logo
logo
Sign in

دوره تعریف عبارت آیلتس و درس آنلاین آیلتس

avatar
ielts
دوره تعریف عبارت آیلتس و درس آنلاین آیلتس

سیستم آزمون جهانی زبان انگلیسی (IELTS) یک بررسی مهارت زبان انگلیسی است. همچنین، بسیاری از اعضای این چک قصد مهاجرت یا امتحان به خارج از کشور را دارند. به طور کلی، امتیاز در چک آیلتس بین (0-9) است.


در دوره های آنلاین آیلتس، آرمانی زبان قلب، بخشی از دوره مربیگری حرفه ای آیلتس به شما آموزش داده می شود و با اطمینان در آزمون آیلتس شرکت می کنید.


چک آیلتس به طور جمعی توسط IELTS Australia Heart، کالج کمبریج در بریتانیا و شورای بریتانیا در 120 کشور اجرا می شود. با گذراندن این چک می توانید درخواست مهاجرت برای معاینه یا کار کنید.انواع دروس آنلاین آیلتس


به طور کلی، بررسی آیلتس هر یک به صورت آکادمیک و معمولاً انجام می شود. با تکیه بر تمرینات خود در کشورهای مختلف، باید دوره آزمون آیلتس را انتخاب کنید و در یک درس تحت وب آیلتس شرکت کنید.


آزمون خودآموز آیلتس برای افرادی مناسب است که قصد دارند تحصیلات عالی را در کشورهای مختلف دنبال کنند، بنابراین در قلب امتحان عالی، باید از بسته معامله یا بسته مربیگری دوره آموزشی استفاده کنید.


آزمون مشترک آیلتس برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا، بریتانیا و استرالیا را دارند مناسب است تا به آنها اجازه دهد از مزایای بسته های دوره های آموزشی عادی Common Language Heart بهره ببرند. بسیاری از این افراد، همراه با مهاجرت شغلی، ممکن است در برنامه‌های مربیگری کوتاه‌مدت، کاهش تحصیل یا اقدامات مربوط به موضوع تخصصی خود نیز شرکت کنند. در هر صورت، شرکت در آزمون آیلتس مشترک یا خودآموز باید برای تحلیل صحیح مشاوران و متخصصان هدفمند باشد.


قیمت ذکر شده است که در این چک، احتمالاً تخصص Listening، Studying، Writing و Talking و در نهایت بر اساس میزان پاسخگویی، رتبه قبولی دانش پژوهان ارزیابی خواهد شد. قرار است با سوالات چک آشنا شوند.درس آنلاین آیلتس چه بخش هایی دارد؟


همانطور که در قسمت قبلی به طور خلاصه در مورد آن صحبت کردیم، چک آیلتس برای ارزیابی 4 تخصص شنیداری، رایتینگ، صحبت کردن و مطالعه استفاده می‌شود که احتمالاً سه مورد از آن‌ها (شنیدن، نوشتن و مطالعه) به طور همزمان در موارد مشخص انجام می‌شود. صحبت کردن) در یک روز و ساعت دیگر تکمیل می شود.


The Supreme Language Heart یک بررسی جداگانه از تمام تخصص های آنلاین برای زبان آموزان ارائه می دهد. در قسمت دوره آنلاین آیلتس، بسته ها و برنامه های مربیگری زیادی از این قلب را خواهید دید که با تکیه بر نوع خودآموز یا امتحان معمولی قادر به ارائه مهارت های رایتینگ، مطالعه، شنیدن و صحبت کردن است.


https://polielts.com/

collect
0
avatar
ielts
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more