logo
logo
Sign in

راهنمای پشتیبانی سئو کامل

avatar
wzodecvjb
راهنمای پشتیبانی سئو کامل

چه صاحب یک کسب و کار کوچک باشید یا یک شرکت فورچون 500 را اداره کنید، سئو تاثیر زیادی بر موفقیت کسب و کار شما دارد. استراتژی سئوی شما تعیین می کند که مشتریان هدف شما چقدر راحت می توانند شما را پیدا کنند. با توجه به اینکه 75 درصد از کاربران اینترنت پشتیبانی سئو حتی به صفحه اول نتایج جستجو نگاه نمی کنند، این کار آسانی نیست.


در اینجا 12 نکته و ترفند ساده سئو وجود دارد که می توانید از آنها برای نشان دادن سایت خود در مقابل مشتریان آینده خود استفاده کنید:


1. کلیدواژه های اولیه و ثانویه مرتبط را هدف قرار دهید

تحقیق کلمات کلیدی پایه و اساس هر استراتژی خوب SEO است. اگر می دانید چگونه از کلمات کلیدی به طور موثر استفاده کنید، می توانید محتوایی ایجاد کنید که افراد بیشتری را به وب سایت خود جذب کند. اولین قدم این است که کلمات کلیدی اصلی و ثانویه صفحه خود را شناسایی کنید.


کلمه کلیدی اصلی شما تمرکز اصلی محتوای شما است. شما فقط باید یک کلمه کلیدی اصلی را در هر صفحه انتخاب کنید. باید با تمرکز صفحه، هویت برند، محصولات و خدمات شما مرتبط باشد.


کلمات کلیدی ثانویه شما از موضوع اصلی پشتیبانی می کنند. احتمالاً چندین مورد از اینها را خواهید داشت. اغلب، آنها از کلیدواژه اصلی ریزتر هستند و موضوعات فرعی را نشان می دهند که در طول مقاله پوشش می دهید. سعی کنید آنها را به طور طبیعی در محتوای خود بگنجانید، اما اگر مناسب نیستند آنها را مجبور نکنید.


شما می توانید از ابزار جادویی کلمات کلیدی برای یافتن کلمات کلیدی اصلی و ثانویه خود استفاده کنید.


نتایج برای کلمه کلیدی سفر در ابزار جادویی کلمه کلیدی semrush

در اینجا نحوه کار آن آمده است:


ابتدا یک کلمه کلیدی seed که نشان دهنده موضوع اصلی مورد نظر شما است را وارد کنید.


بعد، کلمه کلیدی اصلی خود را انتخاب کنید. سعی کنید یکی را پیدا کنید که بسیار مرتبط و با اهداف شما همسو باشد. به عنوان مثال، شاید بخواهید یک پست وبلاگ آموزشی در مورد سفر بنویسید و می خواهید کلمه کلیدی با سختی کمتری پیدا کنید.


برای ایجاد لیستی از کلیدواژه های پشتیبانی کننده بالقوه، به بخش سؤالات و کلمات کلیدی مرتبط دقت کنید.


برای کسب اطلاعات بیشتر، پست وبلاگ ما را در مورد چهار نوع کلمه کلیدی که می توانید هدف قرار دهید، بررسی کنید.


2. محتوای اصلی با کیفیت بنویسید

اگر می‌خواهید کاربران سایت شما را پیدا کنند و به آن بازگردند، به محتوای باکیفیتی نیاز دارید که اصلی، جامع و همیشه سبز باشد.


محتوای اصلی دیدگاه و تخصص منحصر به فرد شما را به مخاطب نشان می دهد و آنها را قادر می سازد تا با شما ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، الگوریتم های موتورهای جستجو، به ویژه گوگل، برای شناسایی محتوای منحصر به فرد طراحی شده اند. کسانی که سئو خوب را انجام می دهند و محتوای اصلی قابل اعتماد منتشر می کنند احتمالاً جستجوها را افزایش می دهند.


در حالت ایده آل، محتوای شما باید جامع باشد. این بدان معناست که محتوایی که منتشر می کنید به هر چیزی که کاربر ممکن است بخواهد در مورد آن موضوع بداند پاسخ می دهد. صفحات جامع به موتورهای جستجو نشان می دهد که شما در آن موضوع یک مرجع هستید.


ابزار قالب محتوای SEO می تواند به شما در نوشتن محتوای جامع تری کمک کند. محتوای رقیب با رتبه بالا را برای کلمه کلیدی مورد نظر شما تجزیه و تحلیل می کند و به شما می گوید که چه ویژگی هایی را باید هدف قرار دهید تا عملکرد خوبی داشته باشید.


در نهایت، محتوای همیشه سبز دارای ارزش بلندمدتی است که همچنان مرتبط بوده و در یک دوره طولانی ترافیک ایجاد می کند. بازاریابی درونگرا هدیه ای است که به دادن ادامه می دهد، زیرا در حالی که تمرکز شما در جای دیگری است به نتایج ادامه می دهد.


هنگام ایجاد محتوای همیشه سبز، به این فکر کنید که چه موضوعاتی بدون نیاز به به روز رسانی قابل توجه، ارزش بلندمدتی را برای خوانندگان شما به ارمغان می آورد. سعی کنید از اخبار فصلی، اخبار فوری یا داستان های داده های حساس به زمان خودداری کنید. بعید است که این صفحات در طول زمان مرتبط باقی بمانند.


3. محتوای خود را برای موتورهای جستجو قالب بندی کنید و قطعه های ویژه را هدف قرار دهید

اگر می خواهید محتوایی که می نویسید عملکرد خوبی داشته باشد، مطمئن شوید که به سؤالاتی که مخاطبان می پرسند پاسخ می دهید. یکی از راه های انجام این کار، هدف قرار دادن قطعه های برجسته است.


قطعه های ویژه در بالای صفحه نتایج جستجو در گوگل ظاهر می شوند. آنها برای پاسخ به سؤال کاربر بدون نیاز به ترک صفحه طراحی شده اند. آنها بسیار قابل مشاهده، مفید هستند و احتمالاً ترافیک ارگانیک را جذب می کنند زیرا قبل از نتایج شماره گذاری شده ظاهر می شوند. همچنین ممکن است آنها را به عنوان ویژگی های SERP ببینید.

collect
0
avatar
wzodecvjb
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more