موضوعی مطالعه کرد

بخش املا و لغت در ادبیات را چگونه بخوانیم ؟

لغت

 این مبحث توصیفی است و ۳ تست را در ادبیات کنکور شامل میشود. بهترین منبع برای مطالعه واژه‌ها و لغات ادبیات ، خود کتاب درسی است.

اول.لغات و واژه‌های انتهای کتاب ادبیات

دوم.لغات و عبارات شماره دار هر درس،توضیحات

در مطالعه لغات انتهای کتاب باید به موارد زیر دقت کنید:

1.تمام معانی یک لغت را بخوانید. فقط به دانستن یکی از معانی اکتفا نکنید و تک تک معانی را حفظ کنید.

2.واژه‌هایی که توضیحات زیاد دارند را هم با دقت بخوانید.

3.کلمات و عبارات شماره دار هر درس، که معنی آنها در قسمت توضیحات آمده را حتما مطالعه کنید. به ویژه عبارات و آیات نثرهای قدیم

4.کادر‌های آورده اند که… را حتما بخوانید و به پاورقی‌ها دقت ویژه داشته باشید.

بهترین راه برای مطالعه لغات و معانی ادبیات کنکور

برای تسلط بر لغات و معانی آنها، خواندن و مرور کردن از روی کتاب درسی است

venus pub2018 2019-08-06
img