logo
logo
AI Products 

9 کشور برتر برای کاشت مو

avatar
wzodecvjb
9 کشور برتر برای کاشت مو

یافتن اینکه کدام کشور برای کاشت مو بهترین است می تواند مشکل باشد. تحقیق آنلاین می تواند کاشت مو در تهران اطلاعات متناقض زیادی به شما بدهد. با محبوبیت بیشتر کاشت مو و دسترسی آسان تر، افراد بیشتری به خارج از کشور می روند تا بهترین پزشک و مقرون به صرفه ترین قیمت را پیدا کنند.


اما، چگونه می توان بهترین مکان را برای کاشت مو پیدا کرد؟ Qunomedical لیستی از بهترین کشورها برای کاشت مو را با توجه به قیمت، کیفیت و محبوبیت تهیه کرده است. ما یک شرکت مستقل هستیم که به پر کردن شکاف بین بیماران و یافتن پزشک مناسب کمک می کنیم. اطلاعات ما توسط هیئت پزشکی ما، راهنمای هزینه کاشت مو گسترده ما، و بررسی های واقعی بیماران پیوند مو تایید شده است.


در ادامه ببینید کدام کشور برای کاشت مو بهترین است!


1. ترکیه

اگر مدتی است که به فکر درمان ترمیم مو بوده اید، جای تعجب نیست که ترکیه یکی از بهترین کشورها برای کاشت مو است. سالانه بیش از 20000 مسافر برای درمان به ترکیه فرود می‌آیند، کیفیتی که خوب یا حتی بهتر از آن چیزی است که در خانه پیدا می‌کنند. برای 2000 گرافت با روش کاشت مو FUE، قیمت هایی از 1950 یورو شروع می شود - تقریباً 70٪ کمتر از هزینه ای که در بریتانیا می پردازید.


ترکیه همچنین به دلیل هتل‌های مجلل، بسته‌های درمانی رقابتی، انتخاب محبوبی در میان بیماران است و چه کسی نمی‌خواهد کاشت مو بدون جراحی و درد "کلینیک ترانسپلنت" در شهر تاریخی و زیبای استانبول استراحت کند و بهبود یابد؟


خانه برخی از معتبرترین پزشکان کاشت مو در جهان مانند دکتر اردوغان در کلینیک موی لبخند و دکتر Cinik، ترکیه به وضوح بهترین نقطه برای کاشت مو است.


سفر کاشت مو ایوان در ترکیه را ببینید.


2. لهستان

یکی از بهترین پاسخ ها برای اینکه کدام کشور برای کاشت مو بهترین است، همیشه لهستان است. سیستم مراقبت های بهداشتی آن به یکی از ارائه دهندگان برتر اروپایی برای خدمات با کیفیت و فناوری پیشرفته پزشکی تبدیل شده است. و به لطف لهستان که هنوز بخشی از منطقه یورو نشده است، قیمت کاشت مو در مقایسه با کیفیت بالای پزشکان آن بسیار پایین است.


می‌توانید انتظار داشته باشید که در لهستان حدود 2900 یورو بپردازید، زیرا برخی از کلینیک‌ها بسته‌های ارزان‌تری را با هتل‌ها و رانندگان ارائه می‌دهند. اگر از بریتانیا پرواز می کنید، بسیاری از خطوط هوایی ارزان قیمت پروازهای مقرون به صرفه زیادی را ارائه می دهند.


ایمون برای کاشت مو با دکتر Borejsza رفت، تجربه او را اینجا بخوانید.


نقل قول من را دریافت کنید


شما چند سال دارید؟


18-25

26-35

36-45

46-55

56 و بیشتر

ارزیابی 100٪ رایگان و غیر الزام آوربعد

3. مجارستان

اگر مدتی است که به فکر کاشت مو بوده اید، ممکن است شنیده باشید که مجارستان مکانی عالی برای کاشت مو است. مجارستان کشور زیبایی است که از شهرهای شگفت انگیزی مانند بوداپست و همچنین هزینه های پایین زندگی و طیف عالی از بسته های کاشت مو برای انتخاب بهره می برد. مرکز پزشکی جهانی برای کاشت مو موفق شهرت فوق العاده ای دارد و بسیاری از متخصصان بیش از 10 سال تجربه و چندین عمل جراحی زیر کمربند خود دارند.


4. تایلند

یکی از مزایای کاشت مو در تایلند این است که می توانید سفر خود را به یک تعطیلات مجلل گسترش دهید. بسیاری از بیماران از ایالات متحده، استرالیا و بریتانیا هر ساله به تایلند سفر می کنند تا از پزشکان زیادی که جراحی های با کیفیت بالا را با کسری از هزینه ای که در خانه می پردازند، بهره مند شوند. کلینیک Hairsmith در بانکوک محل سکونت دکتر پریما توسابورن، متخصص کاشت مو است که توسط هیئت محترم جراحی ترمیم مو آمریکا (ABHRS) تایید شده است.


5. آلمان

آلمان به داشتن برخی از بهترین و پیشرفته ترین فناوری ها در زمینه پزشکی مشهور است. پیوند مو با کلینیک هایی مانند My Perfect Hair در برلین که از FUE و جراحی کاشت مو رباتیک (ARTAS) حمایت می کنند، مستثنی نیست. حتی با وجود این استاندارد فوق العاده بالا، آلمان کشور گرانی برای کاشت مو نیست. یک درمان حدود 3000 یورو به شما باز می گرداند که هنوز کمتر از نصف مبلغی است که معمولاً در ایالات متحده، بریتانیا یا ایرلند می پردازید.


6. مکزیک

طبق گفته انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو، مکزیک یکی از محبوب ترین مقاصد برای انجام عمل های کاشت مو است. به لطف زیرساخت های بهداشتی قوی و هزینه های کم، مکزیک مقصدی عالی برای بیماران آمریکایی و کانادایی و همچنین بیمارانی است که در کنار درمان خود به دنبال تجربه تعطیلات هستند. Qunomedical همیشه کلینیک‌ها و پزشکان را معاینه می‌کند و با یک روش بازرسی دقیق کار می‌کند تا اطمینان حاصل کند که ما فقط با امکانات با کیفیت بالا همکاری می‌کنیم. مکان هایی مانند کلینیک ترمیم پزشکی مو در تیجوانا در روش های FUE و FUT متخصص هستند.


7. هند

بیش از 200000 بیمار برای درمان پزشکی به هند می روند که عوارض کاشت مو گواهی بر استانداردهای بالا و شهرت این کشورها برای مراقبت های بهداشتی برجسته است. همچنین به شما کمک می کند که برای کاشت مو حدود 80 درصد کمتر از کشور خود هزینه کنید، بدون هیچ گونه افت کیفیت. هنگامی که به این فکر می کنید که کدام کشور برای کاشت مو مناسب است، مهم است که اعتبارنامه ها و کلینیک های تحسین شده را در نظر بگیرید.

داشته اند. کلینیک درمالایف در دهلی نو، قلب مدرن پر جنب و جوش هند، توسط دکتر گارگ، عضو انجمن معتبر بین المللی جراحان احیای مو و آکادمی پوست اروپا اداره می شود - و او را به یکی از مشهورترین متخصصان در همه زمینه ها تبدیل کرده است. هندوستان


8. مالزی

مردم از سراسر جهان برای درمان به مالزی می آیند. به همین دلیل است که یکی از بهترین کشورها برای کاشت مو محسوب می شود. با توجه به اینکه اکثر کاشت مو تنها 1 تا 3 روز طول می کشد، بسیاری از بیماران از انجام عمل جراحی خود بین تعطیلات مجلل در این کشور جادویی لذت می برند. با شروع کاشت مو از 1100 یورو، مرکز کاشت پوست و مو ناتان بسیار محبوب است. این توسط یکی از پرافتخارترین پزشکان، دکتر روبن، که دارای چندین اعتبار از هیئت های پزشکی معتبر است، هدایت می شود.


9. انگلستان

در حالی که برخی از مردم ترجیح می دهند برای درمان پزشکی به مناطق دورتر سفر کنند، برخی دیگر ترجیح می دهند به خانه نزدیک تر بروند. ساکنان انگلستان ممکن است متوجه شوند که این سوال که کدام کشور برای کاشت مو بهتر است مهم نیست زیرا درمان محلی مهمتر است. انگلستان دارای مراکز پزشکی عالی است که در کاشت و ترمیم مو تخصص دارند. کلینیک فولیکول پوست در بیرمنگام بسیاری از پیوندهای موی FUE، FUT، و ARTAS را در طول سال‌ها با سرپرستی دکتر سوئید انجام داده است.


چگونه می توانم بهترین کشور را برای کاشت مو انتخاب کنم؟

همانطور که می بینید، گزینه های مختلفی برای افرادی که به دنبال بازسازی موهای طبیعی خود هستند، وجود دارد. در پایان روز، آنچه که بسیار مهم است این است که شما به عنوان یک بیمار احساس مراقبت کنید، بهترین درمان پزشکی را دریافت کنید و از قیمت آن راضی باشید. جراحی کاشت مو یک تصمیم فوق‌العاده شخصی است، به همین دلیل است که Qunomedical تأسیس شد تا بهترین گزینه‌های موجود را بدون در نظر گرفتن پیشینه‌ای در اختیار همه قرار دهد. با یکی از مدیران بیمار ما ارتباط برقرار کنید و ما می توانیم بهترین اطلاعات را در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید تصمیمی آگاهانه و موفق بگیرید.


https://clinichairtransplant.ir/%d8%b9%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%b6-%da%a9%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d9%85%d9%88/

https://www.qunomedical.com/en/blog/best-countries-for-a-hair-transplant

collect
0
avatar
wzodecvjb
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more