logo
logo
Sign in

تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به کجا می‌سپارید؟

avatar
Doctor Tamir
تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به کجا می‌سپارید؟


پس از تماس با خدمات مشتریان به شماره 47639-021 و یا با تکمیل فرم اینترنتی درخواست خدمات تعمیرات ظرفشویی بوش ، یکی از تکنسین های تخصصی ظرفشویی بوش با شما تماس گرفته و در زمان مقرر در محل حاضر خواهد شد.

در صورتی که وظیفه عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بوش خود را به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش بسپارید، گارانتی 6 ماهه دریافت خواهید کرد. ضمانت نامه در پایان کار تعمیرات خدمت مشتریان تقدیم می‌شود.

علاوه بر تعمیرات، نصب و سرویس انواع ماشین های ظرفشویی بوش با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. خدمات نصب و سرویس با قیمت بسیار مناسب و طبق لیست محاسبه میگردد.

فرقی نمی کند در کدام منطقه از تهران، کرج، اسلامشهر یا گیلان زندگی می کنید زیرا شعب ما در شمال، جنوب، شرق و غرب دایر شده است و در نتیجه هیچ مشکلی از نظر مسافت وجود ندارد. در صورت تماس شما با تعمیرگاه مجاز در هر ساعت از شبانه روز به شما خدماتی با کیفیت عالی ارائه می شود و کمترین هزینه از شما گرفته می شود. بسیاری از افراد ناراحت این مساله هستند که چون در نزدیکی محل شان هیچ نمایندگی تعمیرات و یا تعمیرگاهی وجود ندارد خودشان باید ماشین ظرفشویی را برای عیب یابی و تست ببرند. در چنین شرایطی انتقال دستگاه دارای ریسک است و امکان دارد در جابه جایی آسیب دستگاه شدیدتر شود.


علت تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش چیست؟ این مشکل ممکن است از کیفیت پایین مواد شوینده و یا عدم پاشش و پخش صحیح آب در محفظه ماشین ظرفشویی بوش شما باشد که می بایست توسط تعمیرکار مجرب بررسی گردد.

آیا ماشین ظرفشویی بوش شما آب را به خوبی تخلیه نمی کند؟ این مشکل مربوط به پمپ دستگاه است و نیاز به تعویض دارد.

دلیل روشن نشدن ظرفشویی بوش چیست؟ مشکل ممکن است از سیستم برقی دستگاه شما باشد، در این حالت باید سریعاً با دکرت تعمیر تماس بگیرید .

آیا کلید های فرمان ظرفشویی بوش شما به خوبی عمل نکرده و قطع می باشد؟ برد دستگاه شما معیوب بوده و نیاز به تعمیر اساسی دارد.

آیا بعد از شستشو، ماشین ظرفشویی شما به خوبی ظرف ها را تمیز نکرده و لکه های زیادی بر روی آن باقی مانده است؟ در این صورت شما از یک ماده شستشوی بی کیفیت استفاده کرده اید.

آیا ماشین ظرفشویی شما بعد از انجام برنامه شستشو ظرف ها را به خوبی خشک نمی کند؟ در این صورت سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی بوش شما معیوب بوده و نیاز به تعمیر دارد.


خدمات دکتر تعمیر:


فاکتور رسمی شرکت

ضمانت 180 روزه

تعمیر ظرفشویی بوش در محل

هزینه های منصافه و طبق نرخ مصوب

تعمیرکاران با تجربه

نصب و سرویس


برای ثبت درخواست آنلاین وارد سایت زیر شوید:


doctor-tamir.com

collect
0
avatar
Doctor Tamir
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more