logo
logo
Sign in

تور کوش آداسی

avatar
alirezasaraei

معمولا در تمام ایام سال شما می‌ توانید به کوش آداسی سفر کنید چرا که در بیشتر مواقع هوای ملایمی و دلپذیری دارد. بهترین زمان از نظر آب و هوا فصول بهار و تابستان است، اما در پاییز و زمستان هم آنقدری که تصور میکنید، سردی هوا آزارتان نمی ‌دهد. خوشبختانه در نیمه دوم سال به دلیل کم شدن تعداد گردشگران قیمت هتل‌ ها و پروازها کاهش چشمگیری می کند و شما این امکان را دارید که با بودجه کم یک سفر رویایی و خاطره انگیزی را تجربه کنید. 


بی تردید تور کوش آداسی با هواپیما یکی از بهترین و راحت ترین راه های سفر به این مقصد رویایی است. پیشنهاد می کنیم اگر با تور قصد سفر به این شهر ساحلی دارید، حتما در هنگام رزرو تور مورد نظرتان ترانسفرهای ازمیر تا هتل در کوش آداسی را هم به مشاوران مجموعه درخواست بدهید تا با خیال راحت به هتل محل اقامتتان برسید؛ با برنامه ریزی ما به محض خروج شما از هواپیما راننده‌ های ترانسفر منتظر شما هستند تا شما را به سمت هتل مورد نظرتان برسانند.

برای تور کوش آداسی هوایی باید بلیط هواپیما به مقصد ازمیر را بگیرید و این فرودگاه درست در فاصله 95 کیلومتری از شهر کوش آداسی قرار دارد. شما می توانید بعد از رسیدن به فرودگاه عدنان مندرس ازمیر با استفاده از ترانسفر هتلتان و یا با تاکسی، اتوبوس، قطار یا کشتی های مسافربری به هتل تان بروید و نیز بسته به نوع وسیله نقلیه‌ ای که انتخاب می ‌کنید، مدت زمان بین 1 الی 2 ساعت در مسیر خواهید بود.

 واقعیت این است که پروازهایی که به کوش آداسی حرکت می کنند، رفت و برگشت ‌شان 7 روزه می باشد به طور نمونه پروازهایی که پنجشنبه به کوش آداسی می‌روند پنجشنبه هفته بعد باز میگردند.


در ضمن این قانون هم برای پروازهای ایرانی و پروازهای خارجی چارتر شده رخداد می افتد؛ فلذا تورهای کوش آداسی فقط مدت اقامت 6 یا 7 روزه دارند نه کمتر و نه بیشتر! اما اگر شما ماندن کمتر یا بیشتری را بخواهید باید پروازهای ترک سیستمی را رزرو نمایید که در این چهره قیمت تور شما زیاد گرانتر از حتی تور یک هفته ‌ای تمام می ‌شود.


در آخر برای کسب اطلاعات اغلب در این خصوص باید به مشاوران ما تماس بگیرید و برای اطلاع از مدت موعد و بها بلیط هواپیما یا رزور تور مورد نظرتان به کوش ‌آداسی، با آن‌ ها در پیوستگی باشید.

 در ریشه-بن-بیخ باید بدانید که کوش آداسی فرودگاه ندارد و و نزدیکترین فرودگاه به کوش آداسی که پرواز مسافران این مقصد به آن می نشیند، فرودگاه ازمیر است که پس از آن با ترانسفر زمینی حدود 1 ساعت و نصف بعد به کوش آداسی خواهید رسید.


ضمنا ایرلاین هایی همچون ماهان، ایران ایر، آتا پروازهایی هستند که برای تور کوش آداسی چارتر شده اند. در پیوسته حرکت پروازهای ایرانی حدودا ساعت 12 شب است و جنبش پرواز اطلس ساعت 4 صبح می باشد و اینکه پرواز اطلس تقریبا 30 درصد از پروازهای ایرانی گران ‌تر می باشد.

عوارض خروج از مملکت برای سفر اول هر رهنورد ایرانی به بیرون از کشور 264 هزار تومان در نظر گرفته‌ شده است و برای سفر دوم این خرج 50% درصد اضافه می ‌شود و در واقع به مبلغ 396 هزارتومان می ‌رسد.


همچنین خرج عوارض خروج از کشور برای سفرهای سوم و بیشتر متعلق به نسبت به سفر اول 100% درصد افزایش می ‌یابد و به مبلغ 528 هزارتومان خواهد رسید.

collect
0
avatar
alirezasaraei
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 300 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.