logo
logo
AI Products 

کابینت آشپزخانه صنعتی

avatar
setare21
کابینت آشپزخانه صنعتی

کابینت آشپزخانه صنعتی

بازسازی آشپزخانه در حرفه و شغل شما این امکان را می‌دهد که فضای خود را سفارشی کنید و آن را با عملکرد و سبک تغییر دهید. انتخاب و مونتاژ کابینت صنعتی جدید راهی عالی برای تنظیم سبک آشپزخانه شما است و در عین حال عملکرد اتاق را روز به روز بهبود می‌بخشد.

کابینت آشپزخانه صنعتی دیگر فقط برای آشپزخانه نیست. آنها همچنین یک راه محبوب برای ارائه فضای ذخیره سازی کاربردی در دفتر خانه، بار خانگی یا اتاق استراحت و حتی یک فضای نشیمن هستند.

 

 
انواع کابینت آشپزخانه صنعتی

چه در حال طراحی یک آشپزخانه کاملاً جدید باشید یا یک آشپزخانه صنعتی موجود را بازسازی کنید، کلید طراحی کاربردی، چیدمان ترکیب مناسبی از انواع کابینت صنعتی است. کابینت‌های پایه، کابینت‌های دیواری و کابینت‌های بلند/آشپزخانه قطعات اصلی هستند که مجموعه کاملی از کابینت‌های آشپزخانه را تشکیل می‌دهند. از آنجا، در صورت لزوم، کابینت‌های اجاق‌های دیواری، پل‌ها و کابینت‌های بار را اضافه می‌کنید.  

کابینت‌های پایه 

کابینت‌های پایه آشپزخانه قسمت پایینی محکمی را تشکیل می‌دهند که معمولاً برای نگهداری گلدان‌ها و لوازم کوچک آشپزخانه استفاده می‌شود. آنها از فضای کشو و کابینت در زیر میز استفاده می‌کنند. این کابینت‌ها را می‌توان در امتداد دیوار یا به عنوان بخشی از شبه جزیره یا جزیره آشپزخانه مونتاژ کرد.

کمد دیواری 

کابینت‌های دیواری برترین قطعاتی هستند که دارای درهای لولایی و ظروف خانه، فنجان و سایر ظروف هستند. آنها روی کابینت‌های پایه شما آویزان هستند و می‌توانند روی تمام یا بخشی از کابینت پایه شما مونتاژ شوند.

کابینت شربت خانه 

کابینت‌های بلند که به آن کابینت انبار نیز می‌گویند، اغلب برای نگهداری قوطی ها، غذاهای فاسد نشدنی و سایر اقلام مرتبط با آشپزخانه استفاده می‌شود. این کابینت‌ها از کف به بالای کابینت‌های بالایی شما می‌روند و می‌توانند به لنگر انداختن انتهای کابینت شما کمک کنند.

کابینت فر دیواری 

کابینت‌های اجاق‌های دیواری، کابینت‌های دیواری بزرگی هستند که به‌عنوان محفظه داخلی برای اجاق (های) شما عمل می‌کنند. این کابینت‌ آشپزخانه صنعتی شامل کابینت پایین و بالایی با فضای باز در وسط است که به شما امکان می‌دهد اجاق دیواری، مایکروویو یا هر دو را اضافه کنید.  

پل‌ها

کابینت‌های پل معمولاً بالای یخچال، سینک یا اجاق‌های مایکروویو دیواری قرار می‌گیرند. این کابینت‌ها به معنای واقعی کلمه شکاف بین کابینت‌های بالایی را که به دلیل نصب ویژگی هایی مانند سینک، اجاق گاز یا یخچال شکسته شده است، پر می‌کنند.

این پل‌ها می‌توانند از نظر طراحی تزئینی بیشتری داشته باشند یا یک راه حل ذخیره سازی ارزشمند ارائه دهند. آنها مقداری فضای ذخیره سازی اضافی اضافه می‌کنند و ظاهر کامل تری به طراحی شما می‌دهند. کابینت‌های قفسه بشقاب با شکاف‌های عمودی ساخته شده اند که بشقاب‌های روزمره، چینی و سایر ظروف تخت را در خود جای می‌دهند.

کابینت بار 

کابینت بار یک کابینت لوازم جانبی جذاب است که معمولاً به عنوان قفسه بطری شراب استفاده می‌شود. محبوب ترین طرح کابینت بار، جلوی مشبک است که برای نگهداری بطری‌ها و ارائه طرحی شیک به آشپزخانه شما استفاده می‌شود.

 

  

انواع نصب کابینت آشپزخانه صنعتی

انواع مختلف کابینت صنعتی به روش‌های مختلفی نصب می‌شوند:

دیوار نصب 

کابینت‌های دیواری آشپزخانه امروزه محبوب ترین نوع نصب هستند. آنها به چندین نفر برای مونتاژ و ایمن سازی آنها و همچنین سخت افزار و ابزار مناسب نیاز دارند. کابینت‌های دیواری، کابینت‌های پایه و کابینت‌های لوازم جانبی همگی برای نصب کاملا ایمن و دائمی به گل میخ‌های دیواری پیچ می‌شوند. این بهترین روش برای بازسازی دائمی و با کیفیت آشپزخانه است.

طبقه ایستاده 

اگر به دنبال چیز کمی ساده‌تر هستید، کابینت‌های آشپزخانه می‌تواند بهترین راه‌حل برای شما باشد. کابینت‌های پایه آشپزخانه ساده ترین نوع کابینت برای نصب هستند، زیرا به گونه ای ساخته می‌شوند که بر روی زمین قرار می‌گیرند و بر روی دیوار نصب می‌شوند. این گزینه مناسب، مواد غذایی، ظروف ظروف یا مواد تمیزکننده اضافی را به آشپزخانه ای که به خوبی کار می‌کند اضافه می‌کند. کابینت‌های روی زمین معمولاً از کابینت‌های پایه، کابینت‌های بلند (شبکه خانه) و انواع دیگر کابینت‌ها تشکیل می‌شوند که فضای ذخیره سازی و پیشخوان اضافی را فراهم می‌کنند.

 

 

انتخاب کابینت آشپزخانه صنعتی با اندازه مناسب 

هنگامی که شروع به ایجاد چیدمان کابینت سفارشی خود می‌کنید، کلید موفقیت این است که به جزئیات دقیق هر قطعه کابینت صنعتی انتخاب شده نگاه کنید. ابعاد کابینت‌ها، درها و کشوها، و گزینه‌های ذخیره‌سازی داخلی و سازماندهی همگی با هم کار می‌کنند تا به شما کمک کنند تا کدام اجزا را به چیدمان کابینت صنعتی خود اضافه کنید.

ابعاد 

در حین ایجاد چیدمان، توجه به ابعاد کامل کابینت صنعتی کاملاً ضروری است. اگر قبلاً لوازم اصلی آشپزخانه خود را انتخاب کرده اید، می‌توانید این ابعاد را نیز در نظر داشته باشید. مطمئن شوید که به ارتفاع، عرض و عمق هر قطعه کابینت نگاه کرده و از آن ابعاد، همراه با اندازه‌گیری کل فضایی که در اختیار دارید، برای برنامه‌ریزی چیدمان کابینت سفارشی خود استفاده کنید.

تعداد درب 

تعداد درهایی که هر کابینت ارائه می‌دهد و جهتی که درها باز می‌شوند، نقش مهمی در ظاهر نهایی طراحی آشپزخانه شما دارند. همانطور که شروع به چیدمان هر قسمت از کابینت می‌کنید، در نظر بگیرید که هر قطعه کابینت صنعتی چند در و جلوی کشو دارد.

ذخیره سازی 

اطمینان از اینکه کابینت صنعتی شما سازمان مورد نیاز شما را فراهم می‌کند به در نظر گرفتن تعداد کل کشوها و قفسه‌های موجود با قطعاتی که خریداری می‌کنید بستگی دارد. برخی از کابینت‌ها دارای فضاهای باز هستند که می‌توانید سطل‌های زباله و بازیافت کشویی، سوسن‌های تنبل، قفسه‌های بشقاب، و سایر ایده‌های سازمان‌دهی کابینت را به نمایش بگذارید که به شما کمک می‌کند عملکرد اتاقتان را به حداکثر برسانید.

 

 

 

بهترین جنس کابینت آشپزخانه صنعتی

اگر تا به حال وارد آشپزخانه رستوران‌های بزرگ شده باشید، حتما با کابینت‌های استیل روبرو شده اید. کابینت استیل با ظاهری شیک و زیبا، هماهنگ با پروتکل‌های بهداشتی و دوام زیاد، با ویژگی‌های همچون شستشو آسان و خاصیت ضد میکروبی، انتخابی مناسب برای انواع رستوران ها، فست فود ها، کترینگ ها، آشپزخانه‌های صنعتی و حتی مکان هایی مانند کارخانه‌های تولید انواع خوراک و غذا مناسب است.

استنلس استیل نوعی فولاد آلیاژی است که درصد عناصر نیکل و کروم آن نسبت به بقیه عناصر تشکیل دهنده آن بالاتر است. به طور کلی اگر میزان کروم فولاد از 5/10 درصد بیشتر باشد آن را استنلس استیل می‌نامند . این مقدار کروم باعث می‌شود که هنگام خوردگی لایه نازکی روی فولاد تشکیل شود. همین لایه باعث جلوگیری از خوردگی‌های بعدی می‌شود و عملاً باعث ترمیم خوردگی می‌شود . ضمناً کربن آن کمتر از 5/1 درصد می‌باشد .

 

 

 


6 ویژگی کیفی کابینت استیل ضد زنگ

  • مقاومت در برابر باکتری و قارچ

فولاد ضد زنگ سطحی غیر متخلخل دارد، به طوری که هیچ مایع، باکتری، قارچ یا کپک نمی تواند به آن نفوذ کند. این بدان معنی است که باکتری ها، قارچ‌ها و خاک جایی برای پنهان شدن ندارند.

یک پاک کننده ساده با هر محصولی که می‌توان آن را به سرعت تمیز و ضدعفونی کرد. فولاد ضد زنگ اولین انتخاب در بیمارستان‌ها و آشپزخانه‌های تجاری است زیرا تا حد ممکن بهداشتی است.

  • مقاومت در برابر رطوبت

فولاد ضد زنگ از فولاد کم کربن ساخته شده است که از کروم و نیکل تشکیل شده است. کروم آن را در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم می‌کند.

از آنجایی که زنگ زدگی مشکلی نیست، رطوبت نیز مشکلی ندارد. این بدان معنی است که فولاد ضد زنگ برای فضاهای بیرونی، سینک‌ها و مناطق با رطوبت بالا مناسب است.

  • مقاومت شیمیایی

فولاد ضد زنگ مقاومت شیمیایی قابل توجهی دارد. اکثر نمک ها، مواد شیمیایی آلی، حلال‌ها و لکه‌های بیولوژیکی مشکلی ندارند. برخی اسیدها و بازها نیز مشکلی ندارند.

به دلیل مقاومت، نمک دریا یا استخر شما تأثیر کمی روی کابینت‌ آشپزخانه صنعتی خواهد داشت. اما، لطفا کابینت‌ها را به طور معمول پاک کنید. ضد زنگ مقاوم است اما ضد شیمیایی نیست! برای نگه داشتن آنها برای دهه‌های آینده باید مقداری عشق به او داده شود.

  • مقاومت در برابر حرارت

نیکل در فولاد ضد زنگ عنصر شیمیایی است که آن را در برابر حرارت مقاوم می‌کند. می‌تواند قرار گرفتن در معرض حرارت مداوم بالای 1500 درجه فارنهایت را حفظ کند. ممکن است با دماهای بالا طولانی مدت تغییر رنگی ایجاد شود، اما "می تواند گرما را تحمل کند". گرمای تولید شده توسط BBQ، کامادو یا کباب پز شما به 1500 درجه فارنهایت نمی رسد، به این معنی که کابینت‌های فولادی ضد زنگ شما از هرگونه گرمای گریل در امان هستند. خاموش کردن

  • دوام

ترکیب فلزی فولاد ضد زنگ آن را بسیار مقاوم در برابر ضربه می‌کند. در حالی که فولاد ضد زنگ را می‌توان دندانه دار کرد، رفع عیوب جزئی با صاف کردن آن نسبتا آسان است. و در حالی که فولاد ضد زنگ در برابر خش مقاوم نیست، زیبایی زیبایی خود را در مدت زمان طولانی حفظ می‌کند.

  • پایداری

فولاد ضد زنگ یک ماده قابل بازیافت است. عناصر آلیاژی اصلی فولاد ضد زنگ (کروم، نیکل و مولیبدن) همگی بسیار ارزشمند هستند و به راحتی قابل بازیابی و جداسازی از سایر مواد هستند.

امروزه که مسائل زیست محیطی در نجات و حفظ جهان ما بسیار مهم است، فولاد ضد زنگ برای محیط زیست پاک تر است.

 
collect
0
avatar
setare21
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more