logo
logo
Sign in

پاراگلایدر کیش

avatar
tbhynyt
پاراگلایدر کیش

پاراگلایدر(پاراترایک)پرواز در ارتفاع کیش این تفریح یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات در جزیره کیش میباشد و در عین تک و خاص بودن یکی از پرطرفدارترین ورزش ها نیز میباشد.اگر اهل هیجان و انجام تفریحات پر جنب و جوش هستید به شدت این ورزش به شما پیشنهاد میشه.

این ورزش یکی از پر هیجان ترین تفریحات در نوع خود میباشد و جهت استفاده از آن نیازی به اموزش ندارد و تمامی کارهای مهم خلبان انجام میدهد و شما تنها کاری که باید انجام دهید به حرف ها و اموزش های جزی خلبان گوش دهید تا در مواقع ضروری از خطرات احتمالی جلوگیری شود.

  1. در صورت خرید پکیج تفریحات در سایت کیش تک اگر قبل از پرواز به کیش خرید کرده باشید ، ترانسفر استقبال فرودگاهی vip و اگر در داخل کیش خرید خود را انجام داده اید به شما ترانسفر بدرقه رایگان تعلق میگیرد.
  2. در صورت خرید هر بلیط در سایت کیش تک به ازای تعداد نفرات شما یک ورودی شهر بازی و یک بازی رایگان دریافت کنید.
  3. سایت کیش تک در صورت کنسل شدن هر تفریح ئر اولی فرصت وجه پرداختی را مسترد میکند.
  4. سایت کیش تک دارای نماد الکترونیک و دارای مجوز از سازمان منطقه آزاد کیش و دارای دفتر حضوری به آدرس ، کیش -خیابان موج لاین داورخانه پلاک ۱۴۱ گردشگری زاگرس میباشد.
  5. مشاوره سفر رایگان ، شما میتوانید حتی قبل از سفر خود به جزیره کیش با تماس گرفتن به یکی از شماره های سایت هر مشاوره و راهنمایی که خواسته باشید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.
  6. در صورت خرید بلیط پشتیبانی سایت ۲۴ ساعته درخدمت مشتریان عزیز میباشد و هدف اصلی ما جذب رضایت مشتری میباشد.


collect
0
avatar
tbhynyt
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more