logo
logo
Sign in

خرید بک لینک

avatar
naabseo
خرید بک لینک

امروزه قرار گرفتن در صدر جستجوهای گوگل می تواند عامل مهمی در موفقیت کسب و کار شما باشد. رقابت برای تصاحب رتبه ی اول گوگل برای برخی کلمات کلیدی بسیار شدید است و مدیران وب سایت ها هزینه های زیادی برای تصاحب این جایگاه می پردازند. حتی یک پله صعود یا سقوط در میان نتایج جستجوی گوگل می تواند میلیون ها تومان در درآمد شما از وب سایتتان تفاوت ایجاد کند. خرید بک لینک یکی از روش های افزایش اعتبار وب سایت شماست ولی با پیشرفت و تغییراتی که در الگوریتم های گوگل انجام شده این کار ممکن است به ضرر شما تمام شود و یا حتی وب سایت شما اصطلاحا پنالتی شود به همین دلیل به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم اقدام به خرید بک لینک از سایت های متفرقه نمایید. ولی چاره چیست؟ چاره کار لینک سازی طبیعی است که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

لینک سازی طبیعی عبارت است از تولید محتوای مرتبط با موضوع وب سایت شما و گرفتن بک لینک از وب سایت های مختلف به صورت دستی. این فرآیند توسط کارشناسان شرکت ناب دیزاین که آشنایی کامل با سئو دارند به صورت روزانه انجام می شود و باعث افزایش اعتبار سایت شما به صورت کاملا طبیعی خواهد شد.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یک کلمه فرانسوی و به معنای گزارش است. رپورتاژ آگهی در واقع یک نوع آگهی تجاری است که در قالب یک مقاله در وب سایت های خبری، تفریحی و.. منتشر می شود. اینگونه وب سایت ها معمولا تعداد بازدید کنندگان زیادی دارند و به گونه ای می توان گفت معامله ای سه سر سود است! در رپورتاژ آگهی خواننده اطلاعات مورد نیازش را به دست می آورد، آگهی دهنده بازدید مورد نظر از وب سایتش را دریافت می کند و وب سایت منتشر کننده آگهی به کسب درآمد می پردازد.

علاوه بر امکان خرید بک لینک از شرکت ناب دیزاین، شما می توانید اقدام به خرید رپورتاژ آگهی نمایید. رپورتاژ آگهی نوعی بک لینک است که در سایت های با اتوریتی بالا و با محتوای تخصصی انجام می گیرد و برای گرفتن چنین بک لینک قدرتمندی نیازمند صرف هزینه بیشتری خواهیم بود. 


انواع بک لینک کدام است؟

لینک ها را به طور کلی به دو دسته فالو و نوفالو می توان تقسیم کرد. این کار با استفاده از ویژگی rel که می تواند دو مقدار follow و nofollow را داشته باشد انجام می شود. تفاوت این دو نوع لینک در این است که لینک هایی که ویژگی فالو را داشته باشند توسط موتورهای جستجو دنبال شده و ایندکس می شوند که تاثیر مستقیم بر سئو وب سایت شما خواهند داشت بر عکس لینک های فالو، لینک های نوفالو هستند که ربات های موتورهای جستجو در برخورد با این نوع لینک ها از دنبال کردن آن ها خودداری می کنند. اما ا

قیمت بک لینک سازی توسط شرکت ناب دیزاین چقدر است؟

پروسه ی ساخت بک لینک برای وب سایت نیاز به زمان دارد. این فرآیند با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر شما تعیین می گردد. پس از بررسی کلمه کلیدی توسط کارشناسان ناب دیزاین، میزان بک لینک مورد نیاز و قیمت بک لینک سازی با مشتری در میان گذاشته می شود. سرازیر کردن تعداد زیادی بک لینک به وب سایت شما در مدت زمان کم می تواند حتی منجر به پنالتی شدن برخی از صفحات وب سایت شما شود. پس بنابراین همانطور که گفته شد این کار به صورت روزانه و به مرور انجام می گیرد تا تاثیر آن هر چه بیشتر شود. اگر بک لینک سازی به صورت اصولی و درست انجام شود با تغییر در الگوریتم های گوگل نیز رتبه وب سایت خود را از دست نخواهید داد.

 

collect
0
avatar
naabseo
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more